Prevara

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?
 
:hahaha: znam...leptir i ruza :p:rotf: uf dobro je...jedva se razboravih...noc je bila prilicno uvrnuta

@tema resio sam da napisem jednu knjizicu...svo moji razvedeni prijatelji:neutral:
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?
ja mislim da si u pravu !!! Jer kada dodje do prevare mushkarcima je bitna snoshka, dok zene moraju da osete neku emociju ali ima i onih kojima je takodje nebitno s kim ce te prevariti, a takve zene mislim da su retke i njih stavljam u posebnu kategoriju !!! Nisu qrve jer ne naplacuju svoje usluge nego jednostavno vole sex i nije im bitno s kim !!!
 
mada i nisam siguran u sve ovo !!! svakakvih zivuljki danas ima, totalno odsustvo morala tako da i ne vredi suditi o tome, bar ja na srecu ne treba da brinem o tome !!! moralne zene i nemoralni mushkarci i moralni mushkarci i nemoralne zene !!!
 
mada i nisam siguran u sve ovo !!! svakakvih zivuljki danas ima, totalno odsustvo morala tako da i ne vredi suditi o tome, bar ja na srecu ne treba da brinem o tome !!! moralne zene i nemoralni mushkarci i moralni mushkarci i nemoralne zene !!!

Jedino sto si izgubio vlasnistvo na kraljevske dragulje :rotf::rotf:
Nemoj nikad da naljutis gospodju da ne uzme sto je njeno :rotf:
 

Back
Top