Sto nas ne ubije to nas ojaca....

Lilith89

Primećen član
Poruka
568
Dragi moji...Ovde nije samo tema o razocarenjima.Naravno mozemo i pricati o tome.Nije akcenat ko nas je i kako razocarao...neko sigurno jeste,zivot je takav;)
Zanima me kako se postavljate posle?Da li necija izdaja vas tera samo napred,ojacava vas,,,,ili se povlacite u sebe i plasite da ponovo ne dozivite slicno iskustvo...?
Koliko ste jaki u tom smilsu...?
da li je veliki Nice bio u pravu...?
pricajmo opusteno....iznesite slobodno svoje misljnje i sikustva...ako zelite naravno....
 
svaki put kada se razočaram treba mi vremena da se oporavim.... jednom me dečko prevario sa drugaricom i to baš dobrom drugaricom....i razočarala sam se u ljude.... ali posle shvatim da nisu vredni mog nerviranja jer da su me stvarno voleli ne bi tako nešto uradili...ali mkora da boli...
 
Pa ***,vrlo je tesko reci...U neku ruku ojacava,a u neku ruku te i slabi!! Jaca te,jer te mrznja i zelja za osvetom jos vise goni i samo saznanje da te neko zeli da vidi na dnu propalog budi neopisivi bes i zelju da se nikad ne predas tako da te jaca a slabi te jer imas sve manje poverenja u ljude i gubis osecanja tj. sprecavas samog sebe da ih ispoljis jer se ponovo bojis izdaje!!
 
Ja sam veliki optimista po tom pitanju... ( imam sreće, pretpostavljam :mrgreen:) Nikada se nisam toliko razočarala u nekoga pa da se automatski razočaram u sve ljude. Valjda sam uvek dobro birala ljude koji me okružuju, tako da me nisu mnogo razočarali... U svakom slučaju, mene razočarenja ojačavaju. Posle njih mnogo manje očekujem od ljudi, ali im ne pružam ništa manje nego pre.
 
To sto ne ne ubije to te prekali i bolje je da ti se sve desi to ranije,jer ces u buducnosti kad dodju prave obaveze imati neko iskustvo i znaces sta da radis a sta ne!! Ja sam naucio dosta lekcija na svojoj kozi i cisto sunjam da bi iste greske ponovo ponovio! Vise bi odgovarala izreka "ono sto te ne ubije ucini te mudrijim"!
 

Back
Top