Sta ocekujete od braka?

partnera s kojim ces moci da podelis zivot...i koji ce ipak biti muskarac, nebitno koliko ja zaradjivala, i koliko bila ili ne bila jaka....al ono muskarac-zena ko sto je uvek i bilo bem mu..
svaka zena ocekuje sigurnost i zastitu u smislu da moze na soma da se osloni, da mu veruje i da ce je zastiti ako ona to sama nije u mogucnosti
 
Ne ochekujem nishta od braka, kao institucije, ali ne ulazim u njega dok se ne ispuni prva i osnovna stvar izmedju mene i partnera a to je da smo tim. Da funkcionishemo kao tim, i da se dopunjavamo. Za to je potrebno vreme, i za to je potrebno odredjeno uklapanje. I kraj priche.
 
partnera s kojim ces moci da podelis zivot...i koji ce ipak biti muskarac, nebitno koliko ja zaradjivala, i koliko bila ili ne bila jaka....al ono muskarac-zena ko sto je uvek i bilo bem mu..
svaka zena ocekuje sigurnost i zastitu u smislu da moze na soma da se osloni, da mu veruje i da ce je zastiti ako ona to sama nije u mogucnosti

Svaka zena..daleko je to za tebe nemash brige..a i gay brakovi ovde jos ne dolaze u obzir:bye:
 
ama svaka zena koliko god uspesna, jaka, ambiciozna i samostalna bila, i govorila ono ili ovo, zeli da pored tog nekog moze da bude obicna, krhka zena, barem ponekad..

mislim ja ne verujem kakvu je temu onaj lik postavio, kontam da je verovatno zezanje, al mislim stava hebote
 
ništa
nek bude spontano
volim kad se iznenadim : )

ne bih ni voleo da budem mudar u tom pogledu, pa da znam kakav će mi brak biti, šta želim od njega, sa tamo nekom, imaginarnom, osobom.
improvizovaćemo
očekujem lepe i ružne trenutke
koje ću podeliti sa nekim
 
pa muskarci ocekuju da im zena bude licni sluga i da se krese sa njima kad im se digne...

a zene da sto pre rode decu kako bi prestale da rade da bi mogle sa prijateljicama da ispijaju kafu u nedogled dok se njihov muz bori za golu egzistenciju..

tako nekako:)
 

Back
Top