Što se takmičenja tiče sve što te interesuje pogledaj na zvaničnom sajtu Saveza sportkih ribolovaca Srbije
www.ribolovci.org. Na žalost za bilo kakva zvanična takmičenja pod pokroviteljstvom saveza (ekipna i/ili pojedinačna) ti je potreban klub pod čijom licencom ćeš da pecaš. Kupove i nezvanična (prijateljska) takmičenja možeš da pecaš bez licence.
KALENDAR TAKMIČENJA 2008
P O J E D I N A Č N A E K I P N A MEĐUNARODNA
TAKMIČENJA Od Do
PRVENSTVA ZONA I Z B O R N A LIGE SEVER I JUG MASTER LIGA
05.04 06.04
REZERVNI TERMIN 12.04 13.04
REZERVNI TERMIN 19.04 20.04
REZERVNI TERMIN 26.04 27.04
I KOLO DRUGE ŠARANSKE LIGE 02.05 03.05 04.05
TREĆE LIGE ( SRPSKE ) 10.05 11.05
II KOLO DRUGE ŠARANSKE LIGE 16.05 17.05 18.05
REGIONALNO PRVENSTVO - SENIORI
Jug – Bovan ( Nišava Niš ),
Sever – DTD Novi Sad ( Ribolovac Novi Sad ) 24.05 25.05
I KOLO MASTER ŠARANSKE LIGE 29.05 30.05 31.05 01.06
SVETSKO KLUPSKO
FRANCUSKA - NIOR
/ČIGRA/ *** DUNAVSKO JADRANSKI PEHAR -HRVATSKA / RASINA, SPORTKOMERC/
07.06
08.06
POJEDINAČNO PRVENSTVO ZONA - SENIORKE Ćelije – Asocijacija Rasina-Čigra
14.06 15.06
II KOLO MASTER ŠARANSKE LIGE 12.06 13.06 14.06 15.06
POJEDINAČNO PRVENSTVO ZONA JUNIORI – U22; DTD – BAČ ( SSRV )
JUNIORI - U18; Ćelije – Asocijacija Rasina-Čigra 21.06 22.06
POJEDINAČNO PRVENSTVO ZONA
KADETI- KADETKINJE – U14 - US Steel kanal – Šaran Petrovac EVROPSKO PRVENSTVO – SENIORI – ČEŠKA
UHERSKE HRADISTE
28.06
29.06
Dirigovano - štek 3,4 kolo IZBORNO SENIORKE Dunavac – Kostolac
3,4 kolo IZBORNO JUNIORI – U22 Ćelije – Asocijacija Rasina-Čigra
3,4 kolo IZBORNO JUNIORI – U18 Lalić ( SSRV )
3,4 kolo IZBORNO kadeti U14 Lalić ( SSRV )
05.07
06.07
III KOLO MASTER ŠARANSKE LIGE 03.07 04.07 05.07 06.07
Dirigovano – meč
Dirigovano - keder 5,6 kolo IZBORNO JUNIORI – U22 Srpski Miletić ( Magic Fish )
5,6 kolo IZBORNO JUNIORI – U18 Srpski Miletić ( Magic Fish )
5,6 kolo IZBORNO kadeti - U14 - Ćelije – Asocijacija Rasina-Čigra SVETSKO PRVENSTVO – VETERANI– PORTUGAL
CHAVEZ
12.07
13.07
Dirigovano – meč
Dirigovano - keder 5,6 kolo IZBORNO SENIORKE - Srpski Miletić ( Magic Fish )
19.07 20.07
SVETSKO PRVENSTVO ZA JUNIORE I KADETE
BELGIJA - GENT
26.07
27.07
LIGA SEVER 1,2 KOLO DTD – BAČ ( SSRV )
LIGA JUG 1,2 KOLO Knić – Kićo Kraljevo MASTER LIGA 1,2 KOLO
Dunavac Kostolac – Dunavac Kostolac 02.08 03.08
Dirigovano – meč
1,2,3 kolo IZBORNO SENIORI - Knić – Kićo Kraljevo
08.08 09.08 10.08
SVETSKO PRVENSTVO SENIORKE – MAĐARSKA SZOLNOK
16.08
17.08
LIGA SEVER 3,4 KOLO – Dunavac Kostolac
LIGA JUG 3,4 KOLO Bagrdan ( Belica, Mrena ) MASTER LIGA 3,4 KOLO
Ćelije – Asocijacija Rasina-Čigra
23.08
24.08
PETLIĆI – OD 7 DO 1O GODINA
I VETERANI – PREKO 60 GODINA – 1 KOLO DTD – BAČ ( SSRV )
30.08
31.08
SVETSKO PRVENSTVO ZA SENIORE ITALIJA
SPINADESCO - CREMONA
06.09
07.09
REZERVNI TERMIN 13.09 14.09
MASTER LIGA 5,6 KOLO
DTD Novi Sad ( Ribolovac Novi Sad )
20.09
21.09
Dirigovano - štek 4,5,6 kolo IZBORNO SENIORI - Srpski Miletić ( Magic Fish )
26.09 27.09 28.09
04.10 05.10
R I B A R S K I D A N I 11.10 12.10
18.10 19.10
SVETSKO PRVENSTVO ZA ŠARANDŽIJE - JUŽNA AFRIKA - BLOEMHOF DAM
20.10
27.10
P R O G L A Š E NJ E N A J B O LJ I H P O J E D I N A C A I K L U B O V A 15.12 31.12