Nakit

Mirođija

Veoma poznat
Poruka
11.565
Koji nakit volite da nosite ?
Da li vise volite belo ili zuto zlato ?
Ima li ovde ljubitelja bakra ?
Sta mislite o bizuteriji ?
Prstenje, ogrlice, minjdjuse, brosevi ..... sta od nabrojanog uopste ne nosite, a sta je pod obavezno uvek na vama ?
Sta biste volele od nakita da imate, a nemate ? A da dobijate na poklon sta biste zelele i od koga ?
Pisite bas sve o nakitu ....... a mozete i da uz tekst slicicama prikazete sta imate ili zelite da imate ....... sve .....
 
Koji nakit volite da nosite ?
Da li vise volite belo ili zuto zlato ?
Ima li ovde ljubitelja bakra ?
Sta mislite o bizuteriji ?
Prstenje, ogrlice, minjdjuse, brosevi ..... sta od nabrojanog uopste ne nosite, a sta je pod obavezno uvek na vama ?
Sta biste volele od nakita da imate, a nemate ? A da dobijate na poklon sta biste zelele i od koga ?
Pisite bas sve o nakitu ....... a mozete i da uz tekst slicicama prikazete sta imate ili zelite da imate ....... sve .....

Najvise volim bizuteriju i nosim je svaki dan,najvise mindjuse i ogrlice.Od zlatnog nakita volim jedino prstenje i svejedno mi je da li je belo ili zuto zlato,a moze i od srebra...Broseve nemam i ne nosim.Volim da dobijem na poklon lepu bizuteriju.Za rodjendan sam dobila od prijateljice lepu ogrlicu i minjduse.Obradovala bih se prstenu od muskarca kojeg volim(Ne burmi)
 
Obozavam da se kitim...Bizuterija svih boja oblika i velicina..
Srebro uvek i zlato samo probrani i dobri komadi..ponekad za neke prilike.
Nakit je postao moj zastitni znak.
 
Ja volim sve. Ali nakit od plemenitog metala ipak ne nosim pre podne, ili uz sportsku ili jeftinu garderobu. Glupo mi je kada vidim razne ... kao novogodišnje jelke, sve zlato, a ofucana ili sintetička garderoba... ne ide.
Samo jedan "srećan" prsten ne skidam, nikada, iako je zlatan...
 
jewl.jpg

:lol: ovo je malo drasticno, priznajem...
Nakit skoro nikada ne nosim, ali svidja mi se ovaj rad
Bedouin%20jewelry.jpg%203.jpg

bedouin.jpg

429636985_ec66a9ee83.jpg

SA0304085-1.jpg
 
i ja volim. imam slican nakit (ovaj na fotkama nije moj), ali mi nije za svaki dan - mislim, moze da se nosi svaki dan... samo ja ne volim da se kitim svaki dan... par puta godisnje, najvise :)
 
i ja bih je rado posedovala :)
sve slike koje sam stavila su beduinski nakit, a mislim da je ogrlica koja nam se svidja bas stara...


imala nekoliko narukvica koje mi je muz doneo ali sam za sebe zadrzala samo jednu ( razdelila ih ) fotkacu je da je vidis , ( neki kamen iz tih krajeva, rucni rad ) ali nije ni blizu ovoga i uvek mu objasnjavam sta hocu i nikako da mi potrefi to , ali mozda i nemoze da naidje .
 
imala nekoliko narukvica koje mi je muz doneo ali sam za sebe zadrzala samo jednu ( razdelila ih ) fotkacu je da je vidis , ( neki kamen iz tih krajeva, rucni rad ) ali nije ni blizu ovoga i uvek mu objasnjavam sta hocu i nikako da mi potrefi to , ali mozda i nemoze da naidje .

daj da vidimo fotku :)
ja nikad nisam bila tom delu sveta... ali kad odem, ima da se vratim sa punim kovcegom :lol:
 
ja volim nakit u neki specijalnim prilikama....za svaki dan....pa može nešto malo
tek da ne idem što bih ja rekal ko "gola"...ali prstenje mi je nekako najdraže....:)
mada jako volim i minđuše ali mi je potrebno dosta vremena da odaberem
koje i kakve mi se sviđaju.......tu sam jako neodlučna......:(
 
ova sto si postavila je lepa, jednostavna. ali po boji ne mogu sa provalim koji je materijal?

ne umem da slikam , bizuterija ( bem li ga neki metal ) i mnogo vise mat nego sto izgleda , bas mat , lepa je ali samo za ponekad :)

imam rubin i topaz iz "tih" tvojih krajeva ( ja ih ne volEm) ali cekam i zad pa da ih nekako spojim u jednu ogrlicu .:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top