AMERIKANCI SPAVAJU PORED ATOMSKIH BOMBI, BLAGO NAMA

nesko101

Elita
Poruka
18.047
Tri američka oficira, koji odgovaraju za nuklearnu bezbednost SAD, zatečeni su kako spavaju na radnom mestu, prenose svetske agencije.
Oficiri iz vojne baze "Minot" u Severnoj Dakoti zaspali su za vreme dežurstva i to na elektronskom komandnom pultu, sa kojeg se vrši kontrola lansiranja međukontinentalnih nuklearnih raketa.
Američko vojno rukovodstvo pokušalo je da prikrije taj događaj, koji se desio još 12. jula, ali informacija o incidentu je dospela u medije. Oficiri su disciplinski i novčano kažnjeni i zabranjen im je pristup komandnom pultu, ali je interesantno, kako navode ruski mediji, da se nemar prema čuvanju nuklearnog oružja javljao i ranije u toj bazi.
Blago nama sa Amerikom i svima onima koji je podano slušaju i slede.Ovim se vidi da Amerikanci nesmeju više da vladaju svetom i da se moraju poptisnuti iz Evrope inače ode svet.A i vidi se po ovome da su mnogo gori od Rusije.
 
Tri američka oficira, koji odgovaraju za nuklearnu bezbednost SAD, zatečeni su kako spavaju na radnom mestu, prenose svetske agencije.
Oficiri iz vojne baze "Minot" u Severnoj Dakoti zaspali su za vreme dežurstva i to na elektronskom komandnom pultu, sa kojeg se vrši kontrola lansiranja međukontinentalnih nuklearnih raketa.
Američko vojno rukovodstvo pokušalo je da prikrije taj događaj, koji se desio još 12. jula, ali informacija o incidentu je dospela u medije. Oficiri su disciplinski i novčano kažnjeni i zabranjen im je pristup komandnom pultu, ali je interesantno, kako navode ruski mediji, da se nemar prema čuvanju nuklearnog oružja javljao i ranije u toj bazi.
Blago nama sa Amerikom i svima onima koji je podano slušaju i slede.Ovim se vidi da Amerikanci nesmeju više da vladaju svetom i da se moraju poptisnuti iz Evrope inače ode svet.A i vidi se po ovome da su mnogo gori od Rusije.


Naprotiv, iz ovoga vidimo koliko su Amerikanci, ustvari, relaxirani i koliko razmisljaju o Rusiji i njenoj "snazi", bas lepo sto si ovo preneo.

Inace, ne znam da li si sa time upoznat, covek koji spava ne moze da pokrene ICBM sistem iz rezima mirovanja :)

E da...NEMA goreg od Rusije.
 
Naprotiv, iz ovoga vidimo koliko su Amerikanci, ustvari, relaxirani i koliko razmisljaju o Rusiji i njenoj "snazi", bas lepo sto si ovo preneo.

Inace, ne znam da li si sa time upoznat, covek koji spava ne moze da pokrene ICBM sistem iz rezima mirovanja :)

E da...NEMA goreg od Rusije.

Ako si ovim događajem mislio da možeš prikazati Rusiju u lošem svetlu grdno si se prevario.Ovim si samo dokazao da ti je Američko bombardovanje zauvek ulilo strah u kosti.
I da na tebe Američka motka ima vaspitno dejstvo.
 
I da na tebe Američka motka ima vaspitno dejstvo.

Misliš ovo ?!
govnjivamotka.gif


(g0vnjiva motka) :rotf:
 
Znači po tebi je snimljen onaj naš film kako beše ono.......nemam prihoda, ali nemam ni rashoda. to kaže i gleda non stop u nebo sa terase:rotf::rotf::rotf:


E, gledao sam taj film (ako mislimo na isti) slucajno pre nekoliko dana...to su neke budale na krovu...ne, nije po meni snimljen taj film.

Nego...da nije slucajno snimljen taj film prema nekim tvojim dozivljajima, a ti si samo (lazno) skroman...???
 
Tri američka oficira, koji odgovaraju za nuklearnu bezbednost SAD, zatečeni su kako spavaju na radnom mestu, prenose svetske agencije.
Oficiri iz vojne baze "Minot" u Severnoj Dakoti zaspali su za vreme dežurstva i to na elektronskom komandnom pultu, sa kojeg se vrši kontrola lansiranja međukontinentalnih nuklearnih raketa.
Američko vojno rukovodstvo pokušalo je da prikrije taj događaj, koji se desio još 12. jula, ali informacija o incidentu je dospela u medije. Oficiri su disciplinski i novčano kažnjeni i zabranjen im je pristup komandnom pultu, ali je interesantno, kako navode ruski mediji, da se nemar prema čuvanju nuklearnog oružja javljao i ranije u toj bazi.
Blago nama sa Amerikom i svima onima koji je podano slušaju i slede.Ovim se vidi da Amerikanci nesmeju više da vladaju svetom i da se moraju poptisnuti iz Evrope inače ode svet.A i vidi se po ovome da su mnogo gori od Rusije.

Sta da kazem na ovo....:headbang:
 
Tri američka oficira, koji odgovaraju za nuklearnu bezbednost SAD, zatečeni su kako spavaju na radnom mestu, prenose svetske agencije.

znachi toliko posla imaju ? a ja se nacitao ovih budalastina patriJotskih..te amerika ovo . . te amerika ono . . .
a sta bi bilo kada bi svetske agencije prenosile vesti o svakom nasem radniku koji spava na radnom mestu? :rtfm:
 
Naprotiv, iz ovoga vidimo koliko su Amerikanci, ustvari, relaxirani i koliko razmisljaju o Rusiji i njenoj "snazi", bas lepo sto si ovo preneo.

Inace, ne znam da li si sa time upoznat, covek koji spava ne moze da pokrene ICBM sistem iz rezima mirovanja :)

E da...NEMA goreg od Rusije.

Не, него да Русији и не требају нуклеарне ракете.

Куц, куц.
- Ко је?
- Очитавање воде и струје
- Само да откључам... ух откад ви из комуналног носите маскирне униформе!?... "СПЕЦНАЗ".. неко купио комунално!?
 
Куд те гелер не погоди... Или калашњиков... Ментолу један дошао да гледаш како људи гину... Сачувај ме Боже...


Nisam dosao da gledam kako ljudi ginu. Veoma je ruzno vredjati nekoga, narocito koga ne poznajes i bez razloga. Pokusaj da pronadjes neki moj post gde sam te uvredio...ili bilo koga drugog ucesnika foruma.
 
Jesi primetio da svi kazu "Kalasnjikov" a niko M70? :lol:

Em je krace em ih vise ima...


Ma naravno da jesam, ali kada bih reagovao na sve sto ovde procitam...:)...vidis da i kada reagujem izazovem tsunami nonsensa, puci ce server :)...jos kada bi ti koji govore "Kalasnikov" znali da je to nemacka puska...:)

Slucajno sam pogledao neku emisiju na TV, ne znam vise ni koji kanal, predstavljaju novu americku jurisnu pusku i kompariraju je sa "Kalasnikovim"...mogao bih glavu da dam da je ono bila M70A.
 

Back
Top