Import

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Danas u novinama, sam procitao clanak, gde jedan drzavni funkcioner predlaze da se u Srbiju uveze 100 000 azijatkinja...Kaze da se odlucio na takvu ideju zato sto su zene tog podnevlja funkcionalnije nego zene u Srbiji ( vrednije su, privrzenije su svojim muzevima, materinski instikt je jace izrazen u njima i sklonije su radjanju i odgoju dece )

Sta vi mislite o tome ?
 
Danas u novinama, sam procitao clanak, gde jedan drzavni funkcioner predlaze da se u Srbiju uveze 100 000 azijatkinja...Kaze da se odlucio na takvu ideju zato sto su zene tog podnevlja funkcionalnije nego zene u Srbiji ( vrednije su, privrzenije su svojim muzevima, materinski instikt je jace izrazen u njima i sklonije su radjanju i odgoju dece )

Sta vi mislite o tome ?

Super ideja, od viska ne boli glava...:)
Samo da ne budu neki gabori.
 
Danas u novinama, sam procitao clanak, gde jedan drzavni funkcioner predlaze da se u Srbiju uveze 100 000 azijatkinja...Kaze da se odlucio na takvu ideju zato sto su zene tog podnevlja funkcionalnije nego zene u Srbiji ( vrednije su, privrzenije su svojim muzevima, materinski instikt je jace izrazen u njima i sklonije su radjanju i odgoju dece )

Sta vi mislite o tome ?

pa realno gledano koja druga bi otisla na pestersku visoravan ili neku slicnu vukoyebinu i tamo bila majka za 10 dece nego one...ako se nastavi ovaj trend za 50 godina cemo imati samo bg i on ce imati 5 miliona stanovnika a ostatak srbije ce biti sume polja i livade :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top