Povezivanje nick-a IP-a osobe i adrese u RL

Poruka
13.232
Koristim isti nick vec duze vreme i razmisljam jel' da pocnem polako da brisem svoju istoriju jer... postao je nekako kao online dnevnik. Džaba meni sve kad me uvek nađu po ip adresi i onda mi šalju preteća pisma.

Na ovu ideju sam uzasnut dosao nakon razgovora sa osobom koja je prepoznala nekog ko mu je dete rodio po forumima.

Naime, imali su sajber sex i sada se to dete rodilo na forumu i kreće se elektronskim
putem, a ona ga krije od njega po raznim kutcima krstarice a boga mi čujem da će da ga
seli i na otvoreni internet, samo to je rizično možda ga pronađe preko gugla. :!:

On bi da ga viđa a ona ne da, čak se i udaje da bi mogla sa brže konekcije da brže
reaguje i sakrije mu dete čak i ako dobije informaciju gde je ili ga nađe putem srrča.

Jel' imate neku slicnu istinitu pricu?

I.... kako sad da olajavam bliske prijatelje? A nekad me prosto mrzi da im saspem sve, nego mi lakse da im ustupim deo protoka kako bi mogli da skrivaju cyber decu po internetu
kojih sada imaju već puno i ne mogu da navašaju para za ADSL.

A sestro... ti ako me pratis, najsibezobrazna sto ne kazes, nego za badava po dva put pricam neke stvari, i ništa ti ne znači što sam ti utakao lan kabl u slot i što sam ti davao
protok od 1 mbit kad' ti je bilo najteže. : (

I onda kako se ne zapitati - kako pobeći od tih cyber drolja i droljaka kada mi uvek nađu
adresu u RL preko nick-a, a nemoguće je znam sve su to hakeri za cyber svet. :?:
 

Back
Top