Lijepo i Istina

faraonn

Elita
Poruka
18.900
Zatocenik sam lijepog, onog sto je za mene lijepo normalno, i cio zivot tracim u cilju priblizavanje tome ,samo sto dodjem blizu opece me blizina istine ili lazi .
Istina je da od lijepog treba sto dalje .
Laz je da lijepo je i prokleto , da ali ne treba lijepo gusiti posesijom jer Ono prevazilazi pojedinacnost ?
 
Zatocenik sam lijepog, onog sto je za mene lijepo normalno, i cio zivot tracim u cilju priblizavanje tome ,samo sto dodjem blizu opece me blizina istine ili lazi .
Istina je da od lijepog treba sto dalje .
Laz je da lijepo je i prokleto , da ali ne treba lijepo gusiti posesijom jer Ono prevazilazi pojedinacnost ?

... znam Faraone da nije lijepo biti usamljen ali istina je DA SU USAMLJENI OBUCENI DA OPSTANU NA SVAKOM TERENU .
FARAONE LIJEPO JE DOZIVLJAVATI lIJEPO STALNO ALI ,- Istina je da lijepo tebe zaobilazi jer, istinito lijepom prilazis !
 
Poslednja izmena:
...Borac, tvoj svaki nailazak djeluje korbacki , pa se prvo uplasim a onda imam razlog da se i ne plasim vise !
Lijepo je sto si tu a istina je da se po-malo jos plasim svega sto napisem !?

Hmm... Kažu da je avatar koji izaberamo ono što zapravo jesmo, ili želimo da budemo.
Ne znam da li je to istinito. :)
U mom slučaju, neka to ostane tajna... jer se i u tajnama krije lepota. ;)

Nisam baš neki strahovladar, faraonn.
 
Hmm... Kažu da je avatar koji izaberamo ono što zapravo jesmo, ili želimo da budemo.
Ne znam da li je to istinito. :)
U mom slučaju, neka to ostane tajna... jer se i u tajnama krije lepota. ;)

Nisam baš neki strahovladar, faraonn.

...sto se tvog avatara tice,- da se ne vidis , ali da vidis ?
Moj avatar je samo po imenu jer faraon je sin Sunca i kako god izabrao lik , nece biti pravi , znaci ,-teznja nedostiznom ?

P.S.
lIJEPO JE STO KAZES DA NIJESI STRAHOVLADAR A ISTINA JE DA ZNAS TO I BITI !
 
Hmm... Kažu da je avatar koji izaberamo ono što zapravo jesmo, ili želimo da budemo.
Ne znam da li je to istinito. :)
U mom slučaju, neka to ostane tajna... jer se i u tajnama krije lepota. ;)

Nisam baš neki strahovladar, faraonn.



...Borac, da li smijem tamo nesto kod Barby da "zagalamim ", na jednom mjestu gdje prave vivisekciju Filosofije i evo jos sam nesto ljut na Barby,ali ne mnogo . Ako me marnes , neka bude do kasno po -ponoca ???

A...
 
Zatocenik sam lijepog, onog sto je za mene lijepo normalno, i cio zivot tracim u cilju priblizavanje tome ,samo sto dodjem blizu opece me blizina istine ili lazi .
Istina je da od lijepog treba sto dalje .
Laz je da lijepo je i prokleto , da ali ne treba lijepo gusiti posesijom jer Ono prevazilazi pojedinacnost ?



... bijase jednom u hotelu Prag ' Pecina' .
... bijase jednom 'Presernova klet'
... bijase jednom 'Sumatovac'
...bijase jednom ' Inex'
... xxxxxxx


I sad je to mjesto i mjestuje ali ispred 'Sumatovc_a' , sigurno nije M.Kapor, nije ni Adem Sarvan iz ' S vremena na vrijeme '... Metropolov nocni klub je osvijetljen i nocobdije su pokrile lice/ pece svijetlo/ i otisli nekud ...u Bezistanu diskoteka smetala M' Donaldu ...

To je lijepo i sad ali u odsutnosti svojoj !

Istina je, da ta istina kao i svaka bole:
Faraonn-_a

P.S.
-sta je htio s ovim Faraonn ?
-ne zna ni , on !
 
...moguce je da covjek sebe ne nadje , ali to nije lijepo. Moguce je da nadje druga za sebe i da mu je lijepo , ali dodje vrijeme kad sve postane istinito i prokleto ,- ne-lijepo .
Covjek tada postane jak i ne-poznavajuci sebe ostavi sve onako kako to hoce oni koji su mu cinjeli lijepo , da bi im bilo lijepo .
Lijepo je to ali ne za Covjeka , nego za one koji to trazahu od njega ...
Ako nas volis , ostavi nas ,tako rekose i tako bi . Nije to lijepo ali moras uraditi jer lijepo je , kad nekome lijepo cinis .
Sad je istina da lijepo ciniti drugima je ,- njihovo lijepo , a ne tvoje i konacno:
Lijepo tesko postaje patinina. Patina nikad nije osobina zivotnosti .
Istina se desava poslije na polje kudije je lijepo proslo . Poslovicna istina je da lijepo zeze samo zahvaljujuci da ce istina doci i dati sansu Lijepom kako bi ,- haralo !

P.S.
-vani je vjerovatno kasno, ali ovdje pokraj mene sve je isto kao i jutros i ne-vidim da je kasno , a posebno sto je Subota uvece i niko nikud ne zuri , tako da preko tudjih zurbi ne-mogu nista odrediti !??
 
Zašto bi nešto što je istinito postalo ne lepo ili prokleto?Samo zato što je istinito
mora da bude i lepo ali ne figurativno nego,onako,pravo istinski lepo po prirodi stvari.
 
Poslednja izmena:

Back
Top