Mladost vs. Mudrost

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Na jednom bregu u debeloj hladovini, stoletnog sibirskog bresta, leze dva bika...Jedan je mlad i veoma napanjen, a drugi je stariji i iskusno napaljen...
I dok tako leze, posmatraju u podnozju brda, krdo krava kako pasu travu...
- Hej, cale...ajde da se sjurimo dole i da kresnemo jednu kravu, da je razvalimo od karanja..pita mladji bik starijeg
- A da sidjemo polako i da kresnemo sve krave...odgovori stariji bik

ps. Nema pitanja ali ga mozete sami postaviti
 
Na jednom bregu u debeloj hladovini, stoletnog sibirskog bresta, leze dva bika...Jedan je mlad i veoma napanjen, a drugi je stariji i iskusno napaljen...
I dok tako leze, posmatraju u podnozju brda, krdo krava kako pasu travu...
- Hej, cale...ajde da se sjurimo dole i da kresnemo jednu kravu, da je razvalimo od karanja..pita mladji bik starijeg
- A da sidjemo polako i da kresnemo sve krave...odgovori stariji bik

ps. Nema pitanja ali ga mozete sami postaviti

e, ja mislim d aje obrnuto. da bi mladi bik teo sve krave (odjednom ili pojedinacno) a da bi stariji bik odabrao bas bas pravu i mozda najbolju, onako iz iskustva, i onda bi imali kompletne tretmane.
ispravite me ako gresim :D
 
Pogrešno sam se izrazio nisam mislio na to, ali ostaće neshvaćeno. : )

da skontali smo, mislio si na ove mlade sto se prave pametni i kao da su popili svu mudrost ovoga sveta...bla bla...

ma ja navijam za starost mudrost....ehheh jes da sam daleko od toga al polako....ima vremena

a istina je da koliko si proso u zivotu utice na mudros, a morate uzeti u obzir da ima i maldih ljudi koji su prosli za to kratko vreme vise nego neki starci...!
 
da skontali smo, mislio si na ove mlade sto se prave pametni i kao da su popili svu mudrost ovoga sveta...bla bla...

ma ja navijam za starost mudrost....ehheh jes da sam daleko od toga al polako....ima vremena

a istina je da koliko si proso u zivotu utice na mudros, a morate uzeti u obzir da ima i maldih ljudi koji su prosli za to kratko vreme vise nego neki starci...!

Jeste..prosli su ako im je skola daleko od kuce.
 

Back
Top