Lord of the rings:Conquest

Bacha

Aktivan član
Poruka
1.185
Ovo ce biti na fazon SW battlefronta samo u lotr univerzumu...imace campaign sa good i evilom..treba da izadje 4 novembra ove godine.jedva cekam:D pa sta mislite kakva ce biti igra gameplay...oce biti bolja od Sw battlefront dvojke??
 
Poslednja izmena:
Ako ce ovo biti ISTO kao Battlefront 2 samo u LOTR fazonu(a vise volim taj LOTR fazon nego SW),igra ce biti VRHUNAC.Samo bi bilo extra da naprave ono kao sto je u BF2 ono osvajanje svemira,samo sto bi ovde bilo osvajanje teritorija(tj.nesto kao skirmish u strategijama,znaci nisu misije,nego slobodna igra)
@Bacha
Ne izlazi igra 4 Novembra,nego 24.
 
Ako ce ovo biti ISTO kao Battlefront 2 samo u LOTR fazonu(a vise volim taj LOTR fazon nego SW),igra ce biti VRHUNAC.Samo bi bilo extra da naprave ono kao sto je u BF2 ono osvajanje svemira,samo sto bi ovde bilo osvajanje teritorija(tj.nesto kao skirmish u strategijama,znaci nisu misije,nego slobodna igra)
@Bacha
Ne izlazi igra 4 Novembra,nego 24.

Video ja na Wikipediji i pise 4XD
 
igram ovu igru neka 2h i za sada mi je bezveze... zahtevnost nije velika, ali kliktanje do besvesti dok si okruzen gomilom protivnika mi i nije neka ideja odlichne igre (pa chak i kada sam ochekivao samo neshto za opushtanje; popunjavanje vremenskih rupa)... mislim da ce sve posle 1h igranja biti ponavljanje kojem cu jedva chekati kraj, al ajde da ne srljam previshe ovako "rano"...
 

Back
Top