Pristalice Pokreta 1389 i Obraza ušli u Betu

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Pristalice haškog optuženika Radovana Karadžića ušle su danas nenajavljeno u prostorije Novinske agencije Beta i protestovali zbog ne izveštavanja o njihovim skupovima.

Predstavnici Pokreta "1389" i organizacije "Obraz" doneli su plakat na kome piše "Žuta novinska agencija Beta" i baterijsku lampu kako bi "osvetlili medijski mrak u Srbiji.
Grupa od oko 50 pristalica Radovana Karadžića stajala je desetak minuta ispred sedišta Agencije Beta u centru Beograda skandirajući svoje uobicajene parole. Protesti povodom hapšenja bivšeg lidera bosanskih Srba traju od 22. jula.

Jel ovo deo tih nezadovoljnih stotina hiljada gradjana Srbije koji ce da obara vlast?

50.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf::hahaha:
 
Chinjenica je da je bio komunista, ali preshaltao se chovek, bash kao i moj avatar.

Preshaltao se???...........bem ti karakter.........zakleo se zivotom , i oficirskom cascu da ce braniti sfrj, i socijalisticki poredak..........a onda se tak tako :"preshaltao"......:dash:

takvi "preshaltaci" i " preletaci" su najgori smrad koji moze da se zapati na zemlji....od reci i obraza imaju koliko crno pod noktom..........

takav je mladic, takav je i tvoj avatar, a takva smrdina " preshaltovana" si i ti.......:roll:
 
Preshaltao se???...........bem ti karakter.........zakleo se zivotom , i oficirskom cascu da ce braniti sfrj, i socijalisticki poredak..........a onda se tak tako :"preshaltao"......:dash:

takvi "preshaltaci" i " preletaci" su najgori smrad koji moze da se zapati na zemlji....od reci i obraza imaju koliko crno pod noktom..........

takav je mladic, takav je i tvoj avatar, a takva smrdina " preshaltovana" si i ti.......:roll:

Kako ja mogu biti preletach kad imam samo 24 godine?
 

Back
Top