Nedostatak inteligencije...

MIKROJEB

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
122
Neiskusan sam, i imam manje od 16, racunato od vrha mosnica (a ne dna, tad bi bilo vise) do vrha glavica... mozda bas 16, mozda i ne, ne znam.

Ali zasto je ljudima to toliko bitno da sakriju?
Primecujem bas, ljudi koje znam samo:

1. gledaju cure kako setaju ulicom
2. ne prilaze
3. piju, ali ni ono mnogo nesto da se napiju, a ni neko ukusno pice da osete dobar ukus...
5. muvaju samo ribe koje znaju poreko poznanika koji ih zna slucajno ili jer su na istom radnom mestu ili one od kojih dobiju broj iz daljine neke... 500 km daleko.
6. lazu muskarce (ili zene) da su iskusni, i to pred tobom koji znas da nisu jer su ti rekli
7. lazu za velicinu.
8. pricaju kako su ribe dobre, a ne prilaze im
9. ako bas muvaju neku a oce da pricaju o seksu onda pocnu sa nekim "dobrim" vicem.
10. trude se da to 9 (da nisu direktni) sakriju, i da budu istovremeno i nedirektni i da pricaju i prave se kako su direktni i kako im je bas do vica.

11. cude se zasto mene zene vole (udate, neudate, razna godista, ponude... stare, mlade...) i ako ja priznajem da imam mali i da sam neiskusan:neutral:

PS. Nemam auto, a ni vozacku.
PS. PS. Za 5 dana na fakultetu (sad sam poceo) dobio sam 13 seksualnih ponuda od zena/cura/riba:neutral: i ako znaju da nemam auto imam mali i nisam iskusan.

E sad, ja se ne hvalim nego pricam kako jeste, i to da bih postavio pitanje (samo ozbiljne odgovore zelim) zasto su neki ljudi toliko nesposobni da shvate da je nebitno imaju li auto, kuраc ili iskustvo, i neke zene nesposobne da shvate da ih ne zanima sve to sto sam nabrojao?
 
Neiskusan sam, i imam manje od 16, racunato od vrha mosnica (a ne dna, tad bi bilo vise) do vrha glavica... mozda bas 16, mozda i ne, ne znam.

Ali zasto je ljudima to toliko bitno da sakriju?
Primecujem bas, ljudi koje znam samo:

1. gledaju cure kako setaju ulicom
2. ne prilaze
3. piju, ali ni ono mnogo nesto da se napiju, a ni neko ukusno pice da osete dobar ukus...
5. muvaju samo ribe koje znaju poreko poznanika koji ih zna slucajno ili jer su na istom radnom mestu ili one od kojih dobiju broj iz daljine neke... 500 km daleko.
6. lazu muskarce (ili zene) da su iskusni, i to pred tobom koji znas da nisu jer su ti rekli
7. lazu za velicinu.
8. pricaju kako su ribe dobre, a ne prilaze im
9. ako bas muvaju neku a oce da pricaju o seksu onda pocnu sa nekim "dobrim" vicem.
10. trude se da to 9 (da nisu direktni) sakriju, i da budu istovremeno i nedirektni i da pricaju i prave se kako su direktni i kako im je bas do vica.

11. cude se zasto mene zene vole (udate, neudate, razna godista, ponude... stare, mlade...) i ako ja priznajem da imam mali i da sam neiskusan:neutral:

PS. Nemam auto, a ni vozacku.
PS. PS. Za 5 dana na fakultetu (sad sam poceo) dobio sam 13 seksualnih ponuda od zena/cura/riba:neutral: i ako znaju da nemam auto imam mali i nisam iskusan.

E sad, ja se ne hvalim nego pricam kako jeste, i to da bih postavio pitanje (samo ozbiljne odgovore zelim) zasto su neki ljudi toliko nesposobni da shvate da je nebitno imaju li auto, kuраc ili iskustvo, i neke zene nesposobne da shvate da ih ne zanima sve to sto sam nabrojao?

aha....oce to......:rotf::rotf::dash::whistling:...i kad si se probudio.....
 
Neiskusan sam, i imam manje od 16, racunato od vrha mosnica (a ne dna, tad bi bilo vise) do vrha glavica... mozda bas 16, mozda i ne, ne znam.

Ali zasto je ljudima to toliko bitno da sakriju?
Primecujem bas, ljudi koje znam samo:

1. gledaju cure kako setaju ulicom
2. ne prilaze
3. piju, ali ni ono mnogo nesto da se napiju, a ni neko ukusno pice da osete dobar ukus...
5. muvaju samo ribe koje znaju poreko poznanika koji ih zna slucajno ili jer su na istom radnom mestu ili one od kojih dobiju broj iz daljine neke... 500 km daleko.
6. lazu muskarce (ili zene) da su iskusni, i to pred tobom koji znas da nisu jer su ti rekli
7. lazu za velicinu.
8. pricaju kako su ribe dobre, a ne prilaze im
9. ako bas muvaju neku a oce da pricaju o seksu onda pocnu sa nekim "dobrim" vicem.
10. trude se da to 9 (da nisu direktni) sakriju, i da budu istovremeno i nedirektni i da pricaju i prave se kako su direktni i kako im je bas do vica.

11. cude se zasto mene zene vole (udate, neudate, razna godista, ponude... stare, mlade...) i ako ja priznajem da imam mali i da sam neiskusan:neutral:

PS. Nemam auto, a ni vozacku.
PS. PS. Za 5 dana na fakultetu (sad sam poceo) dobio sam 13 seksualnih ponuda od zena/cura/riba:neutral: i ako znaju da nemam auto imam mali i nisam iskusan.

E sad, ja se ne hvalim nego pricam kako jeste, i to da bih postavio pitanje (samo ozbiljne odgovore zelim) zasto su neki ljudi toliko nesposobni da shvate da je nebitno imaju li auto, kuраc ili iskustvo, i neke zene nesposobne da shvate da ih ne zanima sve to sto sam nabrojao?


Hoćeš da kažeš, važno je da je čovek pametan, inteligentan, tako kao ti.......:hahaha:

Kad porasteš , shvatićeš.......:hahaha:


:heart:
 
Neiskusan sam, i imam manje od 16, racunato od vrha mosnica (a ne dna, tad bi bilo vise) do vrha glavica... mozda bas 16, mozda i ne, ne znam.

Ali zasto je ljudima to toliko bitno da sakriju?
Primecujem bas, ljudi koje znam samo:

1. gledaju cure kako setaju ulicom
2. ne prilaze
3. piju, ali ni ono mnogo nesto da se napiju, a ni neko ukusno pice da osete dobar ukus...
5. muvaju samo ribe koje znaju poreko poznanika koji ih zna slucajno ili jer su na istom radnom mestu ili one od kojih dobiju broj iz daljine neke... 500 km daleko.
6. lazu muskarce (ili zene) da su iskusni, i to pred tobom koji znas da nisu jer su ti rekli
7. lazu za velicinu.
8. pricaju kako su ribe dobre, a ne prilaze im
9. ako bas muvaju neku a oce da pricaju o seksu onda pocnu sa nekim "dobrim" vicem.
10. trude se da to 9 (da nisu direktni) sakriju, i da budu istovremeno i nedirektni i da pricaju i prave se kako su direktni i kako im je bas do vica.

11. cude se zasto mene zene vole (udate, neudate, razna godista, ponude... stare, mlade...) i ako ja priznajem da imam mali i da sam neiskusan:neutral:

PS. Nemam auto, a ni vozacku.
PS. PS. Za 5 dana na fakultetu (sad sam poceo) dobio sam 13 seksualnih ponuda od zena/cura/riba:neutral: i ako znaju da nemam auto imam mali i nisam iskusan.

E sad, ja se ne hvalim nego pricam kako jeste, i to da bih postavio pitanje (samo ozbiljne odgovore zelim) zasto su neki ljudi toliko nesposobni da shvate da je nebitno imaju li auto, kuраc ili iskustvo, i neke zene nesposobne da shvate da ih ne zanima sve to sto sam nabrojao?

Brate i ja gledam ribe, ali ponekoj i pridjem. Pijem ponekad da se napijem, a ponekad radi ukusa dobro crno vino ( vranac 0.75 obichno :) ) uz ruchak, ali u globalu retko pijem. Muvam koga god, ako osetim da to hocu... I to nema veze sa nachinom na koji sam upoznao tu osobu... To sam pre radio ( bash kao klinac ), ali poshto je proshla decenija, i nabacilo se neko iskustvo... Nema vishe potrebe da lazem o tome... A zashto... Nemam pojma... Valjda kompleksi neki klinachki, zelja za dokazivanjem, svashta neshto... Chesto lazem za velichinu, ali samo da mi je manji nego shto zaista jeste. Jer mi postaje glupo u drushtvu kada se o tome pricha da ja sada objashnjavam neke stvari... I onda me stalno teraju da se skinem, pa se nadju u shoku... Tako da je rad sada obichno... Ma imam mali ***** i cao... A nije tako... Ima vishe od 16 i to ne za cm... A ni dva :) Ovo je bilo pod 1 i 2, ponavljash se... Nisam debil da pricham ribi vic kada hocu sa njom otvoreno da pricham o nekim stvarima... Napaljivo i smeshno meni retko imaju veze jedno sa drugim... A smeshna mi je pomisao da vic moze da mi bude neki "uvod".... Na ovo poslednje nema potreba komentar.
P.S. Ja imam auto, a imam i dozvolu.
P.P.S. Ti si moj idol... nego se ne pishe tako post post scriptum...
Ni ja se ne hvalim, nego pricham kako jeste. Ja shvatam da je to da li neko ima kola ili ne i da li ima iskustva ( ovo ti je samo pokazatelj da ne prenagljujesh ako je neko ne iskusan ) ili ne i koliku " alatku" ima ( na to se prilagode ljudi :mrgreen: ) krajnje nebitno ako neshto klikne. Mislim da neko ko ti nece dati shansu zato shto nemash auto, ne zasluzuje da shansu da te upozna... I mislim da su takvi ljudi ogranicheni, i zalim ih... Kako god...
P.P.P.S. Eto, sada sam ja veci bachje od tebe... To namerno jer stvarno mislim da neke stvari iz tvog posta koje su vezane za tebe nisu bile neophodne, naprotiv... I moglo se i bez toga...
 
Мене занима на ком се то факултету почиње (И шта почиње? Нова академска година, претпостављам.) првог септембра?
Ја сам чуо да академска година почиње првог октобра...
 
Мене занима на ком се то факултету почиње (И шта почиње? Нова академска година, претпостављам.) првог септембра?
Ја сам чуо да академска година почиње првог октобра...

Jeste, da znash... U septembru ima rok samo za ispite ko nije ochistio godinu u junu :mrgreen:
 
Мене занима на ком се то факултету почиње (И шта почиње? Нова академска година, претпостављам.) првог септембра?
Ја сам чуо да академска година почиње првог октобра...

eee sinak to je i meni odmah proslo kroz glavu...al reko mozda je 2, 3,....god pa iso na ispite, upis...bla....bla...a klinac vazno da se pohvalio za "velicinu" a sto se ne zna koliko mu je leta to nikom nista.....ma sve u svemu idiotizam:dash:...trebalo je da izadjem iz teme posle prve procitane recenice.....radoznalost je ubila macku.....
 
Poslednja izmena:
На коју фору си толиком броју људи за тих 5 дана стигао да причаш о величини к*рца, да чак од 13 њих још и добијаш "понуде"? :???: Онај рад, хватају се белешке и неко те пита "Шта је рекао?" а ти одговориш "Не знам, имам мали к*рац, неискусан сам и немам положено за кола", "Јао баш си сладак, ај' се креснемо". :confused: И још факс од 1. септембра...

'ал небитно, да ти не минирам тему, већ да одговорим озбиљно на питање:

zasto su neki ljudi toliko nesposobni da shvate da je nebitno imaju li auto, kuраc ili iskustvo, i neke zene nesposobne da shvate da ih ne zanima sve to sto sam nabrojao?

Не знам. :think: Можда баш оно што си побројао од 1-10.
 
Ode covek da pijanci jedno vece i ima sta da vidi sobajle ovako mamuran.

1.Ko sto rece uvazeni gosn Dijenek akademska godina pocinje 1 oktobra,znaci u startu si se zaebo.Idi pricaj ove bajke ortacima u vrticu
2.(slovima dva)ko sto rece moja drugarica cica maca sa misem na glavi :)
bolje da nisam citao dalje od prve recenice.
3.Ubo si naslov za temu svaka ti cast,stvarno ti fali inteligencije :dash:
4.boli me glava
5.Ti verovatno nisi ni pricao sa 13 riba u zivotu a kakvi da im pokazes tih 16(yeah right)cm :dash:
6.a ako jesi na koju foru si u 5 dana svima uspeo da pokazes kitu?Kazi nemoj si sisa da i mi nesto naucimo
7.i dalje me boli glava
8.koja je svrha ove teme?
9.kad porastes javi se
10.odo u pekaru po burek i jogurt :super:

P.S. el si to poceo ko tetkica na faxu mozda?
PS.PS.Kako bre da te ne vole udate kad si takav dasa.
PS.PS.PS.pocni i ti od sad sa vicom pre sexa,evo ti jedan dobar - sad cu da te dobro...:hahaha:
 
Poslednja izmena:
crno dete ti verovatno imas silne cvoruge na toj tvojoj glavi
svako malo ubijas taj zid
sta ti ej skrivio?
jel znas da je veoma oapsno udarati celom, odnosno udarati ceoni deo galve
previse je osetljiv i dovodi lako do devijacija, koje opet uzrokuju odredjeno ponasanje
kod ubica su pronasli da je taj deo ostecen
s toga medicinari apeluju, da svakako ne treba tuci decu, ali posebno izbegavati glavu i taj deo
ovo nije zajebancija
 
crno dete ti verovatno imas silne cvoruge na toj tvojoj glavi
svako malo ubijas taj zid
sta ti ej skrivio?
jel znas da je veoma oapsno udarati celom, odnosno udarati ceoni deo galve
previse je osetljiv i dovodi lako do devijacija, koje opet uzrokuju odredjeno ponasanje
kod ubica su pronasli da je taj deo ostecen
s toga medicinari apeluju, da svakako ne treba tuci decu, ali posebno izbegavati glavu i taj deo
ovo nije zajebancija

Evo necu da se smejem,sad cu ti istrpim p********** :whistling:
 
Jesi li ti cuo za ono kad brucosi prestaju da budu brucosi?
Pa ovako:
- kad poloze prvi ispit
- padnu prvi ispit i
- kresnu se sa kolegom tj.koleginicom
Mozda si doticnim studentkinjam delovao kao laka roba za ispunjavanje treceg uslova! :hahaha:
 

Back
Top