Daca Ikodinovic pusten kuci,molim moderatora da mi ostavi ovu temu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram da priznam da me je vest o njegovoj nesreci u prvim danima jako potresala i redovno sam citala o toku njegovog oporavljanja i nadala se najboljem za njega... sve dok jednog dana nisam procitala intervju u jednim od najcitanijih dnevnih novina u Srbiji. Intervju su dale medicinske sestre koje su te noci bile dezurne. One su rekle da je Daca dovezen sa kacigom na glavi i da oni u prvom trenutku nisu ni znali o kome je rec sve dok nisu videli tetovaze na rukama, a kada su pretpostavili da se radi o slavnom vaterpolisti, kazu medicinske sestre, "molili smo Boga da to nije on".
Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?
Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???
Naravno, ostavljam mogucnost da intervju nije istinit.

I, svakako da mi je drago sto je jedan ljudski zivot spasen, ma ko to bio!!!
 
Moram da priznam da me je vest o njegovoj nesreci u prvim danima jako potresala i redovno sam citala o toku njegovog oporavljanja i nadala se najboljem za njega... sve dok jednog dana nisam procitala intervju u jednim od najcitanijih dnevnih novina u Srbiji. Intervju su dale medicinske sestre koje su te noci bile dezurne. One su rekle da je Daca dovezen sa kacigom na glavi i da oni u prvom trenutku nisu ni znali o kome je rec sve dok nisu videli tetovaze na rukama, a kada su pretpostavili da se radi o slavnom vaterpolisti, kazu medicinske sestre, "molili smo Boga da to nije on".
Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?
Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???
Naravno, ostavljam mogucnost da intervju nije istinit.

I, svakako da mi je drago sto je jedan ljudski zivot spasen, ma ko to bio!!!

Исте, али исте мисли као ти имала сам ја, и многи моји пријатељи. И још неке, али не бих да их износим овде, небитно је.
Наравно да ми је драго да је добро, али баш то, да ли би се посветили неком другом толико, да ли би нечија супруга такође могла да сецка газу сестрицама? :confused:
 
Moram da priznam da me je vest o njegovoj nesreci u prvim danima jako potresala i redovno sam citala o toku njegovog oporavljanja i nadala se najboljem za njega... sve dok jednog dana nisam procitala intervju u jednim od najcitanijih dnevnih novina u Srbiji. Intervju su dale medicinske sestre koje su te noci bile dezurne. One su rekle da je Daca dovezen sa kacigom na glavi i da oni u prvom trenutku nisu ni znali o kome je rec sve dok nisu videli tetovaze na rukama, a kada su pretpostavili da se radi o slavnom vaterpolisti, kazu medicinske sestre, "molili smo Boga da to nije on".
Priznajte da to vredja svakog obicnog coveka. Uz duzno postovanje liku i delu Danila Ikodijevica, ali i dalje mi nije jasno zasto je moj zivot manje vredan od njegovog?! Da li bi se lekari za moj ili vas zivot borili istom jacinom kao i za njegov?Ne bih volela da me neko pogresno shvati, ali zaista se najiskrenije zapitajte! Hipoteticki zamislite situaciju da je to svakom od nas moglo da se dogodi i sta bi onda bilo???
Naravno, ostavljam mogucnost da intervju nije istinit.

I, svakako da mi je drago sto je jedan ljudski zivot spasen, ma ko to bio!!!

....A šta ti misliš bambika??! :think:

....BTW Ako ti je to godište u nicku, onda nisi tako mala...Al si još nezrela...
 
Mogli bih da to proslavimo


Pa proslaviće njegova porodica, valjda.
Ljubitelji sporta bi verovatno više slavili kada bi se vratio sportu, ali...
Što se tiče tretmana u bolnici, tretirali bi oni svakog ko ima novaca, manje ih "dirne" nečija slava od novca, i ako je bilo tako kao što se piše, to više govori o njima nego o njemu.
Normalno je da se više spominje osoba poznatija širem krugu ljudi, ali mislim da je to to, i da nema više potrebe da mi ovde, o tome mozgamo.
 
vozac yuga je prosao sa laksim povredama

Dobro je, cula sam bila neku pricu da je Daca bio pijan, a da pokusavaju da nameste da je vozac Yuga kriv, pa mi bilo krivo... ali lepo pise u ovom clanku - да је Икодиновић возећи мотоцикл "јамаху", услед неприлагођене брзине особинама и стању пута ....
Nadam se da ce se kad se oporavi prikljuciti nekoj kampanji tipa NE BRZE OD ZIVOTA, DON'T DRINK & DRIVE...
 
Pa, lično sam pogođena u onoj meri u kojoj to mogu da budem- kao lekar...
Za mene je Dača Ikodinović pacijent kao i Pera Perić, ili Musa Musić...Ili Bambi83...Pacijent je pacijent.Ako je poznat- to samo može da stvori veću napetost ali da mu primeniš "bolje" znanje, ili "skuplje" lekove - to ne...Možda dobije bolji apartman ili bolju sobu ali stručno znanje- ne...Eto...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top