Muzicki namestaj
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Muzicki namestaj

Primećen član
    Učlanjen
    16.05.2008.
    LOondon, UK, Jahta na Crnom moru, Mirovna misija u Gruziji - Juzna Osetija
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Muzicki namestaj

Obozavam da pomazem ljudima. Trenutno sam kod Madone u gostima, pecem palacinke za Majkla i Dzenet. Nadam se da ce nesto ostati za njih, jer ovaj mali Dejvid pojede Boga i Boziju majku. Da se ja pitam, odmah bih ga poslala u Afriku, ali necu da to govorim Madoni, jer je sada pod stresom zbog turneje.
    Inace, u poslednje vreme ne vidjam se toliko sa Brusom. Jeste da spavamo na istom brodu, ali ipak, ne mozemo da se opustimo jer sam jako angazovana u Gruziji. Znate kako je, ljudi, sirotinja, deca placu, Rusi osakatili muskarce, zene, decu starce. Klali, pili, ubijali, verovatno su koristili i kasetne bombe i bojne otrove. Evo, juce mi dosla neka baka, kaze: "Ljizo, pamagaj, pamagaj, tli nasa spasiteljnica." Ja sta cu, spasiteljka, k'o spasiteljka, kol'ko mogu pomazem. Mama mi je rekla: "Liiizo, ne zaboravi da popijes svoje multi vitamine." Ova katastrofa mi je pomogla da otvorim oci. Tako sam smislila novi pronalazak. Ljudi su slomljeni, izmoreni, tuzni, a ono sto im je potrebno je muzika. Posto pravim izbeglicko naselje, gde i Brus mesa malter, odlucila sam da im opremim kuce muzickim namestajem. Naime, ovaj moj pronalazak tek treba da pocne da se proizvodi. U svaki komad namestaja, ugradjuje se mali uredjaj slican Mp3 playeru sa USB - otvorom i memorijom od 5 GB. Tako da ce prvi korisnici imati priliku da dobiju namestaj i da slusaju muziku u dnevnoj sobi, ako je npr. u ormaru, ili da uzivaju u muzici, dok spavaju u spavacoj sobi. Sta vi mislite o muzickom namestaju?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: Muzicki namestaj

potpuno nepotrebno, valjda ti ljudi nisu toliko izmoreni pa da ne mogu da podignu plejer?

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    195

Podrazumevano Re: Muzicki namestaj

Bolje o ovome negde drugde da se divani...

Slične teme

1. Namestaj
    Autor djovanya u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.04.2007., 16:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •