Muskarci, koliko ocekujete od zena??!!

nata

Obećava
Poruka
59
Prica je jako jednostavna.
Zamislis da zivis sa devojkom (brak), i koliko ocekujes od nje?
Da li ste muskarac koji porazumeva da zena pere, pegla, kuva, riba, usisava, radi (09 - 17h) i da bude lepa, negovana, i raspolozena za s.e.x. uvece posle svega ovoga dok vi (bez uvrede) ladite medjunozje?
 
Da, ceo život ladim medjunožje, poznat sam po tome, mrzi me da ustanem i da išta pomislim....

Odnos žene prema bračnom partneru zavisi dosta od vaspitanja, tj da li je od malena vaspitana da postoji porodica ili postoji samo njeno pravo i njen komfor.....
Ako je ovo drugo.....onda će i u novoj porodici zahtevati isključivo podelu konfora, a gledati da koliko toliko zabuši u raspodeli obaveza i teško da će tu neki muškarac dobro proći , jer ne može da sluša stalna nelogična ili demagoška ubedjivanja i u odabranim i u neodgovarajućim trenucima....

Ako je vaspitana kao da postoji porodica, onda je mogla da ima koje god hoće pogodnosti , ali je uvek okrenuta ka porodici kao osnovi funkcionisanja, i sa njom će uvek biti lakše (što je opasnost , jer se paraziti uvek oko ovoga okupe) ustanoviti i fer odnose, ali i zloupotrebu porodice kao servisa hedonizma muškarca....

Najveća greška je hod ka pravednici, tj prelazak iz jednog moda u drugi, gde žena hoće da bude pametnija pa prihvatajući savete radi taktike i tako stvara od muškarca partnera u tim taktikama....
Ali nikad ono što je emotivno htela, saborca i pravog partnera.....iako svima u okruženju takve porodice izgleda uspešno primenjena taktika....
To će vam reći sve žene koje su "uspešno" primenile savete i taktike.....
Kad dodju u 65godina dodje ono čuveno , pa dobro, mora čovek nešto da pretrpi, i kad stvarno pogledate šta su pretrpele, ispada baš ono što su najviše htele, a to je bezrezervnu podršku i partnera, člana porodice, već su imale koorporaciju u kojoj su se poštovale utvrdjene klauzule i svi lepo živeli....

Zato je bolje spojiti porodične sa porodičnim , i konforiste sa konforistima......jeste da će u početku biti više problema, jer će kod porodičnih dolaziti sukobi libida, ega, srastanja, povodljivost , dok će kod konforista biti svako vuče na svoje, tvrdoglavost.......

Naravno za konforiste se isplati da maznu nekog ko je porodično okrenut, jer je nezadovoljstvo na drugoj strani , a to vremenom slegne, dok sa njihove strane sve idealno štima....
 
Prica je jako jednostavna.
Zamislis da zivis sa devojkom (brak), i koliko ocekujes od nje?
Da li ste muskarac koji porazumeva da zena pere, pegla, kuva, riba, usisava, radi (09 - 17h) i da bude lepa, negovana, i raspolozena za s.e.x. uvece posle svega ovoga dok vi (bez uvrede) ladite medjunozje?

Pa nisi valjda ocekivala da mi sami smislimo neki drugi opis savrsenog muskarca..mislim stvarno:lol:
 
Prica je jako jednostavna.
Zamislis da zivis sa devojkom (brak), i koliko ocekujes od nje?
Da li ste muskarac koji porazumeva da zena pere, pegla, kuva, riba, usisava, radi (09 - 17h) i da bude lepa, negovana, i raspolozena za s.e.x. uvece posle svega ovoga dok vi (bez uvrede) ladite medjunozje?

ko se moj pokojni deda digne ce ladimo oboje :otkacio:

kuvanje se podrazumeva...jerbo...ako pojede ono sto ja spremim i kaze da je lepo znam da laze...ovo tvoje pitanje...bez uvrede...ich nije realno
 
Gde ljubavnica ide sa sestrom, avetinjo!

Znam i sam da kuvam, neke stvari pravim lepse ja, neke ona, i prema tome se ravnamo. Imamo zenu koja jednom nedeljno opere kupatilo itd. Ja idem u kupovinu isto koliko i ona. Ja zalivam cvece, ona mi pegla kosulju. Quid pro quo.

Bilo bi mi malo glupo da neko apsolutno sve radi za mene i osecao bih se kao da spavam sa mamom a ne devojkom.
 
:lol::hahaha::hahaha:
bez uvrede
ma ako radi sve ono drugo..hladjenje je najmanji problem:neutral:

a, ne
moramo naći nešto da prebacimo
da se ne opusti - pomisli kak' je dobra
pa i ako skuva ručak, moramo joj prebaciti - kako to naša mama bolje radi.
odmah sa vrata - pitati šta je radila taj dan, jer se ništa ne primećuje.
itd...
postoji procedura
mislim da je postavljačica teme već zna
bez uvrede :D
 
Da, ceo život ladim medjunožje, poznat sam po tome, mrzi me da ustanem i da išta pomislim....

Odnos žene prema bračnom partneru zavisi dosta od vaspitanja, tj da li je od malena vaspitana da postoji porodica ili postoji samo njeno pravo i njen komfor.....
Ako je ovo drugo.....onda će i u novoj porodici zahtevati isključivo podelu konfora, a gledati da koliko toliko zabuši u raspodeli obaveza i teško da će tu neki muškarac dobro proći , jer ne može da sluša stalna nelogična ili demagoška ubedjivanja i u odabranim i u neodgovarajućim trenucima....

Ako je vaspitana kao da postoji porodica, onda je mogla da ima koje god hoće pogodnosti , ali je uvek okrenuta ka porodici kao osnovi funkcionisanja, i sa njom će uvek biti lakše (što je opasnost , jer se paraziti uvek oko ovoga okupe) ustanoviti i fer odnose, ali i zloupotrebu porodice kao servisa hedonizma muškarca....

Najveća greška je hod ka pravednici, tj prelazak iz jednog moda u drugi, gde žena hoće da bude pametnija pa prihvatajući savete radi taktike i tako stvara od muškarca partnera u tim taktikama....
Ali nikad ono što je emotivno htela, saborca i pravog partnera.....iako svima u okruženju takve porodice izgleda uspešno primenjena taktika....
To će vam reći sve žene koje su "uspešno" primenile savete i taktike.....
Kad dodju u 65godina dodje ono čuveno , pa dobro, mora čovek nešto da pretrpi, i kad stvarno pogledate šta su pretrpele, ispada baš ono što su najviše htele, a to je bezrezervnu podršku i partnera, člana porodice, već su imale koorporaciju u kojoj su se poštovale utvrdjene klauzule i svi lepo živeli....

Zato je bolje spojiti porodične sa porodičnim , i konforiste sa konforistima......jeste da će u početku biti više problema, jer će kod porodičnih dolaziti sukobi libida, ega, srastanja, povodljivost , dok će kod konforista biti svako vuče na svoje, tvrdoglavost.......

Naravno za konforiste se isplati da maznu nekog ko je porodično okrenut, jer je nezadovoljstvo na drugoj strani , a to vremenom slegne, dok sa njihove strane sve idealno štima....
Konačno si rekao nešto (izuzetno) pametno. : )
 
Posle drugog svetskog rata stvoren je stereotip zena koje su domacice, u potpunosti okrenute porodici i kucnim poslovima, al to bese jako davno.
Nema tu onih koji vole komfor ili ne, svi bi mi 2 kuce, svake godine Kuba, lak a placen posao i slicno.
Ne zivim ja na Marsu , pa da ne znam da ravnopravnosti realno nema i ne moze biti.
Zena domacica OK, ko voli nek izvoli nemam nista protiv toga ALI ona NE radi, ona je materijalni parazit koji novcano ne doprinosi svojoj zajednici, a toga brale u Srbiji NEMA. Osim ako ti mamica i tatica nisu obezbedili divnu buducnost, ili ti sebi sponzora.
Ostali smrtnici lome kicmu za pare, i on i ona. Onda dolazi momenat kada se vracate sa posla "evropsko radno vreme 09-17h" sta tad? Zensko treba da uhvati krpu i da riba, a musko novine i TV? Ili mozda oboje gledate TV, on kuva veceru a ona lakira nokte, on se lomi a ona ode na masazu?
Ja se ne zalim, meni je odlicno, ali vidjala sam svasta i zanima me sta Vi mislite.
 

Back
Top