AAA pomoc od zenske populacije pls

E ovako ja imam jedan malo ogroman problem:
Sve devojke koje se meni svidjaju kazu da oce samo da budemo prijatelji i ok al sve devojke koje mi se nesvidjaju nimalo oce da me smuwaju...e sad ima jedna liqusha koja se meni mnogo svidja kao osoba i oblaci se extra i sve voli sto ja volim bukvalno srodne duse al se meni ona nesvidja izgledom sta da radim?:sad2::sad2::sad2:

upoznala sam nekoliko momaka koji su mi kako kazes "srodne duse", a uopste mi se fizicki ne dopadaju.
e oni su mi postali prijatelji, i vise od toga ne zelim, a i ne tugujem.


ovaj...ne razumem kako prvi deo posta ima veze sa tom devojkom, ali dobro...

...i oblaci se extra...hahah:neutral:
 
:lol: :lol: :lol:
Pa to oni namerno da nam očito predoče koliki su oni fra'eri. ;)
Nema shta drugo...
Samo da znate, mi ne padamo na te prazne priche! 8)

@za muvanje
Ja to volim kad mi neko prizna, svidjao mi se on ili ne, pa shta bude... To mi se desilo par puta, dva dobra druga su mi kao ˝priznala˝ (al su u stvari bili istripovani i bilo im je dosadno, :roll: , Boze koji idioti). I takoooo... Mrzim muvanje... :roll:
 
khm, ja obozavam proslost! :mrgreen: uvek mi je nekako fina i lepa, puna uspomena...

emocionalni... :rumenko:

Ja se rastužim kad pomislim na lepe događaje iz prošlosti i neke osobe koje su zauvek ostale zarobljene u istoj. I svest o tome da se ti događaji i te osobe vratiti neće, nikad.

I nemojte se stideti zbog emocionalnosti, to je volšebna stvar. ;)

@muvanje
Ja ne znam da se ponašam u takvim situacijama. :neutral:
Budem uvek nepristupačna, nezainteresovana pa čak i ako jesam zainteresovana.
Jednostavno ne znam da odreagujem.
 
Сложићу се се да мување може да смори за 17 медаља... златних... јбте како неке рибе воле да се зајебавају то није нормално... значи чини ми се да им секс није толико диван колико се оне одушевљавају самим чином мувања... :roll: мислим ја могу да разумем да треба мало овоно, али братееее... па кад ћу ја да дођем на ред... :roll:

Иначе, људи, стварно бих вас молио да имате обзира према историји (Стефановој и мојој). Не знам за њега, али ја и сада кад се сетим колики сам дебил био појео бих свој мобилни :confused: а оно што је најгоре... нисам престао то да радим (и даље не контам неке ''знакове поред пута'') :neutral:
 
Ja se rastužim kad pomislim na lepe događaje iz prošlosti i neke osobe koje su zauvek ostale zarobljene u istoj. I svest o tome da se ti događaji i te osobe vratiti neće, nikad.
meni mahom prija osecaj sete kad mislim o takvim stvarima...



@muvanje
Ja ne znam da se ponašam u takvim situacijama. :neutral:
Budem uvek nepristupačna, nezainteresovana pa čak i ako jesam zainteresovana.
Jednostavno ne znam da odreagujem.

prava si Mademoiselle Insensée! :eek:
 
N
@za muvanje
Ja to volim kad mi neko prizna, svidjao mi se on ili ne, pa shta bude... To mi se desilo par puta, dva dobra druga su mi kao ˝priznala˝ (al su u stvari bili istripovani i bilo im je dosadno, :roll: , Boze koji idioti).
Apsolutno ništa neobično u današnje vreme...
dry.gif
 
Ali ja nisam samo jedna tačka. To je bit. ;) Uostalom niko od nas nije samo jedna tačka, već skup više njih.
Tja ionako su mi virovi u glavi.
Vrtlog oštrih uglova. xD

Zaista ne znam šta pokušavam da kažem. :eek: :confused:

:hahaha: nije tebi lako... mislim da je vreme da svi djuture zapalimo u snove! :zev: ja se sinoc/jutros bas i nisam mnogo naspavao na pragu stana... :otkacio:
 

Back
Top