Dame biraju

Romøren

Zainteresovan član
Poruka
156
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )
 
Kakav bi bio vaš izbor između ova dva tipa muškaraca:

1. nabildovan, mačo tip, koji sebe vidi kao najboljeg (najjačeg), koji je ispunjen samopouzdanjem i koji vidi podjednako sve ljude oko sebe (svima podjednako posvećen) a o svom poslu ne vodi baš mnogo računa...

2. mršav (ne nabildovan), razuman, tolerantan, posvećeno radi svoj posao a ujedno i posvećen drugima (pre svega prijateljima) i ne voli izlaske na ludačka mesta tj. mesta za ludovanje i napijanje...

1 ili 2 ?

(pitanje važi samo za dame tako da ko god se tako oseća može da odgovori :ok: )


ja sam samo ovo:)
a obozavam izlaske na ludacka mjesta :)
 
ja sam samo ovo:)
a obozavam izlaske na ludacka mjesta :)
Е таквог сам ја изабрала. :D
Само сам га удебљала.. потрудила се да му досаде изласци на лудачка места...
и још само предано ради свој посао...:lol: :mrgreen:
 
Е таквог сам ја изабрала. :D
Само сам га удебљала.. потрудила се да му досаде изласци на лудачка места...
и још само предано ради свој посао...:lol: :mrgreen:

jos jedna tuzna prica i razlog da se olaksaju administrativne poteskoce:(
 
Uh bre al ste neke, a šta bi bilo da ste na pustom ostrvu sa ovom dvojicom (tada bi morala da padne odluka) ? :confused:
A ako bi se pre prepustila ajkulama onda objasni kako bi izgledao onaj pravi ? :think:
 
Pa i van pustog ostrva ja sam rekla da mi broj 2 bolje zvuci. I ne mora da bude mrsav, moze da bude i malo krupniji (ne mislim nabildovan, vise mislim pivska tibica, to mi je u redu).
 
Uh bre al ste neke, a šta bi bilo da ste na pustom ostrvu sa ovom dvojicom (tada bi morala da padne odluka) ? :confused:
A ako bi se pre prepustila ajkulama onda objasni kako bi izgledao onaj pravi ? :think:
Е.. сад ти не ваља прича..
шта ме на пустом острву брига коме би он био посвећен и где би излазио...:lol:
 

Back
Top