Volite li Hrvate, Boshnjake i Albance?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sto rece Dikan nemam razloga da osecam kolektivnu ljubav prema njima kao ni prema bilo kom narodu , mada ih nesto narocito ni ne mrzim posto niko iz moje familije sa obe strane nije nikada ziveo ili imao nekog blizeg dodira sa doticnim nacijama pa nemam neki stav o njima ,osim mozda standarnih predrasuda koje imam prema sipcima sto je nekako uobicajno kod nas .
 
ne mogu da mrzim tako uopsteno citave narode, niti imam taj osecaj cesto ni kad su pojedinci u pitanju, moze da mi bude gadan i odvratan covek sam za sebe, iz milion razloga, mada naravno postoje neke predrasude zbog raznih politickih dogadjaja, ali se trudim da to izbacim iz misli i kad se jave.
 
ne mrzim nikoga, albance samo ne gotivim (nisam neki ljubitelj)
a ni hrvate ni bosance ne mrze
ja sam onaj tip ::
posalje lalu kapetan na fron i kaze idi lalo jurisaj na brojno nadmocnijeg neprijatelja

o'so lala i popricao sa neprijateljem koji je stajao iza nekog grma, ispricase, popise po jednu, izljubise se,
vratio se lala i kazao kapetanu: "Evo vama i puska i uniforma, ja sam se sa svojim neprijateljima izmirio a vi sa vasim ratujte" . . . . . .
 
mrzim šiptare,ne volim Hrvate a mrzim ustaše.Bošnjake ne volim takođe.A ono što je najčudnije da su najveće ustaše upravo poreklom Srbi o Bošnjacima da ne govorim.Naravno da je svaki pojedinac priča za sebe bez obzira na naciju.Postoji verovatno Hrvat ili Bošnjak s kim bih mogao da se družim ali ako bi izostavili određene teme, ali generalno o Hrvatima,Bošnjacima a pogotovo o Albancima kao narodu imam veoma loše mišljenje.Pri tom mislim da smo i mi Srbi u poslednje vreme izgubili određene moralne vrednosti i da nažalost sami o sebi imamo loše mišljenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top