Da li zene nekad pomazu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..ili je to iluzija?
Da li su vam nekad zene pomogle da nadjete posao ili tako nesto?
Znaci da niste samo vi njima pomagali, sto je inace u nasim krajevima obicaj.


pomazu !!! meni je upravo zensko stvorenje nashlo posao pre godinu dana !!! inache pomazu u svakom sluchaju (naarvno ne sve) !!! Ali ja imam osobu pored sebe za koju mogu da garantujem da bi mi pomogla u svakoj situaciji bez obzira o chemu se radi !!! Imam kumu koja bi mi pomogla, koliko je u njenoj moci !!!
 
pomazu !!! meni je upravo zensko stvorenje nashlo posao pre godinu dana !!! inache pomazu u svakom sluchaju (naarvno ne sve) !!! Ali ja imam osobu pored sebe za koju mogu da garantujem da bi mi pomogla u svakoj situaciji bez obzira o chemu se radi !!! Imam kumu koja bi mi pomogla, koliko je u njenoj moci !!!

Blago tebi. Ti si onda jedan uistinu retko srecan covek.
 
Свакој жени је дужност да чисти кућу (усисава, пере прозоре, судове, веш, брише прашину...) а мушкарац, ако хоће, помаже јој. Никако обрнуто!
"Муж ми помаже – понекад избаци смеће или опере судове. Он је добар муж!
Ако жена нађе мушкарцу посао, не, она му није помогла, она је набасала на тај посао, па ето, посрећило се.
Пример: муж кречи. Жена додаје шта треба, лепи оне папирне траке да заштити штокове, чисти све после кречења. И на крају, шта она каже? Каже – мој муж окречио. Заборавила је свој допринос и нигде се спомиње да је она помогла!
Муж се попне на столицу и каже – жено, донеси ми сијалицу да заменим. Она доноси сијалицу, узима плафоњеру да је обрише, после склања и столицу... Али ОН је заменио сијалицу.
ОН поправља кола. Она касније скида флеке са одеће, риба лавабо који се упрљао од прљавих руку. склања алат на место...
Ма примера је безброј али мушкарци то једноставно не виде.
 
Свакој жени је дужност да чисти кућу (усисава, пере прозоре, судове, веш, брише прашину...) а мушкарац, ако хоће, помаже јој. Никако обрнуто!
"Муж ми помаже – понекад избаци смеће или опере судове. Он је добар муж!
Ако жена нађе мушкарцу посао, не, она му није помогла, она је набасала на тај посао, па ето, посрећило се.
Пример: муж кречи. Жена додаје шта треба, лепи оне папирне траке да заштити штокове, чисти све после кречења. И на крају, шта она каже? Каже – мој муж окречио. Заборавила је свој допринос и нигде се спомиње да је она помогла!
Муж се попне на столицу и каже – жено, донеси ми сијалицу да заменим. Она доноси сијалицу, узима плафоњеру да је обрише, после склања и столицу... Али ОН је заменио сијалицу.
ОН поправља кола. Она касније скида флеке са одеће, риба лавабо који се упрљао од прљавих руку. склања алат на место...
Ма примера је безброј али мушкарци то једноставно не виде.

ovo ti je vise za...filozofiju...:lol:

ps duznos' a? :rumenko:
 
Свакој жени је дужност да чисти кућу (усисава, пере прозоре, судове, веш, брише прашину...) а мушкарац, ако хоће, помаже јој. Никако обрнуто!
"Муж ми помаже – понекад избаци смеће или опере судове. Он је добар муж!
Ако жена нађе мушкарцу посао, не, она му није помогла, она је набасала на тај посао, па ето, посрећило се.
Пример: муж кречи. Жена додаје шта треба, лепи оне папирне траке да заштити штокове, чисти све после кречења. И на крају, шта она каже? Каже – мој муж окречио. Заборавила је свој допринос и нигде се спомиње да је она помогла!
Муж се попне на столицу и каже – жено, донеси ми сијалицу да заменим. Она доноси сијалицу, узима плафоњеру да је обрише, после склања и столицу... Али ОН је заменио сијалицу.
ОН поправља кола. Она касније скида флеке са одеће, риба лавабо који се упрљао од прљавих руку. склања алат на место...
Ма примера је безброј али мушкарци то једноставно не виде.

..aj ne seeri..
 
..ili je to iluzija?
Da li su vam nekad zene pomogle da nadjete posao ili tako nesto?
Znaci da niste samo vi njima pomagali, sto je inace u nasim krajevima obicaj.

Питање је: Колико су жене криве за овакав начин размишљања.

Мислим да оваквима стално треба набијати на нос – учинила сам ти то и то!

Чуј обичај! Какве ти то девојке – жене познајеш, у каквом се друштву крећеш где постоји овакав обичај?

Реци да одем тамо да ми живот буде лагоднији!
 
Питање је: Колико су жене криве за овакав начин размишљања.

Мислим да оваквима стално треба набијати на нос – учинила сам ти то и то!

Чуј обичај! Какве ти то девојке – жене познајеш, у каквом се друштву крећеш где постоји овакав обичај?

Реци да одем тамо да ми живот буде лагоднији!

Tako uradi pa ces brzo biti zamenjena, uvek ima boljih i mladjih.

A ti imas neko bolje drustvo gde su kontra obicaji? Ako imas upoznaj me sa njima da vidim i to cudo
 
Па изгледа да је по теби права жена баш она из теме – нека мамина принцеза која се стално пренемаже. Ипак, мислим да ти је то малко досадило па се лечиш на нету.


Ja se lecim na netu???:dontunderstand:

Nigde ne vidim lekove ni doktore. Mada ti si nekako bas puna negativne energije, a adsl je brze prenosi do mene jer vise nemam dial up koji je to sporije prenosio, zato te moram zaobici.:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top