Priveden eks-vicekonzul u Njujorku

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
2. septembar 2008. | 21:01 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Policija je po nalogu Tužilaštva privela bivšeg vicekonzula u Njujorku Igora Miloševića, potvrdio za B92 izvor iz MUP-a.

Pretpostavlja se da je privođenje povezano sa slučajem studenta Milorada Kovačevića i zahtevom vlasti SAD za njegovo izručenje. Vicekonzul Igor Milošević osumnjičen je da je izdavanjem privremene putne isprave omogućio dolazak Kovačevića u Srbiju, kada je Kovačevićeva majka platila kauciju od 100.000 dolara da se njen sin brani sa slobode.

Sta su cekali do sada?:think:
 
Da radikali skrenu pogled s njega. Nisu smeli dok je bio pod zaštitom radikala, kako ne shvataš?
Mada, ako sad sevne neka prekookeanska kletva, biće belaja. ;)
Ove kletve dođu kao nekakvo rusko oružje (uragan Gustav, mada je i on omanuo, samo 8 mrtvih)...
 
Da radikali skrenu pogled s njega. Nisu smeli dok je bio pod zaštitom radikala, kako ne shvataš?
Mada, ako sad sevne neka prekookeanska kletva, biće belaja. ;)
Ove kletve dođu kao nekakvo rusko oružje (uragan Gustav, mada je i on omanuo, samo 8 mrtvih)...

Извини, администратор си али ово је лупетање. Каква заштита радикала?
Како неко у дипломатској служби уопште може имати икакве везе са радикалима??
Ако је поента била нешто друго, могао би да објасниш.
 
Извини, администратор си али ово је лупетање. Каква заштита радикала?
Како неко у дипломатској служби уопште може имати икакве везе са радикалима??
Ако је поента била нешто друго, могао би да објасниш.
Poenta je nešto šesnaesto, a ne drugo. Očekivao sam da će biti shvaćeno ono što sam napisao, ali zaboravio sam na momenat gde sam i s kim sam na netu...
 
Što ban,kakav zločinac ?! Pa javna egzekucija cokulom u nedra je sasvim normalna stvar,tako se to radi u savremenom demokratskom društvu.Hoćes u Evropu ? E pa poturi nedra i nemoj da mi glumiš tu nekog senzitivca.Ajde tisina sad !!

naravno da necu u evropu niti demokratiju.
a ja mislim da ti imas u porodici dosta zivlja koji su visak,pa ako ti se ubija cokulom u nedra mozes svoju milu i dragu mamicu tako da posaljes u evropu.
ako imas iz porodice nekog za probu slobodno izigravaj demokratiju:bye:
 
Теби је мој Игоре je намењена улога "жртвеног јарца" у целој тој ујдурми политичких и медијских манипулација.

Е, сад каменовати је лако и сви знају да си крив, јер боже мој Aмериканци и наше подгузне муве никад не лажу. А тек дипломатска школа СПО-а....

Сви који те знамо, знамо да си лафчина, поштењачина и једна урбана фаца залутао у српску сељачку дипломатску службу.
Нажалост неки људи који те знају су се показали као мишеви и чак не помиљу јавно да те знају, а камоли да те одбране.
Оно мало нас који те јавно бране знаш и сам како пролазими и како њихови контролисани медији одбијају да објаве оно што износимо то и да су почели да прете у најбољем маниру љотићевске булументе.

Нашао си се у том послу, као много младих и способних људи само због тога што у мору лезилебовића, политичких подобника и сваквих гована понекад требају некога и ко може да одради посао.
Добио си промоцију од једних, али си гурнут у блато од других када се њихова ****** нашла у процепу и тебе су бацили лавовима. Да ли је то било неминовно? Можда и јесте. Не може шут са рогатима.
Мислио си да ћеш у конзуларном делу (администрацији) бити поштеђен прљавих работа српске свињарске политике, али на жалост потврдило се старо правило да добри треба да се клоне лоших. Лоши се ничега не стиде, немају образа и знају да се извуку, а ови добри као ти, страдају.

Жао ми те је Игоре, твоје жене и оно двоје ситне деце.

Да те српски дрипци и лопови хапсе у име "права и закона", да ти се име провлачи по новинама, да масе српских менталин "недићеваца" траже твоју крв да положиш на каменѕ темељцу квислиншке Србије.

Чека те вероватно један "кафкијански" процес не би ли се умилостивили нацисти 21 века и српска политичка лоповска фукара. Имаш и доказе, али очигледно то никога није брига или ће се тумачити као небитно. Нити ће ко марити за то, нити ће ко се потрудити да види иза опсене медијских и политичких манипулација. Потребна им је осуда и они ће те осудити, као што су те и окривили.

Деца су ти још мала, 2,5 године и 9 месеци. Још су мали да би и они били изложени јавном линчу и руљи жељне крви, тако да шта год буде бар ће они бити мало поштеђени.


Привезан си на стуб срама, што се може десити сваком од нас. Издржи ако можеш, ако не можеш бар ми другари знамо какав си човек и ЉУДИНА.

Нека ти је Бог у помоћи.

Влада
 
Теби је мој Игоре je намењена улога "жртвеног јарца" у целој тој ујдурми политичких и медијских манипулација.

Е, сад каменовати је лако и сви знају да си крив, јер боже мој Aмериканци и наше подгузне муве никад не лажу. А тек дипломатска школа СПО-а....

Сви који те знамо, знамо да си лафчина, поштењачина и једна урбана фаца залутао у српску сељачку дипломатску службу.
Нажалост неки људи који те знају су се показали као мишеви и чак не помиљу јавно да те знају, а камоли да те одбране.
Оно мало нас који те јавно бране знаш и сам како пролазими и како њихови контролисани медији одбијају да објаве оно што износимо то и да су почели да прете у најбољем маниру љотићевске булументе.

Нашао си се у том послу, као много младих и способних људи само због тога што у мору лезилебовића, политичких подобника и сваквих гована понекад требају некога и ко може да одради посао.
Добио си промоцију од једних, али си гурнут у блато од других када се њихова ****** нашла у процепу и тебе су бацили лавовима. Да ли је то било неминовно? Можда и јесте. Не може шут са рогатима.
Мислио си да ћеш у конзуларном делу (администрацији) бити поштеђен прљавих работа српске свињарске политике, али на жалост потврдило се старо правило да добри треба да се клоне лоших. Лоши се ничега не стиде, немају образа и знају да се извуку, а ови добри као ти, страдају.

Жао ми те је Игоре, твоје жене и оно двоје ситне деце.

Да те српски дрипци и лопови хапсе у име "права и закона", да ти се име провлачи по новинама, да масе српских менталин "недићеваца" траже твоју крв да положиш на каменѕ темељцу квислиншке Србије.

Чека те вероватно један "кафкијански" процес не би ли се умилостивили нацисти 21 века и српска политичка лоповска фукара. Имаш и доказе, али очигледно то никога није брига или ће се тумачити као небитно. Нити ће ко марити за то, нити ће ко се потрудити да види иза опсене медијских и политичких манипулација. Потребна им је осуда и они ће те осудити, као што су те и окривили.

Деца су ти још мала, 2,5 године и 9 месеци. Још су мали да би и они били изложени јавном линчу и руљи жељне крви, тако да шта год буде бар ће они бити мало поштеђени.


Привезан си на стуб срама, што се може десити сваком од нас. Издржи ако можеш, ако не можеш бар ми другари знамо какав си човек и ЉУДИНА.

Нека ти је Бог у помоћи.

Влада

Jel, bre, s kim ti boksuješ ovde?
 
a ja mislim da ti imas u porodici dosta zivlja koji su visak,pa ako ti se ubija cokulom u nedra mozes svoju milu i dragu mamicu tako da posaljes u evropu.
ako imas iz porodice nekog za probu slobodno izigravaj demokratiju:bye:

Ovo ti i nije tako loša ideja.Što da se cimam i lutam gradom nebi li naišao na nekog da ga 'nako evropejski odalamim,kad mogu ležeći iz kreveta da se nogesam.
Evo upravo surfujem netom,tražim neke čizmice koje su,kako da se demokratski izrazim,najpogodnije za batinjanje,evo upravo ovaj model mi je zapeo za oko (slika dole) ; ne samo da su multipraktične nego su i trendi;mogu bosle batinjanja da ih zabrišem maramicom i pravac u provod.
EVROPO SPREMI SE !! DOLAZIMO MARŠIRAJUĆIM KORACIMA !!!

137034.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo ti i nije tako loša ideja.Evo upravo surfujem netom,tražim neke čizmice koje su,kako da se demokratski izrazim,najpogodnije za batinjanje,evo upravo ovaj model mi je zapeo za oko (slika dole) ; ne samo da su multipraktične nego su i trendi;mogu bosle batinjanja da ih zabrišem maramicom i pravac u provod.
EVROPO SPREMI SE !! DOLAZIMO MARŠIRAJUĆIM KORACIMA !!!

137034.jpg

Imaš lepe u urban šopu, samo traži onaj ojačani model RBB, posebno prilagodjeno za radikalski bubreg i butine... Jer ako naidju Karadžićevci da protestvuju, prebiješ jednog, i onda imaju da kukaju mesec dana, pa nemoraju da protestvuju iz dosade. Taman si toliko miran...
 
Ovo ti i nije tako loša ideja.Evo upravo surfujem netom,tražim neke čizmice koje su,kako da se demokratski izrazim,najpogodnije za batinjanje,evo upravo ovaj model mi je zapeo za oko (slika dole) ; ne samo da su multipraktične nego su i trendi;mogu bosle batinjanja da ih zabrišem maramicom i pravac u provod.
EVROPO SPREMI SE !! DOLAZIMO MARŠIRAJUĆIM KORACIMA !!!

137034.jpg

slobodno,mene ne interesuje sta radis u svojoj kuci,samo pazi da se ne cuje........
 

Back
Top