pomoc, savet, uteha, bilo sta!

Dulle_

Ističe se
Poruka
2.002
Sa jednom devojkom sam vec godinu dana u vezi. meni je to ok ja je jako volim i imao sam poverenja u nju do neba... bila moja mala nezna ljubav.. jedina jedina na svetu. znaci osoba zbog koje bih zivot dao BUKVALNO. Ovog leta ode sa njenima na odmor na 20 dana u MK. Zvao sam je svaki dan iz iz firme .. pricali po pola sata i onda sam primetio da nesto nije ok sa njom.. da zvuci drugacije.. nekako "vestacki" (INACE TAKO ZVUCI ONA KADA NESTO ZEZNE) pitao sam je da li je sve ok, ona kaze jeste da me voli da sam ja njena jedina ljubav jedina osoba koju ljubi.... dodje ona kuci .. i ja cupam reci iz nje "KAZI MI STA SE DESILO OSETIM DA NESTO NIJE OK" i onda mi prizna da je bila sa nekim malim tamo... ljubila ga ... grlila... navodno nije htela da bude sa njim, ali je na nekim nacin "pasivan" nazovimo, bila. ok to je trajalo tamo nekih 5 dana.. izlazila je sa njim.. a mene najvise boli to sto mi je slala poruke kako ne bi pogledala nekog drugog itd... a sto je najgore sa njegovog fona mi je poslala poruku koja glasi "LJUBAVI MOJA NE BRINI SE NISTA, NE BIH POGLEDALA TOG MALOG, TI ZNAS DA SI TI MOJA LJUBAV DA SAMO TEBE LJUBIM, MOJ ANDJEO JEDINI!" eto.... i kontam da je sve to uradila i ok ... bila tamo bila luda...pa joj kao dunulo u glavu sta je uradila i ne pada joj na pamet da vise cuje vidi tog lika.. a ona mu na putu za srbiju salje poruku "DRAGO MI JE STO SAM TE UPOZNALA, PISI MI BICE MI DRAGO"



ne verujem.. ziv se isplakah.. jednom sam plakao zbog devojke .. jednom u petom razredu .. i sad sa 19 godina uhvatim sebe kako ne mogu da se smirim.. tresem se. nije mi dobro. Pricao sam njom ziva se pojela zbog toga sto je uradila... zeli drugu sansu, dao sam joj. Ja nju volim jako ... i ne zasto, ali verujem da ona mene voli.. mozda sam kreten i sve to .. ne znam.. zelim da cujem vas iskusne... ne znam ni sam tacno sta zelim da cujem od vas... j b g izvinjavam se na ovako dugackom postu.

D.B.
 
UF Pa sta!!!
*** Pa sta............. I mene je moj dragi ostavio i sta sad?
Nisam nigde otvrila temu,...zabole me...

BRUN IN HELL
e066.gif
e066.gif
 
Slatkoo..i ja sam plakala neutesno kada sam izgubila svoju veliku ljubav sa 19 godfina..i svaki put sam otplakala svoje ljubavi....zato..obrisi suzice i pozovi devojcicu da se nadjete veceras i bice sve ok..
 
Sa jednom devojkom sam vec godinu dana u vezi. meni je to ok ja je jako volim i imao sam poverenja u nju do neba... bila moja mala nezna ljubav.. jedina jedina na svetu. znaci osoba zbog koje bih zivot dao BUKVALNO. Ovog leta ode sa njenima na odmor na 20 dana u MK. Zvao sam je svaki dan iz iz firme .. pricali po pola sata i onda sam primetio da nesto nije ok sa njom.. da zvuci drugacije.. nekako "vestacki" (INACE TAKO ZVUCI ONA KADA NESTO ZEZNE) pitao sam je da li je sve ok, ona kaze jeste da me voli da sam ja njena jedina ljubav jedina osoba koju ljubi.... dodje ona kuci .. i ja cupam reci iz nje "KAZI MI STA SE DESILO OSETIM DA NESTO NIJE OK" i onda mi prizna da je bila sa nekim malim tamo... ljubila ga ... grlila... navodno nije htela da bude sa njim, ali je na nekim nacin "pasivan" nazovimo, bila. ok to je trajalo tamo nekih 5 dana.. izlazila je sa njim.. a mene najvise boli to sto mi je slala poruke kako ne bi pogledala nekog drugog itd... a sto je najgore sa njegovog fona mi je poslala poruku koja glasi "LJUBAVI MOJA NE BRINI SE NISTA, NE BIH POGLEDALA TOG MALOG, TI ZNAS DA SI TI MOJA LJUBAV DA SAMO TEBE LJUBIM, MOJ ANDJEO JEDINI!" eto.... i kontam da je sve to uradila i ok ... bila tamo bila luda...pa joj kao dunulo u glavu sta je uradila i ne pada joj na pamet da vise cuje vidi tog lika.. a ona mu na putu za srbiju salje poruku "DRAGO MI JE STO SAM TE UPOZNALA, PISI MI BICE MI DRAGO"



ne verujem.. ziv se isplakah.. jednom sam plakao zbog devojke .. jednom u petom razredu .. i sad sa 19 godina uhvatim sebe kako ne mogu da se smirim.. tresem se. nije mi dobro. Pricao sam njom ziva se pojela zbog toga sto je uradila... zeli drugu sansu, dao sam joj. Ja nju volim jako ... i ne zasto, ali verujem da ona mene voli.. mozda sam kreten i sve to .. ne znam.. zelim da cujem vas iskusne... ne znam ni sam tacno sta zelim da cujem od vas... j b g izvinjavam se na ovako dugackom postu.

D.B.

ima jedan narodnjak...."ko ne zna da pati taj ne zna da voli".....to je stasno sta je uradila ali lepo od tebe sto si joj dao drugu sansu.
e sad ako se kune u ljubav nemoze sebi da dozvoli da se petlja sa drugim. ok da pricaju i izlaze i druzese ali da mu jasno stavi do znanja da ima decka i dalje ne moze.

e sad to sto sam ja retka budala i kad pitam ribu koju muvam jel ima decka i ona kaze da ima ja se odmah povlacim. nema dalje price....ali nasuprot meni postoje kompleksasi kojima je zivotni trip da "skidaju" tudje ribe....

ljubav je zaebana stvar.
otplakao si ok, sad glavu gore i furajte dalje, ali nemoj protiv sebe ako te gusi to sto je uradila raskini, malo prepati i nadji bre drugu ribu ej sa 19 god. je ceo svemir ispred tebe.

i sa tim fotoaparatom se zaposli u "playboy"-u da vidis kako ce da te proganja (zenska ljubomora je cudo)....

sve je za forumase. USTAJ I NASTAVI DALJE....bez plakanja dosta je bilo
 
e moj dulle, ko ti je kriv kad si stipsa, zoves je iz firme, a da si je i od kuce zvao nista se od toga ne bi desilo.
zezam se bre, a sta sad vredi da ti pricam kako se to svima desava, i kako se desavalo i kako ce se desiti, i da to nije ni prvi ni poslednji put i da ona nije ni jedina ni najbolja ni poslednja, kad ti trenutno places zbog toga, a znas da ce proci, ne danas, ne sutra, ali za neki dan te vidim ovde kako pises da ti se dopada druga devojka... pazi sta sam ti rekla.
 
uh dule =(
pitanje je hoćeš li njoj više moći da veruješ, sve ostalo je manje važno.. to moraš tek da vidiš, sačekaj da prođe taj prvi udar bola..
i ne znam.. sama ta letnja avantura i nije tako strašna stvar, mislim.. mladi ste i sve to,
ali je ceal ta stvar sa porukama malo onako.. mislim kako ti znaš da je ona njemu poslala tu poruku, kako znaš da je tebi onu poslala sa njegovog telefona?

bilo kako bilo, odboluj, pa i plači malo, ali nemoj njoj nego se žali drugarima, forumu bilo kome
(mada problem je što je i ona ovde, jel?).. takve stvari se svakome dese i ne treba sad da se razočaraš u ljubav, žene, život i bla.
 
samo ovoliko: ako si opet sa njom iskreno joj oprosti jer nabijati na nos nesto sto je proslo spada u horor filmove...mala ima slabu kontrolu, povodljiva je i nisam sigurna da ti se isto nece ponoviti....malo napravi mesta i razumu u toj tvojoj glavi....suvise su te ophrvale emocije.....
 
Sa jednom devojkom sam vec godinu dana u vezi. meni je to ok ja je jako volim i imao sam poverenja u nju do neba... bila moja mala nezna ljubav.. jedina jedina na svetu. znaci osoba zbog koje bih zivot dao BUKVALNO. Ovog leta ode sa njenima na odmor na 20 dana u MK. Zvao sam je svaki dan iz iz firme .. pricali po pola sata i onda sam primetio da nesto nije ok sa njom.. da zvuci drugacije.. nekako "vestacki" (INACE TAKO ZVUCI ONA KADA NESTO ZEZNE) pitao sam je da li je sve ok, ona kaze jeste da me voli da sam ja njena jedina ljubav jedina osoba koju ljubi.... dodje ona kuci .. i ja cupam reci iz nje "KAZI MI STA SE DESILO OSETIM DA NESTO NIJE OK" i onda mi prizna da je bila sa nekim malim tamo... ljubila ga ... grlila... navodno nije htela da bude sa njim, ali je na nekim nacin "pasivan" nazovimo, bila. ok to je trajalo tamo nekih 5 dana.. izlazila je sa njim.. a mene najvise boli to sto mi je slala poruke kako ne bi pogledala nekog drugog itd... a sto je najgore sa njegovog fona mi je poslala poruku koja glasi "LJUBAVI MOJA NE BRINI SE NISTA, NE BIH POGLEDALA TOG MALOG, TI ZNAS DA SI TI MOJA LJUBAV DA SAMO TEBE LJUBIM, MOJ ANDJEO JEDINI!" eto.... i kontam da je sve to uradila i ok ... bila tamo bila luda...pa joj kao dunulo u glavu sta je uradila i ne pada joj na pamet da vise cuje vidi tog lika.. a ona mu na putu za srbiju salje poruku "DRAGO MI JE STO SAM TE UPOZNALA, PISI MI BICE MI DRAGO"



ne verujem.. ziv se isplakah.. jednom sam plakao zbog devojke .. jednom u petom razredu .. i sad sa 19 godina uhvatim sebe kako ne mogu da se smirim.. tresem se. nije mi dobro. Pricao sam njom ziva se pojela zbog toga sto je uradila... zeli drugu sansu, dao sam joj. Ja nju volim jako ... i ne zasto, ali verujem da ona mene voli.. mozda sam kreten i sve to .. ne znam.. zelim da cujem vas iskusne... ne znam ni sam tacno sta zelim da cujem od vas... j b g izvinjavam se na ovako dugackom postu.

D.B.

Jednom usrano dva puta posrano! Bukvalno je tako! Ako je jednom ucinila uradit ce opet sigurno! Tako to ide! Nego ti tu sebe zastiti,ako si se zaljubio opet ces, al bolje da znas nego da ne znas! To je u tebi sam odluci,da li mozes ponovo da je ljubis ako je ona ljubila drugog! Pih.... Ti znas sta osjecas! Opusti se i sagledaj da ima jos puno ljudi, koje mozes upoznat i opet se zaljubiti! Pozz
 
ne znam ... nego sta nego galvu gore.. to je bio jedan trenutak .. gotovo .. sad je sve ok ... btw ja vec radim za playboy i za jos par magazine-ova lol :D jednostavno en mogu da verujem da je to uradila.. kao da nije ona.. kako je to moguce.. *** gde jooj je bila glava.. pfff sto si bolji prema njoj to sve gore...
 
ne znam ... nego sta nego galvu gore.. to je bio jedan trenutak .. gotovo .. sad je sve ok ... btw ja vec radim za playboy i za jos par magazine-ova lol :D jednostavno en mogu da verujem da je to uradila.. kao da nije ona.. kako je to moguce.. *** gde jooj je bila glava.. pfff sto si bolji prema njoj to sve gore...

pa zbog takvih kao ti su i izmisljeni "Zrenjaninski dani piva" :mrgreen:
sve ce biti ok
 
to se svima desava, pre ili kasnije, cesce ili redje. i nekako, sto vise volis, razocaranje je vece, vise patis. to je kao poker, sto veci ulog veci i gubitak.
to se desava i posle dosta iskustva, to da te neko razocara. jednostavno,zivot je takav. sazdan od lepih i losih trenutaka. sazdan od svega i svacega. i od te salate mi treba da napravimo odabir, da pronadjemo svoj put, svoj nacin, da pronadjemo sebe pre svega i da pronadjemo putanje kojim hocemo i one kojima necemo...i uz sve to, da pronadjemo osobe sa kojima hocemo kao i one sa kojima necemo..
mislim da si pravilno uradio sto si joj dao novu sansu. odabrao si da budes hrabar.
 
znaci... to jeste nesto strasno... neko je napisao da ce verovatno to ponoviti... i ja sam ubedjen da hoce... jos sad, kad devojka vidi da ima prodju... laganica... k'o kec na Partizana... dule, sad tvoj rikan tebi nesto da kaze... imas 19 godina... imaces ti jos mnogo ljubavi... ova te nije vredna... ne zato sto si ti predobar... il' zato sto je ona losa... ne... nego zato sto joj ti takav nisi dovoljan... i ocigledno te ne voli dovoljno... jer da te voli, ne bi "gubila kontrolu"... nema tu opravdanja nikakvog... nek' pogresi na nekom drugom mestu i okd nekog drugog... tako je meni moja majka jednom rekla: "Rikane, sine, ne daj nikome na sebe i ne daj da te zezaju"...
 
Sa jednom devojkom sam vec godinu dana u vezi. meni je to ok ja je jako volim i imao sam poverenja u nju do neba... bila moja mala nezna ljubav.. jedina jedina na svetu. znaci osoba zbog koje bih zivot dao BUKVALNO. Ovog leta ode sa njenima na odmor na 20 dana u MK. Zvao sam je svaki dan iz iz firme .. pricali po pola sata i onda sam primetio da nesto nije ok sa njom.. da zvuci drugacije.. nekako "vestacki" (INACE TAKO ZVUCI ONA KADA NESTO ZEZNE) pitao sam je da li je sve ok, ona kaze jeste da me voli da sam ja njena jedina ljubav jedina osoba koju ljubi.... dodje ona kuci .. i ja cupam reci iz nje "KAZI MI STA SE DESILO OSETIM DA NESTO NIJE OK" i onda mi prizna da je bila sa nekim malim tamo... ljubila ga ... grlila... navodno nije htela da bude sa njim, ali je na nekim nacin "pasivan" nazovimo, bila. ok to je trajalo tamo nekih 5 dana.. izlazila je sa njim.. a mene najvise boli to sto mi je slala poruke kako ne bi pogledala nekog drugog itd... a sto je najgore sa njegovog fona mi je poslala poruku koja glasi "LJUBAVI MOJA NE BRINI SE NISTA, NE BIH POGLEDALA TOG MALOG, TI ZNAS DA SI TI MOJA LJUBAV DA SAMO TEBE LJUBIM, MOJ ANDJEO JEDINI!" eto.... i kontam da je sve to uradila i ok ... bila tamo bila luda...pa joj kao dunulo u glavu sta je uradila i ne pada joj na pamet da vise cuje vidi tog lika.. a ona mu na putu za srbiju salje poruku "DRAGO MI JE STO SAM TE UPOZNALA, PISI MI BICE MI DRAGO"



ne verujem.. ziv se isplakah.. jednom sam plakao zbog devojke .. jednom u petom razredu .. i sad sa 19 godina uhvatim sebe kako ne mogu da se smirim.. tresem se. nije mi dobro. Pricao sam njom ziva se pojela zbog toga sto je uradila... zeli drugu sansu, dao sam joj. Ja nju volim jako ... i ne zasto, ali verujem da ona mene voli.. mozda sam kreten i sve to .. ne znam.. zelim da cujem vas iskusne... ne znam ni sam tacno sta zelim da cujem od vas... j b g izvinjavam se na ovako dugackom postu.

D.B.

koliki ti je prag tolerancije !?! jel te voli i dalje iskreno !!! ako mozesh da predjesh preko toga i ako te stvarno iskreno voli i ako ti nju volish - oprosti joj !!! YBG mala letnja avantura, verovatno bi i ti uradio isto !!!
U svakom sluchaju mlad si zivot je pred tobom .....
 
A sto svi polaze od toga da bi on uradio isto i ko da je to nesto normalno sto je ona uradila kao u smislu '******, sta ces, desilo se', pa te stvari se ne desavaju tek tako vec postoje smislene i namerne radnje, koje dovedu do toga da se ljubis, grlis, vatas ili sta vec sa nekim ko nije tvoj decko/devojka?
 

Back
Top