Kosarkaski klubovi?

codefxx

Početnik
Poruka
46
Pozz svima, trenirao sam ranije i prestao jer mi se raspao klub, e sad sam se opet vratio u formu pa me zanima da li znate koji klub je najbolji za povratnike u basket i koliko to zadovoljstvo kosta, tj koliko je danas trening:P Hvala:super:
 
pa nije kasno sto bi bilo kasno ?

Mislim sve zavisi i u kakvoj si ti formi trenutno i koliko imas volje da treniras u principu nikad nije kasno (makar da igras u nekom nize-razrednom klubu)

Inace ja sam 85-o god. ono ne igram nigde aktivno ali igram stalno basket ovako za svoju dusu, ono svaki dan............i bas slucajno naletim na nekog lika koji je pomocni trener negde pa me zvao kao aj dodji na koji trening, ono s obzirom da su uglavnom sve klinci tamo zaigrao bi sigurno.
Tako da cu verovatno i da odem (mada mi to i nije prioritet ja igram basket zato sto volim i sto mi to pricinjava zadovoljstvo i svejedno mi je dal cu igrati na ulici il u nekom klubu)
E da iako sam stariji od tebe 4 godine, jos uvek ne mislim da mi je kasno niti da je suludo da se negde oprobam (jel kontam da bi mogao da igram negde jos 10-15 godina)

Inace imam jos jedan suprotan primer, ovaj bavio sam se fudbalom pre jedno 8-9 godina (bio sam golman) i od kako sam prestao da treniram nikad vise nisam stao medju stative, i sad kad bi mi neko predlozio da se vratim na gol mislio bi da je lud.
 

Back
Top