Sta mislite o forexu ???

Jesam li ja spomenuo "svi"?
Oni koji prihvate investicioni fond sa minimalnom ulogom - 100$ - 300$... 10% kamate mesečno, ili više kada se novac uveća...
Ko želi neka reskira...
Ko reskira profitira...
 
ови бар поштено кажу да само 5% профитира, а осталих 95% губи свој новац, па ко воли нек изволи
Jeste to je tačno. Pročitao samo dosta toga na internetu o forexu i pokušavao sam da trejdam ali bez uspeha. Kažu da 50% početnika koji sami hoće da trejdaju na forexu posle 3 do 4 meseca i posle izgubljenih para i lošeg trejdanja odustaju od forexa. Drugi deo od nekih 20% odustaje posle 7-8 meseci, i treći deo od nekih 20-25% odustaje nakon godinu ili godinu i po dana. Ostatak od nekih 5-10% opstaje u tome i uz veliki trud trejdaju u plusu i zaradjuju dobre pare na forexu. I tek nakon provedenih godinu i po do dve na forexu oni se smatraju uspješnim trejderima.
 
jad i beda
obecaju ti kamatu 14 %
a onda ti posalju nesto u fazonu
ZBOG EKOMOMSKE KRIZE KAMATA JE 1%
izbegavaje to
Za ljude koji vide samo metar ispred sebe sve je jad i beda....
Kao prvo niko ti ne obećava fiksnu kamatu, kao drugo gde si pročitala 14%?????
Na forexu nema ekonomske krize, forex uvek radi isto bez obzira na ekonomsku krizu, zato i jeste jedinstven.
Kao treće i da je 1% mesečno to je opet godišnje 12% i opet je duplo više nego kod sve i jedne banke kod koje oročiš pare na godinu dana!!!!
 
Za ljude koji vide samo metar ispred sebe sve je jad i beda....
Kao prvo niko ti ne obećava fiksnu kamatu, kao drugo gde si pročitala 14%?????
Na forexu nema ekonomske krize, forex uvek radi isto bez obzira na ekonomsku krizu, zato i jeste jedinstven.
Kao treće i da je 1% mesečno to je opet godišnje 12% i opet je duplo više nego kod sve i jedne banke kod koje oročiš pare na godinu dana!!!!

Pusti te budalstine o FOREX-u.
Da si ti ziv i zdrav i zelim ti da sto pre postanes milioner........
Ali nemoj ljude ubedjivati da ulazu u nesto sto je veoma rizicno(da ne kazem prevara)....
PS:1% mesecno SIGURNO nije isto kao i 12% godisnje.......Mogao bi bar matematiku da naucis...
 
PS:1% mesecno SIGURNO nije isto kao i 12% godisnje.......Mogao bi bar matematiku da naucis...

Ne razumem ovo mogao bi bar matematiku da naucis??????:dontunderstand:

Mozda mislis na to sto sam ulozio 10 000 eura u decembru kod njih i do sada zaradio 7200 eura, mene moja matematika ide odlicno.

A vidim i tebe 1705 napisanih poruka????? :worth::hahaha1:

Pa brate radis li ti sta drugo osim pisanja poruka po forumu, ili mozda da se bolje izrazim provociranjem ljudi po forumu i pametovanjem o necemu u sta se apsolutno ne razumes???

Nikog ja ne ubedujem u nesto kako si ti napisao.... Samo ljudima dajem mogucnost, bar onima koji se razumiju u forex a nisu culi za MM Holding...

Procitaj jos jednom ovo i reci mi gde se to garantuje 12%????? https://www.mmholding.biz/index.php/rs/40/uvod_u_programe
 
Poslednja izmena:
Ne razumem ovo mogao bi bar matematiku da naucis??????:dontunderstand:

Mozda mislis na to sto sam ulozio 10 000 eura u decembru kod njih i do sada zaradio 7200 eura, mene moja matematika ide odlicno.

A vidim i tebe 1705 napisanih poruka????? :worth::hahaha1:

Pa brate radis li ti sta drugo osim pisanja poruka po forumu, ili mozda da se bolje izrazim provociranjem ljudi po forumu i pametovanjem o necemu u sta se apsolutno ne razumes???

Nikog ja ne ubedujem u nesto kako si ti napisao.... Samo ljudima dajem mogucnost, bar onima koji se razumiju u forex a nisu culi za MM Holding...

Procitaj jos jednom ovo i reci mi gde se to garantuje 12%????? https://www.mmholding.biz/index.php/rs/40/uvod_u_programe

Alo "matematicaru".
Jedan posto mesecne kamate nije isto sto i 12 posto godisnje.........
A to koliko si ti zaradio , i koliko ces jos da zaradis, je apsolutno tvoja stvar, sve dok na tu dobit placas porez..
Kad ne budes to radio, onda ce postati jos necija stvar......
I da...ti si tako dobra dusa, da dajes ljudima mogucnost da zarade koliko i ti???
Moram napisati predlog, da potpisu ljudi sa foruma ovde, da te proglase za sveca, ili bar da dobijes Nobelovu nagradu za takav humanitarni rad.....Pa onda da nagradu das na FOREX, da je umnozis...:rotf::rotf::rotf:
Inace........Sto se mojih poruka tice, od decembra do danas sam zaradio vise od tebe, i pored toga sto pisem poruke.......(imam na jednom drugom forumu 10 000 poruka, cisto da znas)......
Mada bih smeo glavu na panj da stavim da ti ni u snovima ne mozes da ulozis u nesto 10 000 evra.Kao dokaz toga, ja te pozivam da postavis ovde skeniranu sliku potvrde da si to dao, kao i sliku da su ti isplatili 7200evra kamate.......(nemas nesto razloga da krijes nesto sa tih potvrda posto si dobar te zelis ljudima da pomognes, a i registrovao si nik pod svojim imenom, zar ne?):rotf::rotf::rotf:
 
Alo "matematicaru".
Jedan posto mesecne kamate nije isto sto i 12 posto godisnje.........
A to koliko si ti zaradio , i koliko ces jos da zaradis, je apsolutno tvoja stvar, sve dok na tu dobit placas porez..
Kad ne budes to radio, onda ce postati jos necija stvar......
I da...ti si tako dobra dusa, da dajes ljudima mogucnost da zarade koliko i ti???
Moram napisati predlog, da potpisu ljudi sa foruma ovde, da te proglase za sveca, ili bar da dobijes Nobelovu nagradu za takav humanitarni rad.....Pa onda da nagradu das na FOREX, da je umnozis...:rotf::rotf::rotf:
Inace........Sto se mojih poruka tice, od decembra do danas sam zaradio vise od tebe, i pored toga sto pisem poruke.......(imam na jednom drugom forumu 10 000 poruka, cisto da znas)......
Mada bih smeo glavu na panj da stavim da ti ni u snovima ne mozes da ulozis u nesto 10 000 evra.Kao dokaz toga, ja te pozivam da postavis ovde skeniranu sliku potvrde da si to dao, kao i sliku da su ti isplatili 7200evra kamate.......(nemas nesto razloga da krijes nesto sa tih potvrda posto si dobar te zelis ljudima da pomognes, a i registrovao si nik pod svojim imenom, zar ne?):rotf::rotf::rotf:

Vec sam ti jednom odgovorio ali su mi izbrisali poruku.
ovako, na forex nema poreza, za tvoju info.
Koliko vidim ti samo umnozavas svoje poruke, nadam se da bar ti od toga imas koristi ili si tako dobra dusa da po citav da sedis za racunarom i odgovaras ljudima na njihova pitanja i pomazes im, tebi treba dati Nobelovu nagradu za tvoj humanitarni nastup, jer ipak treba napisati toliko poruka po forumima... :dash: (pretezno to rade ljudi bez obaveza ili koji slabo funkcionisu uzivo u drustvu pa svoje komplekse lece po forumima, pametujuci drugima jer u stvarnom zivotu niko na njih ni ne obraca paznju, nebitni su :thumbdown:).
Sto se tice tvoje glave i panja i mojih para. Ti verovatno nisi nikada ni video 10 000 evra na jednom mestu, pa je za tvoju glavu (mozak) nemoguce da razume da neko ipak moze da ulozi toliko para u forex. Takve glave nisu vredne nicega pa ni panja, jednostavno ih treba samo obici.
Evo ti mali dokaz jedna slicica...:eek:
P.S. nije mi ime savic mladen :dash:
Nadam se da si ti zaradio vise pisajuci poruke po forumima... :rotf::rotf::rotf:
 

Prilozi

  • kosta1703.jpg
    kosta1703.jpg
    36,4 KB · Pregleda: 94
  • kosta1703 2.jpg
    kosta1703 2.jpg
    51 KB · Pregleda: 88
Vec sam ti jednom odgovorio ali su mi izbrisali poruku.
ovako, na forex nema poreza, za tvoju info.
Koliko vidim ti samo umnozavas svoje poruke, nadam se da bar ti od toga imas koristi ili si tako dobra dusa da po citav da sedis za racunarom i odgovaras ljudima na njihova pitanja i pomazes im, tebi treba dati Nobelovu nagradu za tvoj humanitarni nastup, jer ipak treba napisati toliko poruka po forumima... :dash: (pretezno to rade ljudi bez obaveza ili koji slabo funkcionisu uzivo u drustvu pa svoje komplekse lece po forumima, pametujuci drugima jer u stvarnom zivotu niko na njih ni ne obraca paznju, nebitni su :thumbdown:).
Sto se tice tvoje glave i panja i mojih para. Ti verovatno nisi nikada ni video 10 000 evra na jednom mestu, pa je za tvoju glavu (mozak) nemoguce da razume da neko ipak moze da ulozi toliko para u forex. Takve glave nisu vredne nicega pa ni panja, jednostavno ih treba samo obici.
Evo ti mali dokaz jedna slicica...:eek:
P.S. nije mi ime savic mladen :dash:
Nadam se da si ti zaradio vise pisajuci poruke po forumima... :rotf::rotf::rotf:

To samo znaci da ti ne znas ni da citas......
Da li je forex oporezovan, ili ne to me uopste nije briga.....Poreske organe interesuje TVOJ PRIHOD, a on JESTE oporezovan.
Da malo citas po ovom forumu, onda bi video da sam na jednoj temi vec napisao da radim 3, 4 dana mesecno.Cak sam i naveo kolika mi je plata.....
Koliko para sam ja video, potrosio, bacio, dao prosjacima, nije svakako tvoja stvar...
Ali ja jos uvek ne videh TVOJU potvrdu, TVOJU zaradu(na potvrdi koju si valjda dobio kao kamatu).......
PS:Sasvim dovoljno o tebi govori nik pod kojim pises ovde, i za koji SAM kazes da nije tvoje ime i prezime......
PS1:Kada na googlu otkucas"kosta1703" mozes sasvim lako naci moje podatke, cak i moje slike.Ja se ne krijem iza laznih imena, sa ciljem da nekoga prevarim, opljackam, a sve zavijeno u navodnu "brigu" o nekom drugom...Da nije smesno bilo bi zalosno.
I u pravim pravnim sistemima kaznjivo(zato se i krijes).
PS2:Sasvim dovoljno zaradjujem, te svakako ne bih dozvolio da mi praznoglavi kao ti prodaju foru.
 
To samo znaci da ti ne znas ni da citas......
Da li je forex oporezovan, ili ne to me uopste nije briga.....Poreske organe interesuje TVOJ PRIHOD, a on JESTE oporezovan.
Da malo citas po ovom forumu, onda bi video da sam na jednoj temi vec napisao da radim 3, 4 dana mesecno.Cak sam i naveo kolika mi je plata.....
Koliko para sam ja video, potrosio, bacio, dao prosjacima, nije svakako tvoja stvar...
Ali ja jos uvek ne videh TVOJU potvrdu, TVOJU zaradu(na potvrdi koju si valjda dobio kao kamatu).......
PS:Sasvim dovoljno o tebi govori nik pod kojim pises ovde, i za koji SAM kazes da nije tvoje ime i prezime......
PS1:Kada na googlu otkucas"kosta1703" mozes sasvim lako naci moje podatke, cak i moje slike.Ja se ne krijem iza laznih imena, sa ciljem da nekoga prevarim, opljackam, a sve zavijeno u navodnu "brigu" o nekom drugom...Da nije smesno bilo bi zalosno.
I u pravim pravnim sistemima kaznjivo(zato se i krijes).
PS2:Sasvim dovoljno zaradjujem, te svakako ne bih dozvolio da mi praznoglavi kao ti prodaju foru.

samo ti kostice citaj i pisi po forumima i naravno zaradjuj vise za ta 3-4 dana nego neki za mesec dana, pa ti si bas onda pametnica :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
dabogda ja bio praznoglav citav zivot kao i do sada.... :worth:
po tebi su svi budale i prevaranti jer se na forumima ne predstavljaju pod stvarnim imenima, znaci jedini si ti koliko vidim ispravan i pametan svi su ostali prevaranti i budale :dash:
cemu onda sluze nickovi po forumima, pa trebas pokrenuti anketu SVI SE NA FORUMIMA PREDSTAVLJAJTE SA PRAVIM IMENIMA inace ste svi prevaranti i praznoglave budale :rotf::rotf::rotf:
jos da googlam po internetu i da trazim tvoje podatke, znas koliko me ti interesujes u zivotu sa svoja 3-4 radna dana u mesecu :rotf::rotf::rotf: a jos tvoje ime i slika :rotf::rotf::rotf:
dokazao si se, od pametnoga dosta :dash:
 
Poslednja izmena:
savic.mladen
FOREX
Početnik

Učlanjen: 30.03.2009.
Pol: muški
Poruke: 20
savic.mladen se trudi

Podrazumevano Re: ZARADITE NOVCE!!!!!!
I ja sam klikao na te stranice ali isto nista.
__________________
www.mmholding.biz


a sto klikces za bednih 0.01 ili jos manje po kliku, kad na FOREX-u zaradjujes tolike novce?????:rotf::rotf: :rotf::rotf: :rotf::rotf: :rotf::rotf:

sve u zivotu treba pokusati, pa moram stici tebe, ne mogu postici to koliko ti zaradis za 3-4 dana nikako... :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
kosta ipak sam proguglao po internetu da ti vidim sliku, i video sam je.
mislio sam da si mnogo mladji covek, da si neko dete...
vidim da imas jako lepu decu, deca su svo bogatstvo ovog sveta.
dovoljno je da imas njih i jako si bogat covek, ne treba ti vise nista u zivotu...
mene ide sa tim ulaganjima odlicno i zaradio sam mnogo para na forexu, ali sam izgubio svoju porodicu, svoje najvece bogatstvo.
dzaba ti sve pare sveta ako si u dusi siromah, ako si nesretan...
sve sto sam zaradio sada bih dao za samo jedan momenat proveden sa svojom porodicom...
 
samo ti kostice citaj i pisi po forumima i naravno zaradjuj vise za ta 3-4 dana nego neki za mesec dana, pa ti si bas onda pametnica :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
dabogda ja bio praznoglav citav zivot kao i do sada.... :worth:
po tebi su svi budale i prevaranti jer se na forumima ne predstavljaju pod stvarnim imenima, znaci jedini si ti koliko vidim ispravan i pametan svi su ostali prevaranti i budale :dash:
cemu onda sluze nickovi po forumima, pa trebas pokrenuti anketu SVI SE NA FORUMIMA PREDSTAVLJAJTE SA PRAVIM IMENIMA inace ste svi prevaranti i praznoglave budale :rotf::rotf::rotf:
jos da googlam po internetu i da trazim tvoje podatke, znas koliko me ti interesujes u zivotu sa svoja 3-4 radna dana u mesecu :rotf::rotf::rotf: a jos tvoje ime i slika :rotf::rotf::rotf:
dokazao si se, od pametnoga dosta :dash:

Ja ovo nikad nisam rekao...ali kada za nik uzmes IME I PREZIME , to podrazumeva da se tako zoves, ako to ime nije neko opstepoznato(Milka Canic, Silvester Stalone isl..).
Medjutim kada uzmes ime i prezime, i jos imas celih 20-tak poruka na celom forumu(i SVE vezane za forex), a pritom ubedjujes ljude da ulazu u nesto sto je samo po sebi veoma rizicno, onda je sumnja sasvim na mestu.
Cak bih rekao veoma opravdana.
PS:Inace, ja sam vise radio.Vise od ta 3,4 dana...Ali sam uspeo da dovedem posao na taj nivo,da mi je danas dovoljno da radim ta 3,4 dana mesecno(zatvoren krug poslovnih partnera sa kojima saradjujem, sa kojima sve oko posla obavim telefonom i postom kada stignu fakture za naplatu)......I da zaradjujem sasvim dovoljno za mene..
I da pri tom kao VELIKI bonus imam svo preostalo slobodno vreme koje mogu da provedem sa mojom porodicom.
 

Back
Top