Ericsson T65

Simpson:
Sta mislite o erikson t65... Mislim mali je, simpatican, sa velikim ekranom... ne znam zasto ljudi cesto daju lose komentare u vezi njega.

Mnogo glupi meniji, katastrofa dugmici za kucanje SMS-a, kratko traje baterija...
Uostalom, kao i vecina eriksona.
Kupi Nokiu.
 
Gospodo, pa vi ne znate da je telefon ocajan ? Ja sam i moj drug smo prvi u Beogradu kupili taj telefon pre godinu i po dana i kod obojice su nam crkle baterije (morao sam kupiti novu za 50e). I tako recimo, ako hocete danas da zamenite taj telefon (uz doplatu) za neki drugi, reci ce vam: "ne moze, ne menjamo TAJ telefon". :(
 
Simpson:
pa ja sam ovog eriksona vec kupio.... upravu si sve osim za ono o bateriji.. eriksonu je to najjaca strana... moze po 8-9 dana da izdrzi sa jednim punjenjem...

Nisam mislio kratko tipa koliko drzi kad ga kupis novog, nego sto ce ti trajati mesec-dva i onda ces kupovati novu, jer ce ova umreti od nepoznate bolesti...

Savet: Prodaj sto pre (ne znam samo kome)
 
Kako je dirljiv taj entuzijazam, taj poetski tren kod vlasnika Nokie.Bozanski osecaj da imaju nesto posebno...Ma ljudi, padate na ciganske fazone.Dajete pare na nesto sto jos nije doradjeno(!!!)Toliko propusta...Imao sam mnogo telefona do sada, slazem se Ericsson je malo krut, ali kad ga kupite gde treba radi sasvim OK.Doduse, trazi obrazovanog vlasnika.Molim Vas, bez uvrede pogledajte samo profile odredj. korisnika.Pozdrav...
 

Back
Top