Sex, al' u snovima

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Je l' sanajte nekad osobe koje ne podnosite ili vam se ne dopada ovako, i to tako npr. da se ljubite, vatate i imate sex? Kako to tumacite?:P
Da li se desilo da sanjate osobu istog pola, koju takodje ne podnosite u slicnim situacijama?
 
Je l' sanajte nekad osobe koje ne podnosite ili vam se ne dopada ovako, i to tako npr. da se ljubite, vatate i imate sex? Kako to tumacite?:P
Da li se desilo da sanjate osobu istog pola, koju takodje ne podnosite u slicnim situacijama?

:lol: jednom pre sto godina sam sanjala da se ljubim sa jednim koga nisam mogla da podnesem. probudila sam se osećajući takvu mučninu da sam danima imala odvratan osećaj u ustima. baš me je potresao taj san. ne znam kako bih tumačila. ali znam da me nikada nije privlačio.
p.s.
i nikada nikome to nisam ispričala, da mi ne bi neko prosipao mudrost da sam podsvesno zaljubljena u ovog.
 
Poslednja izmena:
:lol: jednom pre sto godina sam sanjala da se ljubim sa jednim koga nisam mogla da podnesem. probudila sam se osećajući takvu mučninu da sam danima imala odvratan osećaj u ustima. baš me je potresao taj san. ne znam kako bih tumačila. ali znam da me nikada nije privlačio.


I mene bolela glava kad sam ustala. :lol: Ma ja sam zgresila prema coveku, dva puta na forumu sam pisala kako mu je mali, jer se tako prica, pa dosao da se osveti. :lol: Ok, nije bilo sexa, al' smo se satro ljubili i bili goli. I bio je veliki....:rumenko:
 
Je l' sanajte nekad osobe koje ne podnosite ili vam se ne dopada ovako, i to tako npr. da se ljubite, vatate i imate sex? Kako to tumacite?:P
Da li se desilo da sanjate osobu istog pola, koju takodje ne podnosite u slicnim situacijama?

Ако нема симпатија према њима и у стварности, макар и потискиваних, не.

Мада, јако ретко такве снове сањам уопште... иако сањам много и разноврсно.
 
Чешће ми се дешава обрнуто... да особе које су ми на овај или онај начин блиске, или макар да сам са њима у добрим односима, сањам у најгорем светлу, као негативце и злотворе... мада и то има везе са подсвешћу (али не и са темом).
 

Back
Top