...sve shto ste 'teli da znate o sexu, a bijo vas blam da pitate...

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...evo ja sam osmislijo nachin da svi koji su sramezzljivi pa ne smju javno daqa pitaju neke stvari dodju do reshenja i odgovora...
...naime ova bi tema trebala da funkcijonishe na sledetji nachin, vi koji ne smete, ili iz nekog , samo vama znanog razloga, netjete da postavljate javno neka pitanja a ista se odnose na ljis, a pre svega sex, mozzete meni poslati pp ( kao i do sada) i ja tju javno , naravski anonimno, u vashe ime postaviti pitanje ili pokrenuti javnu raspravu...
...eto, ja sam se ponudijo da pomognem svima koji ma je to potrbno...
...ps. diskrecija zagarantovana...:)
...a, sad raspalite...
...i josh da dodam, da su sve usluge bezplatne i da ne bi' doshlo do zasitjenja pp sanducheta, mozze jedan forumash - jedno pitanje nedeljno...
...samo kao naznaka da li je u pitanju muzzjak ili zzenka na chelu posta tj za zzenke stajati :heart:, dok tje za muzzjake stjati:)
 
Poslednja izmena:
:heart: = Zashto mushkarci u roze koshuljama misle da su dobri ebachi?
...evo ja da iznesem svoje vidjenje ove situvacije, poshto ja povremeno nosim roze koshulju ali za razliku od ovog sluchaja ja ne mislim da sam dobar ebach, e sad mogu da kazzem da imam pogled opakog 'ebacha kad sam u njoj zato shto uz nju nosim i duboke farmerke koje deluju kao da su pune genitalija, ***. takav kroj, i ondak se ja tako i ponasham, ali svakako ne mislim da sam gorenavedeni...:rumenko:
 

Back
Top