Prevara

meni je nekako zao takvih osoba... zaista... a gledam neke od njih... posto mi se cini kao da nikada nicim nece biti zadovoljne... jer nisu u stanju da budu... i uvek ce traziti nesto vise... nesto bolje... a nikad to ne mogu da pronadju... ne zato sto to bolje ne postoji... nego zato sto se prvo treba pomiriti sa sobom, pa tek onda znati sta nas cini srecnim... i sta stvarno zelimo od nas... prevariti nekoga... zadovoljiti nagon umesto iskontrolisati ga... srusiti sve ono lepo sto imamo sa nekim ko nas stvarno voli... i ne priznaju se izgovori... i nista posle toga nije isto... saznao neko ili ne... jer cemo uvek mi sami znati... pitanje je samo koliko cemo biti posteni...
 
meni je nekako zao takvih osoba... zaista... a gledam neke od njih... posto mi se cini kao da nikada nicim nece biti zadovoljne... jer nisu u stanju da budu... i uvek ce traziti nesto vise... nesto bolje... a nikad to ne mogu da pronadju... ne zato sto to bolje ne postoji... nego zato sto se prvo treba pomiriti sa sobom, pa tek onda znati sta nas cini srecnim... i sta stvarno zelimo od nas... prevariti nekoga... zadovoljiti nagon umesto iskontrolisati ga... srusiti sve ono lepo sto imamo sa nekim ko nas stvarno voli... i ne priznaju se izgovori... i nista posle toga nije isto... saznao neko ili ne... jer cemo uvek mi sami znati... pitanje je samo koliko cemo biti posteni...

rile kralj svih romskih-cigana...imas jednu ljutu od mene:ok:
 
razlog sto muskarci varaju vise od zena je taj sto njima uvek nesto smeta
njima uvek fali neki *****, i nikad nije dovoljno dobro

"da bi svi muskarci bili neverni u to moraju da budu ukljucene i sve zene"....citiram D.Radovica iz "Beograde dobro jutro"....

zene = muskarci = prevare....u procentima 50 : 50%....

to je sva mudrost :bye:
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?
Svi su muskarci isti...
Sve su zene iste...
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Koliko sam ja do sad ukapirao, devojke/zene se odluchuju na prevaru kad nechim bash nisu zadovoljne ili kad su nesrecne...Srbija je josh uvek patrijarhalna zemlja, prevare su uvek na udaru javnosti. Tako da to nije bash mali korak za zene.
Dok je kod mushkaraca, naravno, druga pricha...u drushtvu si veci shmeker ako imash vishe reckica.
U principu, nikad nisam prevario devojku, jer imam savest koja bi me proganjala.
Posebno nikad ne bih mogao da prevarim devojku za koju znam da me iskreno voli i da je dobra prema meni.
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

Prilazim grickam ti uvo... ti mi se vesas oko vrata. Pocinje jos jedan od nasih... ljubavnih falsifikata. :) Uuuuu prevara... u prevara... :)

I ja sam se samo setio stare pesme. :lol:
 
Stvari u zivotu, u principu, nisu samo crne ili bijele... Postoji mnogo sivih nijansi, a i mnogo drugih boja...
Ja nisam nikada prevarila u vezi, ali to ne znaci da nisam nekog drugog pozeljela... Desavalo mi se to, cak i u vrijeme najvece ljubavi/zaljubljenosti...
A vjernost u takvim sutiacijama, bila je samo stvar mog izbora...
Da li me to cini postenijom od onih koji nisu mastali o drugima, ali im se desila jedna noc pijanstva/pokleknuca, trenutak slabosti?
 
"da bi svi muskarci bili neverni u to moraju da budu ukljucene i sve zene"....citiram D.Radovica iz "Beograde dobro jutro"....

zene = muskarci = prevare....u procentima 50 : 50%....

to je sva mudrost :bye:

obozavam duska radovica, ali ne mozemo ga iskoristiti ovde

u procentima je ok, ali brojcano nam se ne slaze, jer muskaraca ima manje, pa nam tako uvek ostane jedan broj zena koji nije ukljucen u tu igranku :)
 
Ne ne niko me nije prevario a nisam ni ja nekoga :)

Ono sto hocu da pitam je - Mislite li da ima stine u onoj izreci da muskarci varaju samo zato sto hoce sex i da ne prestaju da vole svoje lepse polovine (kako kod koga :) ),a da kad zena prevari onda toj vezi nije ostalo mnogo?

......shto kazu ovi iz G17 + (experti),mushkarac vara donjom glavom a zena gornjom ,tako da si ti 95% u pravu ,ovih 5% posto su neki chobani i chobanke budale .........:ok:
 

Back
Top