On zreo, a ona???

s-laki keš

Početnik
Poruka
27
Juce raskinem sa devojkom nakon kratke rasprave. Par godina smo zajedno, polako je vec doslo vreme da se uzmemo, pa samim tim usli malo dublje u razgovor o zivotu, sto je mene malo probudilo iz zaslepljenosti.
Radimo oboje i imamo dobra primanja, ja dosta vise od nje, ali to nema veze. Nismo do sada imali vecih svadja i lepo smo se slagali. Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
Bilo mi je tesko da tako nesto uradim:cry::cry::cry::cry:, ali ipak sam uradio. Zakljucujuci da je za mene devojka mojih shvatanja i spremna na zivot jednako kao i ja, znaci svadba je odlozena, a kada cu naci takvu devojku, ne zna se, ali bolje je i tako nego da se unazadim.

Zasto u danasnje vreme i pored vecih zarada nasih devojaka i dalje u njima postoji strah od zivota, dokle bre mi muski vise da radimo i za nas i za njih? Mozda gresim:???:
 
Juce raskinem sa devojkom nakon kratke rasprave. Par godina smo zajedno, polako je vec doslo vreme da se uzmemo, pa samim tim usli malo dublje u razgovor o zivotu, sto je mene malo probudilo iz zaslepljenosti.
Radimo oboje i imamo dobra primanja, ja dosta vise od nje, ali to nema veze. Nismo do sada imali vecih svadja i lepo smo se slagali. Medjutim u prici o nasoj buducnosti ona se izlane kako njoj treba sigurnost i zastita od mene???:eek: Whtf, ja tu poludim i pomislim kako je nezrela cim to od mene ocekuje, pa ja sam joj decko a ne tata:eek:??? :dash:
Bilo mi je tesko da tako nesto uradim:cry::cry::cry::cry:, ali ipak sam uradio. Zakljucujuci da je za mene devojka mojih shvatanja i spremna na zivot jednako kao i ja, znaci svadba je odlozena, a kada cu naci takvu devojku, ne zna se, ali bolje je i tako nego da se unazadim.

Zasto u danasnje vreme i pored vecih zarada nasih devojaka i dalje u njima postoji strah od zivota, dokle bre mi muski vise da radimo i za nas i za njih? Mozda gresim:???:


Јесте, не ваља то када се уназадиш....
 
Mislim da grešiš, na osnovu ovog što si napisao. Ne vidim zašto ona nije zrela ako je izjavila nešto što svako od nas, mislim i na muškarce, želi, sigurnost i zaštitu. I to, posle par godina vi pričate ozbiljno, kad ste rešili da se uzmete :dontunderstand:
 
Pa dobro. I što si sada došao i postavio temu? Da bi ti mi ovde govorili da si u pravu ili da te ubedimo da ispraviš stvari dok još možeš? E ja više nikome ne delim besplatne savete niti mišljenja. Zašto neko nakon reza koji je napravio traži od drugih mišljenje? Mišljenje se traži pre konačne odluke.
 
a koliko si se zabavljao sa njom vremenski kad je nisi dovoljno upoznao 2..5 years ? ?
meni je dovoljna dijagnoza od mesec dana :lol: ovaj shala na stranu mozda je to privremeno oladice se ona pa opet drvlje i kamenje ..right / nisi bio svestan sta imas u kuci za sve te godine ?
jel ti se neko meshao u vezu hm ???
 
Pa muskarac je sigurniji s novcem sta tu nije jasno..ima vise samopouzdanja..gde si videla nekoga bez novca da moze pruziti ista..zasto se oduvek gledalo ko je iz kakve porodice:ok:

a nije vam palo na pamet da mozda trazi vise paznje ljubavi neznosti...bla bla...nego cap odma pare

i sto se autor ne javi da razjasni o cemu je ona pricala nego nas ostavlja da sami ovde mastamo na sta je ona to mislila....
 

Back
Top