Tama samo za tolerantne:ŠTA RADIKALI ŽELE DA DOKAŽU?

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Sve ovo bi trebalo posmatrati bez usijane glave i emocija tako da MORAMO paziti da se ne ispunimo gnevom koji bi nam otrovao dušu.Moje generalno mišljenje je pozitivno i mislim da su ovim Radikali pokazali da je interes naroda kojeg predstavljaju važniji od interesa i obraza svoje i svake stranke pojedinačno.I radikali su pokazali da je ovo jedini put pomirenja među strankama koje su došle do skoro same tačke netrpeljivosti.
A ono što su najviše pokazali je to da je Srbiji nepotrebno toliko stranaka koliko sad ima.Znači pokazali su da je Srbiji potrebno samo dva bloka i to Radikali na jednoj strani i Demokrate na drugoj.
Narod ovo mora da prepozna i da na sledećim izborima eliminiše stranke poput LDP,SPS i njima slični.
 
Poslednja izmena:
Ehhh.......Kad pogledam tvoje prethodne postove nekako mi tolerantnost ne ide uz tebe............Pre će biti da ste se kolektivno razočarali u radikale i Tomu pa sada tražite izgovore za njihovo delovanje.........

Zar nisu demokrate; demoNkrate,žuti,izdajnici,ustaše?

@ tema

Ono o čemu ti sada pišeš mi smo to odavno rekli samo što ste tada drugačije razmišljali ali i izražavali se...................
 
Sve ovo bi trebalo posmatrati bez usijane glave i emocija tako da MORAMO paziti da se ne ispunimo gnevom koji bi nam otrovao dušu.Moje generalno mišljenje je pozitivno i mislim da su ovim Radikali pokazali da je interes naroda kojeg predstavljaju važniji od interesa i obraza svoje i svake stranke pojedinačno.I radikali su pokazali da je ovo jedini put pomirenja među strankama koje su došle do skoro same tačke netrpeljivosti.
A ono što su najviše pokazali je to da je Srbiji nepotrebno toliko stranaka koliko sad ima.Znači pokazali su da je Srbiji potrebno samo dva bloka i to Radikali na jednoj strani i Demokrate na drugoj.
Narod ovo mora da prepozna i da na sledećim izborima eliminiše stranke poput LDP,SPS i njima slični.

Što si tolerantan u p.m.:dash:
 
A šta se desilo sa onom tvojom tolerantnošću s početka teme? Iznenada si odlučio da ne budeš više tolerantan. Ili si odlučio da budeš tolerantan samo prema DS-u, s obzirom na to da je i Toma počeo da biva takav.

Spusti malo loptu i drži se svoje teme.

Šiptari su sami krivi za to-tj. našu netolerantnost prema njima.Kapiraš,li ti to ili ne:???:
 
Kada demokrate na ovom pdf-u pozivaju na ujedinjenje oko interesa Srbije, onda padne pljuvanje. nikada sa žutim ustašama izadajnima i tako to. Radikali su spremni da rade za interese Srbije samo kad je uz to zadovoljen njihov apetit za vlašću i parama. Njima ne treba verovati niti praviti dogovore, već ih pritisnuti i usloviti da ako već imaju predstavnike u skupštini, rade svoj posao. Nikada oni neće shvatiti kako se vodi država, kako se čuva nacija i čast i ponos. SRS je šljam najveći, dno-dna, i u narednih 20 godina ništa ne može da ih opere. Nažalost, videće se još....
 
Kada demokrate na ovom pdf-u pozivaju na ujedinjenje oko interesa Srbije, onda padne pljuvanje. nikada sa žutim ustašama izadajnima i tako to. Radikali su spremni da rade za interese Srbije samo kad je uz to zadovoljen njihov apetit za vlašću i parama. Njima ne treba verovati niti praviti dogovore, već ih pritisnuti i usloviti da ako već imaju predstavnike u skupštini, rade svoj posao. Nikada oni neće shvatiti kako se vodi država, kako se čuva nacija i čast i ponos. SRS je šljam najveći, dno-dna, i u narednih 20 godina ništa ne može da ih opere. Nažalost, videće se još....

Pa dobro ujedini se sa Šiptarima kad si takav, barem da znam kolko nas je na broj.:otkacio:
 
Pa dobro ujedini se sa Šiptarima kad si takav, barem da znam kolko nas je na broj.:otkacio:

Vidi se da ne znas da razmisljas.
Cim ti se neko suprotstavi u misljenju, ti (a i tebi slicni) ste u fazonu:

1) Dobro, idi onda kod Ustasa
2) Dobro, idi onda kod Siptara
3) Dobro, idi onda kod pedera.

Sve to ukazuje na najobicniju nemoc da se bilo sta resava diskusijom.
 
Moje generalno mišljenje je pozitivno i mislim da su ovim Radikali pokazali da je interes naroda kojeg predstavljaju važniji od interesa i obraza svoje i svake stranke pojedinačno.I radikali su pokazali da je ovo jedini put pomirenja među strankama koje su došle do skoro same tačke netrpeljivosti.

A do juce ste pistali da ne treba ici u EU, ne treba potpisivati Judin sporazum i slicno a sada to ispade interes naroda?

:rotf::hahaha::rotf::super:

Ovo jedino pokazuje da radikali prodaju maglu svojim pristalicama i nista vise.
 
Ne ja se samo držim one: Dobri matematičari uvek skrate.:super:

A to je , pretpostavljam, tvoja objektivnost?!?!?................Da neistomišljenike poistovećuješ sa ustašama,šiptarima i izdajnicima........................Ajde nemoj više sopstvene floskule iz svog prvog posta da negiraš..................Ostani bar jednom pri onome što si rekao ili nemoj više da lažeš.................Ispadaš smešan..............
 

Back
Top