MATURSKI!

snoopy:)

Primećen član
Poruka
879
Iz cega radite? :D Nama je danas razredna pricala o tome, da sto pre izaberemo teme...
Meni engleski najbolje ide i zanimljiv mi je :) mislila sam iz toga da radim.
Koje teme mi predlazete? :)
 
Nama i danas i juce pricali o tome....Da zavrsimo to jos na zimskom raspustu...

Ja cu 90% iz istorije raditi...Volim taj predmet,prof.me gotivi,i seminarski sam kod nje super radila...:D:D

Bice oooogromna navala na muzickom i likovnom...:roll:

Ja se bojim maturskog ispita...:neutral:
 
Nikola, ti ćeš ekonomiju?
Čudo, i ja ću :lol:
A inače, ja bih pisala maturski rad iz engleskog, ali bih našla neku neobičnu temu, nešto retko, što se ne pominje i o čemu se ne čuje toliko često...
 
Hehe :mrgreen: Nasli smo se :lol:
Aaaaaajde nemoguce da smo jedino sibili ja maturantkinje :(

A inače, ja bih pisala maturski rad iz engleskog, ali bih našla neku neobičnu temu, nešto retko, što se ne pominje i o čemu se ne čuje toliko često...
imas neki predlog? :D
ja ne znam uopste kakve teme mogu da se uzmu, mislim tesko mi je da poverujem da moze bas bilo sta, samo da je napisano na engl :roll: pitacu prof. ovih dana...
 
pa to :D ne znam kakve izvore smem da koristim? knjige samo, ili i net? malo je bzvz sto ja pitam tebe a ti si tek 2. godina :) ali ako imas neke informacije, znacice mi jer nama nista nisu rekli u skoli :D
samo je razredna rekla da razmislimo o temama sto pre :shock:
 
Ja sam se vec juce,tokom prvog casa istorije ove godine,prijavila za maturski...:mrgreen::mrgreen::D:D

Ja mislim da nam oni kazu literaturu...Ali ne znam kako je kad ti biras temu.

Ja bih volela da pisem nesto o Katarini II ....O njoj znam dosta,al nema sanse....
 
Pa trazi od prof. da ti iz perioda Katarine Velike da nesto... Da ti upakuje naslov teme da moze da prodje na nastavnickom, ali da je opet Katarina... Recimo: "Krimski rat" ili "Prosveceni apsolutisti u Rusiji" ili tako nesto...
 

Back
Top