Sex, al' u snovima

uvek sam imala osecaj kad neko trosi energiju na mene...i potvrde sam dobijala....a kad sanjam takve snove, to nisu cista posla....i jezim se tih snova...svi ti udovi, zapetljani i oznojani....pu pu....ne vodi to na dobro...
 
Je l' sanajte nekad osobe koje ne podnosite ili vam se ne dopada ovako, i to tako npr. da se ljubite, vatate i imate sex? Kako to tumacite?:P
Da li se desilo da sanjate osobu istog pola, koju takodje ne podnosite u slicnim situacijama?

desava se. pa ne tumacim, to je eto tek tako, bezveze,neki impuls, ne znam. bude mi cudno ujutru, kao- gde njega..? ali to je sve
 
Je l' sanajte nekad osobe koje ne podnosite ili vam se ne dopada ovako, i to tako npr. da se ljubite, vatate i imate sex? Kako to tumacite?:P
Da li se desilo da sanjate osobu istog pola, koju takodje ne podnosite u slicnim situacijama?

ne sanjam (ili se bar toga ne sjećam) osobe koje ne podnosim, a ni osobe istog pola ..
a inače, ja sam baksuz sa tim snovima...:confused:
i ako sanjam nekoga dragog - pogled, dodir ruku i taman da se cokimo - BUM, ja se probudim...uvijek, ali baš uvijek mi se tako završavaju snovi...:dash:
 
Ja sam sanjala da me mazi neka žena. Neznam ko je to bio, jedino znam da je imala dugu kosu i nežne ruke. Bilo mi je neverovatno lepo. Ništa se nisam trudila, samo sam bila opuštena, što mi je teško na javi. Nisam se sekirala što je to bila žena, a ne muškarac. Kad sam se probudila bilo mi je žao. Volela bih da još nekad tako lepo sanjam.

Čitala sam članak o sexu u snovima. Kao što sam i mislila, sanjati sex sa osobom istog pola ne znači homoseksualnu orjentaciju, već znači nezadovoljsvo na ljubavnom planu. Psiholozi i sexolozi kažu da to podsvest poručuje da hitno nešto treba da se menja. Ako se poznaje ljubavnik (istog pola) iz sna to znači da osoba želi da se identifikuje sa njim, jer je smatra uspešnijom, boljom ili lepšom.

Ljubav u snu sa strancem izražava ogromnu želju za avanturom, ali i za promenom partnera. Ove snove mnogo češće imaju žene . Nepoznati ljubavnik je strašno zgodan, lep i neverovatno seksepilan. Ako se u snu posle seksa javi griža savesti to znači da snevač nije spreman za promene na javi iako ih podsvesno želi.

Ako sanja seks sa poznanikom koji je na javi uopšte ne privlači ili je čak odbojan osoba je ušla u monotonu kolotečinu, došlo je do stagnacije u vezi ili na poslu...Ako se sanja sex sa poznatom osobom, koja je privlačna, značenje sna nije skriveno. itd. koga interesuje pročitaće.

http://porodicnilekar.net//index.php?option=com_content&task=view&id=145&Itemid=32
 

Back
Top