Potrebna mi je pomoc!!!

miki88

Početnik
Poruka
8
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).

Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!
 
miki88:
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).
Licis na koga?Nikad chula......Shto se tiche problemchica......josh si ti mlad i zelen,ozbiljna sam.......Pogledaj temu Imam 15 godina,nemam deovjku,a nisam ni imao,mozda tamo nadjesh odgovor,da ne bi imali temu vishka.Poz
Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!
 
miki88:
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).

Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!
P.sAko ne volis ludovanje po diskotekama,ne radi to,budi ono shto jesi!!!!!!!
 
miki88:
DJ_MaRe:
ma bre jos si mlad... nemoj se tangiras... bice dana za megdana...
i nemoj rec zaljubljivanje da koristis tako olako... 8) :wink:

Kako bre da se netangiram? Vidi moje vrsnjake svako je imao bar jednu devojku!

A sto rec zaljubljivanje da nekoristim tako olako?
pa kazes" da sam neki lepotan, neka bi se vec zaljubila u mene..." nije to samo do izgleda...
a rekohti da se ne tangiras jer zbilja jesi mlad...
protumaraj malo po forumu i videces da postoje ljudi sa 20 god koji jos nisu imali devojku... a neki su nevinost izgubili u 28-oj!!?!
ma dobar si ti sa svojih 15-16... ko kaze da svi moraju u tim godinama da imaju devojku;
sto manje mislis o tome, pre ce ti se dogoditi... :wink:
 
milicaanchy:
miki88:
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).
Licis na koga?Nikad chula......Shto se tiche problemchica......josh si ti mlad i zelen,ozbiljna sam.......Pogledaj temu Imam 15 godina,nemam deovjku,a nisam ni imao,mozda tamo nadjesh odgovor,da ne bi imali temu vishka.Poz
Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!

Djula Mester je igra za reprezentaciju SCG u odbojci.

Ko ce da mi govori o mladosti?

I nemogu da nadjem taj topic?!
 
milicaanchy:
miki88:
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).

Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!
P.sAko ne volis ludovanje po diskotekama,ne radi to,budi ono shto jesi!!!!!!!

PIJ SPRAJT!!!!!! :wink:
 
Xexexexe ja i ti smo po nekim pitanjima VEOOOOMA slicni cini mi se... :wink:
Doduse ja sam imao 2 devojke do sada, ali veruj mi to uopste nije toliko bitno,a u mom slucaju ni nesto bog zna kako zanimljivo...
Ja sam se licno smorio malo od tih glooposti... :roll:
Sedi, zavali se i sve ce ti se kasti samo...imas ceo zivot pred sobom...to je moj moto... :wink:
SAMO OPUSTENO... :wink:
 
Shinoda:
Xexexexe ja i ti smo po nekim pitanjima VEOOOOMA slicni cini mi se... :wink:
Doduse ja sam imao 2 devojke do sada, ali veruj mi to uopste nije toliko bitno,a u mom slucaju ni nesto bog zna kako zanimljivo...
Ja sam se licno smorio malo od tih glooposti... :roll:
Sedi, zavali se i sve ce ti se kasti samo...imas ceo zivot pred sobom...to je moj moto... :wink:
SAMO OPUSTENO... :wink:

E ovo je najbolji odgovor koji sam cuo.
@miki88
Zasto se cimas zbog toga? Ima vremena sve ce na svoje doci.
Evo ti mene, devojku trazim samo kad imam vremena za te stvari i sve moje veze su trajale najvise 15 dana (u stvari to je samo jedna veza).
Glavni razlog za to je sto sam "Nocna ptica, pa kad dodjem iz skole normalno je da posle bsane noci spavam, a svaka cura se ljuti sto joj se na javljam na telefon itd...tako da dok mi traje skolska godina uopste ne trazim devojku(e) i iskreno ni ne nedostaju mi.
Na raspustu je problem u tome sto ga provodim na 20 razlicitih mesta :arrow: da ne smaram dalje znas sta sledi.

At the end of the day poslusaj Shinoda-in savet: "Samo opusteno"
 
Ja sam u tvojoj kozi.Imam 18 godina, do sad sam imao samo jednu devojku, a i nju sam upoznao preko neta.Sve sto si opisao u prvom postu je totalno isto kao i kod mene, ali se ja za razliku od tebe ne brinem.Brate 15 godina imas dakle mlad si opusti se!!!Ta tvoja briga proizilazi iz toga da ces biti na nekin nacin neprihvacen u drustvu i da cete izbaciti ili tako nesto i jos + ti rade hormoni.Mani se takvih misli.... samo ces sebe unistiti i svaki dan ces se buditi sa mislima "eh da ja imam devojku" ..brateeeeeeeeeeeeeee!!E onda si ga najebao ako tako pocnes da mislis.Ja sam godinu dana bio u depresiji zbog raznih stvari izmedju toga i zato sto nisam imao devojku i veruj mi nije lepo.Skolu sam popustio, sa drugarima prekinuo svaki kontakt.Iz kuce nisam izlazio i stalno sam sedeo ispred kompa, a sada mislim "ima vremena, otici cu na faks i onda cu da se zajebavam" ..sto se tice izlazenja mogao bi malo da se potrudis ne moras izlaziti bas ono redovno ali mozes da pozoves drugare da izadjete malo u kafic diskoteku, kad odes na neki rodjendan zamoli drugare da te upoznaju sa nekim zanimljivim devojkama itd itd itd....ma..e sad...mozda sam ja malo preterao mozda sam malo previse nakenjao ali u svakom slucaju nek ti moto bude "Enjoy the LIFE" ...
 
miki88:
Neznam kako da pocnem ali evo ovako: IMAM GADAN PROBLEM. Imam 15,5 godina i jos nisam imao devojku. Problem je u tome sto sam jako stidljiv i neznam kako da pridjem i sta da kazem (a da neispadnem budala), iako nisam smor bas sam duhovit itd. A uz sve to nisam neki lepotan (jer da jesam vec bi se neka zaljubila u mene), ali nisam ni toliko ruzan (ako vam nesto znaci neki mi kazu da licim na Djulu Mestera). Neke drugarice iz osnovne su mi rekle da imam ono iznutra sto je takodje jako bitno. Jos jedan problem je u tome sto neizlazim po diskotekama i kaficima, kao moji vrsnjaci, jer jednostavno nevidim sebe u tome (dobro neki put izadjem ali to je jako retko).

Molim vas za bilo kakav savet ili pomoc, jer vise neznam sta da radim. Hvala!
Zasto "gadan" problem.
Pazi ovako,nemas ti.Ja imam. Potpuno sam nezainteresovan za bilo kakav oblik veze.
Izadji malo negde,sretni neku na ulici,pitaj je koliko je sati, gde je kupila tu majcu (treba ti nesto sestri za rodjendan) ili tako nesto. Jes da je zardjalo, ali probaj, ne moze da skodi...

Cheaf:
miki ti si u skoro istoj situaciji ko i ja samo sto ja imam sad 18 godina.Ali ima devojaka koje su se zaletale na mene samo ja konj nisam primetio. :D

Sefe...meni je jedna bukvalno jela iz ruku,a ja nista... ima i gore, ne brini :)
 
miki88:
Hvala svima na ovim recim podrske, ali vama je lako da pricate o tome kada niste u mojoj kozi, no nema veze jos jednom PUNO HVALA!!!!!

Ja bih se rado menjao sa tobom.
Evo veceras izadjoh u grad s drustvom i drug me upozna s nekom njegovom drugaricom (klinka) koja nije skidala pogled sa mene dok smo sedeli.
Sta da kazem na to? Da se smuvam s njom i posle ne mogu da zivim ni od nje ni od telefona, (nemam vremena ni za sebe, a nekmoli za neku napaljenu klinku koju ce sve to proci za mesec-dva) Ne pada mi na pamet, zato uglavnom devojku trazim kad odem negde na stranu, naravno kazem da nemam fixni telefon, a na mobilni danas niko nije lud da prica po pola sata.

Probaj da ne razmisljas o tome.
Iskreno i ja sam se cimao zbog toga do First kiss, posle mi je bilo svejedno.
Znas i sam kako ti je kad prvi put pokusavas pitati curu, cimas se da li ces popiti korpu ili ne (pa se nikako ne usudjujes govoreci sebi da jos nije prilika za to), a posle ce ti biti jednostavno svejedno (bar si pokusao i znas na cemu si).

Dakle samo opusteno i videces smuvaces se vec s nekom a da ni sam neces znati kako.

A do tad uzivaj u zivotu
 

Back
Top