Drugari, da se pohvalim

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
ovog puta sam stisla petlju i odlucila da ostavim cigare! mnogo se bolje osecam, nema onog smrada fuj fuj fuj
ima na yu tube odlicni klipovi od kojih vam se smuci sama pomisao na cigaru.
Ja ne znam da postavim anketu ovde pa ko zna molim neka postavi koliko vas ima pusaca, nepusaca i bivsih pusaca? Hvala

btw evo jednog linka
 
Tri puta URA,URA,URA za Vendi :klap: :klap: :klap:

A da li bi mogla da mi opises proces kako si dosla do tog momenta prestajanja? Ja intenzivno razmisljam o tom koraku, ali nikako da dodjem do tacke kljucanja kada cu baciti to djubre :thumbdown:


Mogu ja, mogu ja? :)
I ja sam se dugo kanila a onda jedan dan dođe komšinicin unuk, imao je oko 8-9 meseci, ja ga obožavala (a puše mu mama-celu trudnoću i dojenje, baba, tetka, tata i svi ljudi iz okruženja)... i uzmem ga ja i poljubim dete u kosu ono smrrrrdiiiii na nikotin katastrofa! Kao kad sediš par sati u kafiću bez ventilacije pa se onako usmrdiš!
E tad mi se želudac okrenuo, mislim da sam posle toga popušila možda još 2 cigare i ćao!
 
:klap::klap::klap::klap::klap::klap:

Drz se.....cigare su fuj..:whistling:..najgori je prvi mesec....ko prezivi mesec dana, ne sme da se vraca na staro...nije lako....zato stisnite zube i ne dajte se!!!! Zbog vas, vaseg zdravlja, zdravlja vase dece i svih voljenih.....

Cigarete *****....:thumbdown:

P.s. Ne pusim cigarete, niti cu pusiti....ali zato pojedem i pola kile cokolade na dan...nekad i vise....ali to je zdraaavooooo.....:lol::lol:
 
Tri puta URA,URA,URA za Vendi :klap: :klap: :klap:

A da li bi mogla da mi opises proces kako si dosla do tog momenta prestajanja? Ja intenzivno razmisljam o tom koraku, ali nikako da dodjem do tacke kljucanja kada cu baciti to djubre :thumbdown:

Iskrena da budem, vise puta sam pokusavala da ostavim cigare, ali bez uspeha. Jedino ovaj put imam neobjasnjivo jaku volju i zelju da budem bivsi pusac.
Pocele su da mi smetaju, osecala sam neko konstanto neprijatno grebuckanje u grlu, i kasalj s vremena na vreme... tako da je to presudilo.
Inace pusila sam 12,13 godina...mada po pola paklice na dan. Ali od smanjivanja nema nista, svaka zapaljena cigara skodi.
 
ovog puta sam stisla petlju i odlucila da ostavim cigare! mnogo se bolje osecam, nema onog smrada fuj fuj fuj
ima na yu tube odlicni klipovi od kojih vam se smuci sama pomisao na cigaru.
Ja ne znam da postavim anketu ovde pa ko zna molim neka postavi koliko vas ima pusaca, nepusaca i bivsih pusaca? Hvala

btw evo jednog linka
Svaka ti cast...dokaz da mi zene imamo karakter i volju da ono sto nije dobro uspemo da eliminisemo iz zivota...za muskarce se to retko moze reci...mom dragom pusacu mozes da prikazujes sta hoces nece mu se zgaditi...za pusenje ima samo jednu recenicu: ja bih al ne mogu...Pre neki dan je odvalio kako bi onome ko bi ga uspeo odvici od cigarete dao auto...Veci biser nisam cula...Pa nece ni da ukljuci mozak i shvati da je on taj koji se odvikava pomocu svoje volje...boze boze ima li te? I tako ja sam pasivni pusac koji ne moze da mrdne vec samo jadikujem i divim se onome ko je batalio to zlo...
 
Svaka ti cast.Zelim ti da istrajes u tome.
Ja se cigara ne odricem.Znam da bi trebalo,i da to nije zdravo,cak i treniram(sto je najveca ironija).
Ali kada pocnem da mislim o tome,kako bi trebalo da batalim duvan,prvo sto pomislim je da bi mi bilo nekako prazno bez cigara.
Uz kafu,posle rucka,itd.....Toliko o meni i mom karakteru.
 
Emily, nije ironija to sto treniras i pusis...i kod mene je tako bilo. Cak sam bila instruktor aerobika, kondiciju sam imala tako dobru, da su moji treninzi bili svrstavani u jedne od najjacih i najtezih za izdrzati...trenirala sam redovno..i uz to pusila. Naravno, bilo me je sramota i kad god bih (u to vreme naletela na neku devojku koja je dolazila kod mene na casove) bacala bih pljugu sto dalje od sebe! Bilo me je zaista sramota..
Cak postoji i jedna jedina mala stvar koja ide u prilog cigarama i sportistima koji imaju nizak kr.pritisak (kao ja)/ Elem, cigara ga podize..ali to je sad posebna prica.
 

Back
Top