4 miliona..

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.280
..ljudi prijavljenih za besplatne akcije..ljudi koji zadovoljavaju kriterijum..da nisu ostvarili nikakvu dobit od ostalih privatizacija..u zemlji..pitam se ili je podatak netacan..ili je zapravo srbija jedan veliki gubitnik tranzicije..znaci 4 miliona..koji od privatizacije..ama bas nikakvu korist nisu imali..cak stetu..

mislim..dovoljno je reci da bi npr u japanu..cela vlada sa sve premijerom..javno izvrsila sepuku(harakiri):eek:

privatizacija se i radi da bi ljudi radili..npr rover je bmw kupio za jednu funtu..ali uz obavezu ulaganja..i od strane bmw-a i od strane drzave..i da radnici rade..i zarade plate..a ne da budu socijalni slucajevi kojima bi drzava morala da placa pomoc..

ima puno takvih privatizacija u svetu koje nam mogu posluziti za primer..kako treba
 
..ljudi prijavljenih za besplatne akcije..ljudi koji zadovoljavaju kriterijum..da nisu ostvarili nikakvu dobit od ostalih privatizacija..u zemlji..pitam se ili je podatak netacan..ili je zapravo srbija jedan veliki gubitnik tranzicije..znaci 4 miliona..koji od privatizacije..ama bas nikakvu korist nisu imali..cak stetu..
mislim..dovoljno je reci da bi npr u japanu..cela vlada sa sve premijerom..javno izvrsila sepuku(harakiri):eek:

privatizacija se i radi da bi ljudi radili..npr rover je bmw kupio za jednu funtu..ali uz obavezu ulaganja..i od strane bmw-a i od strane drzave..i da radnici rade..i zarade plate..a ne da budu socijalni slucajevi kojima bi drzava morala da placa pomoc..

ima puno takvih privatizacija u svetu koje nam mogu posluziti za primer..kako treba

Taj broj je i veci, kaze Dinkic, bezmalo 5 miliona...!
Neka bude da su bar polovina ljudi "gubitnici tranzicije", pa je opet mnogo, i neuspeh za onog Vlahovica i demokrate koji nisu stvorili ambijent za poslovanje i zaposljavanje. A na sva usta su to obecavali!
 
Taj broj je i veci, kaze Dinkic, bezmalo 5 miliona...!
Neka bude da su bar polovina ljudi "gubitnici tranzicije", pa je opet mnogo, i neuspeh za onog Vlahovica i demokrate koji nisu stvorili ambijent za poslovanje i zaposljavanje. A na sva usta su to obecavali!


ne samo to ..vec obecavaju i dalje..

znas onaj vic..uhvatio lovac..zlatnog politicara..i ovaj mu kaze..e ako me pustis obecacu ti tri zelje:lol:
 
neuspeh za onog Vlahovica i demokrate koji nisu stvorili ambijent za poslovanje i zaposljavanje.
Сва срећа па су радикали створили амбијент за пословање и запошљавање... пардон, за шизелу и смирелу.

Него, нема шансе да међу овим милионима вајних акциЈонара нема ниједан смрадикал. Овамо проклињу Динкића, а онамо се пријављују за бесплатан новац.

Еее децо, у време радикала се делило не 2 већ 4 хиљаде марака по глави.
Или беше 4 килограма бомби, једно од то двоје.
 
Сва срећа па су радикали створили амбијент за пословање и запошљавање... пардон, за шизелу и смирелу.

Него, нема шансе да међу овим милионима вајних акциЈонара нема ниједан смрадикал. Овамо проклињу Динкића, а онамо се пријављују за бесплатан новац.

Еее децо, у време радикала се делило не 2 већ 4 хиљаде марака по глави.
Или беше 4 килограма бомби, једно од то двоје.
ko je uopste pominjao doticnu gospodu??
 
Kad odalamljujete po vlasti, a nema nikoga normalnog u opoziciji, nameće se zaključak da ste za promene nagore.

Kao da se meni sviđa što pričaju o "socijalnoj pravdi," ali neću valjda da ih kritikujem kad su alternativa samo SRS i LDP budaletine...
 
Poslednja izmena:
Kad odalamljujete po vlasti, a nema nikoga normalnog u opoziciji, nameće se zaključak da ste za promene nagore.

nekad se pricalo kud ce gore od slobe..pa se opet pricalo samo slobu da skinemo..ove cemo lako..

uz sve navedeno..cini mi se da radikali i ne bi bili nista gori izbor od zute EUforije..razmilicu o tome pred sledece izbore;)
 
Pa to ako budeš živ 2012. kad se održavaju sledeći izbori na kojima će radikali da izgube.
Imali ste već radikale 1998-2000, i u pravu si - stvarno je bilo mnogo bolje od žute EUforije.

Posebno ono kad ti u 4:45 ujutru pada raketa na glavu umesto što se prepireš na širokopojasnom netu
 
Pa to ako budeš živ 2012. kad se održavaju sledeći izbori na kojima će radikali da izgube.
Imali ste već radikale 1998-2000, i u pravu si - stvarno je bilo mnogo bolje od žute EUforije.

Posebno ono kad ti u 4:45 ujutru pada raketa na glavu umesto što se prepireš na širokopojasnom netu


koji placam najskuplje u evropi..

uostalom cini mi se da je SPS tada bio na vlasti..a i sada je;)
 
cudno mi je nekako kako se sredstvima javnog dezinformisanja naglo prebacila krivica za bombardovanje sa sps-a na srs..nekda sloba bio kriv za sve nedace..pa posto covek umro (laka mu zemlja)..sad su radikali dezurni krivac..pa sve ono sto se pripisivalo sps-u i slobi sada prisiva radikalima..a sve u svrhu zastrasivanja biraca .."mracnim devedesetim"
 
Niste znali za nowi modni trend???Sloba je danas(po nowom tumacenju istorije) borac za demokratiju i ljudska prawa a Vojislav 1 i 2 (citaj Kostunica i Seki) mracne sile zbog kojih smo patili 90-tih...
Kada udjete u prodavnicu "Zablude i lazi" naci cete sirok asortiman robe-pocew od "Srbija je kriwa za I i II svetski rat","Bosansaka nacija postoji","Crnogorci nisu Srbi","Mi prowociramo NATO" pa swe do modernih izdanja kao sto su "Djindjic-swetac ili Bog" i nezaobilazno stiwo swakog ispanog mozgica,remek delo pod naziwom "Kostunica je kriw za to sto nije bilo danas prewoza"!!!
Umesto da se clanowi foruma koji simpatisu trenutnu wladajucu koaliciju sloze sa cinjenicom da wlast krade k'o nezdrava a da laze jos gore,neeeeee,oni na swa zwona "Pa sta su radikali,pa sta je Kostunica,pa owaj pa onaj"///Puca mi bre dugme na kaputu sta je bilo pre,pokazite progres,pokazite kako nam je sad bolje!!!Samo,molim vas,nemojte one bajke o 3 ewra prosecnoj plati,jer:
1)to nije istina
2)sankcije su BITAN faktor(o uzroku istih drugi put)
Imamo najlepsu zemlju,al dzaba kad smo prokleti...Umesto sad swi da kazemo ALO BRE MAJMUNI(OBRACAMO SE WLASTI,MA KOJA GOD KOALICIJA WLADALA) NE MOZETE DA NAS LAZETE TAKO,INACE IMA DA RADI UMAZANA MOTKA-ne mi jedni druge hranimo onim sto se ne jede...
Aj wi demoNkrate,posto su wam tako mrski ti smRadikali slobodno poricite surowu istinu da je za bedu kriw DOS,da nigde ne putujemo zato sto nas EU salta samo tako iako se,da prostite,trtimo ko na Plavom mostu,da nemamo pare zato sto kradu itd itd...
 
nesto razmisljam nocas na ovu temu i sve mi se cini da je rezimska prevara gradjana, opet, a sastoji se u sledecem

kada se zavrse sve privatizacije po aukcijama i tenderima preostace ogromna neprivatizovana imovina firmi koje nisu stigle da se privatizuju iz raznih razloga. i ta imovina bi trebalo vecim delom da se raspodeli gradjanima srbije koji nisu do tada ostvarili svoj akcijski udeo u privatizaciji drustvene imovime.

naravno bolje je za rezim da 4 milona zadovolje sa manje od 1.000 E, na dodjem ti sistemu, nego da im , na kraju, isplate vrednost akcija pet sest puta vece.

ko razume, shvatice
 
Pa to ako budeš živ 2012. kad se održavaju sledeći izbori na kojima će radikali da izgube.
Imali ste već radikale 1998-2000, i u pravu si - stvarno je bilo mnogo bolje od žute EUforije.

Posebno ono kad ti u 4:45 ujutru pada raketa na glavu umesto što se prepireš na širokopojasnom netu

Ma aj sto smo imali radikale nego sto i tada a i danas imamo one druge.... Jel bilo bolje tada? ili mozda sada? A volela bi opet da padaju bombe? Nemoj tako, oni drugi su i sada na vlasti pa ne padaju bombe, nema sankcija, sve je lepo...... Zakljucak.... Nisu oni krivi..... Nije ni zapad iliti EU kriva.... Sledi krivi su radikali:rotf::rotf::rotf::rotf: ........

Ponekad se pitam za sta ljudima sluzi glava.... Ajd malo razmisljaj kad pises nemoj da nam prodajes ovde neke ultra-mega-giga-turbo-evro-lopovsko-zute fazone......
''Kao svi ste vi lasice a mi slikari naivci'' :dash::dash::dash::dash:
 
Niste znali za nowi modni trend???Sloba je danas(po nowom tumacenju istorije) borac za demokratiju i ljudska prawa a Vojislav 1 i 2 (citaj Kostunica i Seki) mracne sile zbog kojih smo patili 90-tih...
Kada udjete u prodavnicu "Zablude i lazi" naci cete sirok asortiman robe-pocew od "Srbija je kriwa za I i II svetski rat","Bosansaka nacija postoji","Crnogorci nisu Srbi","Mi prowociramo NATO" pa swe do modernih izdanja kao sto su "Djindjic-swetac ili Bog" i nezaobilazno stiwo swakog ispanog mozgica,remek delo pod naziwom "Kostunica je kriw za to sto nije bilo danas prewoza"!!!
Umesto da se clanowi foruma koji simpatisu trenutnu wladajucu koaliciju sloze sa cinjenicom da wlast krade k'o nezdrava a da laze jos gore,neeeeee,oni na swa zwona "Pa sta su radikali,pa sta je Kostunica,pa owaj pa onaj"///Puca mi bre dugme na kaputu sta je bilo pre,pokazite progres,pokazite kako nam je sad bolje!!!Samo,molim vas,nemojte one bajke o 3 ewra prosecnoj plati,jer:
1)to nije istina
2)sankcije su BITAN faktor(o uzroku istih drugi put)
Imamo najlepsu zemlju,al dzaba kad smo prokleti...Umesto sad swi da kazemo ALO BRE MAJMUNI(OBRACAMO SE WLASTI,MA KOJA GOD KOALICIJA WLADALA) NE MOZETE DA NAS LAZETE TAKO,INACE IMA DA RADI UMAZANA MOTKA-ne mi jedni druge hranimo onim sto se ne jede...
Aj wi demoNkrate,posto su wam tako mrski ti smRadikali slobodno poricite surowu istinu da je za bedu kriw DOS,da nigde ne putujemo zato sto nas EU salta samo tako iako se,da prostite,trtimo ko na Plavom mostu,da nemamo pare zato sto kradu itd itd...


samo da ponovim za sluchaj da je nekome promaklo..:rtfm:
 
uzmimo npr..USA..najjacu zemlju na planeti..sta mozemo da naucimo od njih?

recimo npr..nacionalni interes...USA ima jasno definisan nacionalni interes i politiku vec decenijama unazad..i potpuno je svejedno ko je tamo na vlasti..politika se sprovodi..samo dal ce malo ovako ili malo onako..od ciljeva se ne odustaje..

a mi to odavno nemamo..SANU je taj koji treba da definise stvar..a politicari da sprovode..

a narod se prepucava medjusobno..te jedni su za EUforiju..drugi su za rusiju...te vidi ovaj rekao ovome ovo..a onaj ovome odgovorio ovako i ovako..sve je to bacanje prasine u oci..

btw..kad EUforicni ko papagaji ponavljaju kako proslost treba da osatavimo iza i okrenemo se buducnosti..pa sto to i ne rade..nego za bilo koji problem..e krivi su "oni stari"..

sta je napredak ove vlasti od 5og oktobra do danas..sta se vidi iza..sta je napravljeno..koliko novih radnih mesta otvoreno..skoro 5 miliona..ljudi osteceno privatizacijom..8 godina vlasti//sa 8 godina dete pohadja drugi razred osnovne skole..

sta imamo sirokopojasni internet? pa imaju ga svi u evropi..i placaju manje nego mi za nekoliko puta vece brzine protoka..
 
uzmimo npr..USA..najjacu zemlju na planeti..sta mozemo da naucimo od njih?

recimo npr..nacionalni interes...USA ima jasno definisan nacionalni interes i politiku vec decenijama unazad..i potpuno je svejedno ko je tamo na vlasti..politika se sprovodi..samo dal ce malo ovako ili malo onako..od ciljeva se ne odustaje..

a mi to odavno nemamo..SANU je taj koji treba da definise stvar..a politicari da sprovode..

Dugo nisam procitao nesto gluplje.......mashala domachine:ok:....ti nemas klimu u gajbi , zar ne???:mrgreen:
 
Сва срећа па су радикали створили амбијент за пословање и запошљавање... пардон, за шизелу и смирелу.

Него, нема шансе да међу овим милионима вајних акциЈонара нема ниједан смрадикал. Овамо проклињу Динкића, а онамо се пријављују за бесплатан новац.

Еее децо, у време радикала се делило не 2 већ 4 хиљаде марака по глави.
Или беше 4 килограма бомби, једно од то двоје.

СРС не влада Србијом! СРС је опозиција! Дакле, ова превара око акција је дело ДЕМОКРАТСКЕ СТРАНКЕ; Геј 17+ ;)
 
Dugo nisam procitao nesto gluplje.......mashala domachine:ok:....ti nemas klimu u gajbi , zar ne???:mrgreen:


nemam klimu..pa mi mozak radi 200 na sat..znas kreativni haos u glavi pospesen delovanjem entropije..;)

Srpska Akademija Nauka i Umetnosti..SANU..

sto bi trebalo da bude ELITA..i kao takva da daje predloge i definise interese..

umni uceni ljudi..znas akademici..intelektualci..


nemas pojam kakve "gluposti" odvaljujem u real life;)
 

Back
Top