Umesto u zatvor,oni u direktorske fotelje!

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
Baki na čelu „Pošta Srbije“

Zoran Anđelković, nekadašnji generalni sekretar SPS, biće imenovan za generalnog direktora Javnog preduzeća „Pošte Srbije“, dogovoreno je u vladajućoj kolaciji.

Dogovor je, kako „Blic“ saznaje, pao i da nekadašanji član JUL Srđan Smiljković bude Anđelkovićev zamenik, dok će poslanik G17 Željko Ivanji zauzeti mesto predsednika Upravnog odbora PTT. Čelnici stranaka na vlasti usaglasili su se oko imenovanja potpredsednika socijalista Dušana Bajatovića na mesto generalnog direktora JP „Srbijagasa“, dok je nekadašnji generalni direktor JP PTT i „Mobtela“ Milorad Jakšić kandidat za funkciju predsednika UO JP EPS ili NIS.
Najavljena imenovanja proističu iz ranijeg dogovora vladajuće koalicije da polovina od svih direktorskih mesta u javnim preduzećima pripadne DS, dok će preostala preduzeća ravnomerno podeliti G17 i socijalisti.

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=55413
 
А,шта су Вук и дебели Чанак добили?

Ето за шта ви гласате.Фино се реасподелили,нити имају везе са послом који че наводно обављати,нити поштују своје флоскуле да способност и квалификације треба да буду мерило за таква места.
Феудалци...
 
a sta ce baki u zatvoru???
a kamoli gotivac bajatovic??

Па,они су део Милошевићевог режима.
Рецидив прошлости...:lol:

ЈУЛ и СПС сада у колацији са ДС-ом.Некада су два мафијашка табора ратовала,сада је један превчладао,па му се други приклонио.Тако је то код корумпираних.
 
Bajatovic je relativno OK covek , i jos je lobirao po gradu da clanstvo glasa za Tadica u drugom krugu predsednickih i sdje jedan od najuticajnih zagovornika koalicije sa DS-m ,nego zar Baki nije izasao iz partije ?

Е саћу овде да кажем за тог Бајатовића шта ради и какав је то ******(као и сви из ДС и СПС).
У Тителу је нападао двојицу одборника СПС-а да прихвате локалну коалицију са ДС-ом.Једног је успео да поткупи за 6000 евра,а други је одбио и није се дао поткупити(частан човек).Иначе,толико их је нападао и дерао се,да је то страшно.
Да сам био на месту тих социјалиста,од мене би добио моментални патос са изломљеном смрдљивом лоповском њушком.:D
 
Е саћу овде да кажем за тог Бајатовића шта ради и какав је то ******(као и сви из ДС и СПС).
У Тителу је нападао двојицу одборника СПС-а да прихвате локалну коалицију са ДС-ом.Једног је успео да поткупи за 6000 евра,а други је одбио и није се дао поткупити(частан човек).Иначе,толико их је нападао и дерао се,да је то страшно.
Да сам био на месту тих социјалиста,од мене би добио моментални патос са изломљеном смрдљивом лоповском њушком.:D

pa kazem ja Dule Bajtovic"nas covek" demokrata i evropejac ,evo i Vojo kaze da je gotivac :super::mrgreen:
 
Па,они су део Милошевићевог режима.
Рецидив прошлости...:lol:

ЈУЛ и СПС сада у колацији са ДС-ом.Некада су два мафијашка табора ратовала,сада је један превчладао,па му се други приклонио.Тако је то код корумпираних.

A malo je falilo da budu sa DSS-om i SRS-om....Pa ti vidi...Sta bi sada pisali....
:mrgreen::lol:
 
nemoj da pljujes bajatovica,nije on toliki smrad i djubre da jos lobira za izdajnike i lopove.[/QUOTEce pileceg mozga tj. ti da tvrdi da to ]

znam coveka licno ,a evo procitaj sta je i uvazeni kolega iz SRSa Joe napisao gore ,yebote ceo grad zna da je lobirao za DS i jos je potpuno izmenio uredjivacu politiku svoje televizije MOST u, i sada se nasao jedan kretenko poput tebe da trabunja o stvarima o kojima nema pojma .
 

Back
Top