Toma, Tadić, susreti, kletve.....

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Kletva poslanice SRS-a Vjerice Radete da „proklet bude svaki radikal, i rod i porod, koji se ikad bude sastao sa Tadićem" jeste zapravo Šešeljeva kletva upućena Tomislavu Nikoliću, otkriva Press!!! Prema našim sasvim pouzdanim saznanjima, ovu kletvu naručio je iz Haga lično Vojislav Šešelj kada je saznao da se Tomislav Nikolić sastaje sa Borisom Tadićem. Šešelj je, kako saznajemo, lično napisao i telefonom izdiktirao kletvu koju je Radeta pročitala za skupštinskom govornicom.

Pressu je u samom vrhu Demokratske stranke potvrđeno da je do neformalnog susreta Borisa Tadića i Tomislava Nikolića došlo prošlog četvrtka, i to na insistiranje samog predsednika Srbije. Tada je i dogovoreno da se prekine opstrukcija Skupština Srbije i da počne rasprava o Sporazumu o stabilizaciji i pridruživanju sa EU i energetskom sporazumu sa Rusijom.
..............
- Ne znam na koga je mislila Radeta, verovatno na svakog ko razgovara sa Tadićem. Ako bih se sastao sa Tadićem, onda bi se ova kletva odnosila i na mene, a sa Tadićem nisam razgovarao jedno 90-ak dana... Inače, ja tu priču nisam pokrenuo, niti sam naredio da se tako govori sa skupštinske govornice, ali ne mogu ni da zabranim da neko tako govori. Mislim da je nekim mojim koleginicama prekipelo i da su uputile opomenu svim radikalima. To je njihov stav, njihov stil, to govori o njima, a ja nikog nisam kleo... - kaže Nikolić.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=46108&sectionId=37

Cak se i Toma stidi koga ima uz sebe...
:mrgreen:
 
Ово је очигледно почетак великог сукоба и раскола у СРС. Николић, да има мало више храбрости, давно би из странке избацио Наташу Јовановић, која је обична исфрустрирана госпођица и којој је Шешељ велики политички идол. Али не само њу већ доста њих. Николић је тога свестан и зна да то штети угледу странке, али Шешељ је и даље непревазиђени вођа.
 
Već je imao prilike da čuje. Nikolić je to rekao i dok ih je sps vozao oko formiranja Vlade.
Zato Vjerica i Nataša kunu:mrgreen:
Pogrešno umuješ Del. Ajd sad polako pogledaj Vjericu i Natašu fioku. Pa one kad se pogledaju u ogledalo još od tinejdž dana po definiciji moraju da mrze i kunu. Zamisli samo koliko te žene moraju sa sobom nositi frustracija.Skoro da mi ih je žao. Ali, samo skoro...
 

Back
Top