Zlocinacki umovi

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
49.018
Posto smo poceli i o ovoj seriji, ali u drugoj temi, red je da dobije svoju sopstvenu :)

Kao sto vec rekoh gledam je po treci put i nikako da mi dosadi ;)

Kako se vama cini, sta vam se svidja/ne svidja, ko vam je omiljen i tako dalje...
 
Šteta što je tema otvorena tek sada a gde je (barem prema onome što sam video) ostalo još svega 5 epizoda ovog serijala...no,nikad nije kasno.
Nemam neke zamerke...u ovoj seriji se barem za razliku od Bones i nešto događa (ona je isuviše monotona i sve se svodi da li će se na kraju tu neko sa nekim smuvati i poljubiti :roll: ).
Nemam omiljenih glumaca jer svi rade svoj posao podjednako i niko se u seriji ne ističe posebno,što je i dobro :ok:
 
Serija je usla u svoju cetvrtu sezonu u Americi, valjda ce Fox Crime da nastavi da je daje (zavrsili su sad sa prvom sezonom).

Meni je serija zakon za serije tog tipa, i sto kazes svi glumci su podjednako dobri, nemas zvezdu serije (to me je recimo nerviralo u "Profajleru" gde se sve vrtelo oko profajlerke, pa cak i serijiski ubica je bio fiksiran na nju), pri tom slucajevi su potpuno ok, nema nekog filozofiranja, nego lepo mozes d apratis pricu od pocetka do kraja i da ti bude potpuno logicno to sto pricaju...

Sve u svemu OK :)
 
Najbolja serija ikada! Odgledao sam je celu. Jedva cekam nove epizode! Za sad mi je najbolja cetvrta sezona(ali su sve ekstra).

Ako neko nije bio u prilici da odgleda 18 epizodu (Omnivore) i 3 ep. cetvrte sezone(Minimal Loss), nek ih odgleda.
 
Aaaaa ne verujem...Obozavam ih :D...Na Hallmarku ne mogu da gledam,bas mi je bzv bez prevoda,nekako ne mogu da se lepo uzivim...:)...Gracias na informaciji :super:

:ok:

Najbolja serija ikada! Odgledao sam je celu. Jedva cekam nove epizode! Za sad mi je najbolja cetvrta sezona(ali su sve ekstra).

Ako neko nije bio u prilici da odgleda 18 epizodu (Omnivore) i 3 ep. cetvrte sezone(Minimal Loss), nek ih odgleda.

Meni nije bas najbolja, ali je definitivno u vrhu :) Samo mi je zao sto Mandy Patinkin (na slici ispod) glumi samo u prve dve sezone, on mi je daleko najbolji lik

patinkin1.jpg
 
Najbolja serija tog tipa, veoma mi se svidja sto se bave psiholoskim profilima i puno paznje posvecuju tome zasto je neko nesto ucinio a ne samo cistim rasvetljavanjem ubistva:klap:
Bas sam se brinula sta cu da gledam posle CSI Majami, kad ono-bolje nije moglo:super: Jel znate mozda, jel pocinju od prvog serijala?
 

Back
Top