OBAVESTENJA O TAKMICENJIMA, KONKURSIMA, IZLOZBAMA...

Odes lepo u Centralni om vojske i ne obaziri se na komentare na portirnici,trazi da odes do vrha zgrade(prvo nek ti objasne gde je foto klub) mislim da je to mozda i zadnji sprat ali se prolazi nekim medjuprolazom.Malo teze naci ali budi uporan a pre je postojao i pregled aktivnosti Doma Vojske u kome je pisalo sto sta u vezi Foto kluba!Moras biti uporan!E sad klub je bio dobar oko ucestvovanja u takmicenjima a za ucenje tako-tako!
Vidi,raspitaj se!
 
zanima me ako neko moze da mi preporuchi kurs na kome cu moci da nauchim poneshto o fotografiji, i koji bi me osposobio za neko dalje usavrshavanje na tom polju??? potrebna mi je osnova poshto sam bash pochetnik..
hvala unapred!!

1. Google i guglaj... ;) :)

Potraži tutoriale za fotografiju, ima ih baš puno i čitaj... Obrati pažnju na pravilo trećina (rule of the thirds). Možeš da nabaviš i neku knjigu, npr. mikro knjiga ima neka izdanja vezana za fotografiju... ;) Tako sam i ja počeo.

Najbitnije je da što više fotkaš. ;-)
 
Nisam siguran da bi trebao da krenes od kursa. Preporucio bih ti da pre toga procitas poneku knjigu i da odes i da se uclanis u neki foto klub. Siguran sam da ces na taj nacin (kroz neko vreme) steci dosta znanja (naravno uz puno vezbe). Ako si totalni pocetnik onda ti jos uvek ne mozes ni znati da li zaista zelis da se bavis sa time. Preporucujem ti da procitas ovu
9780321474049.jpg

a verujem da ces jos puno drugih korisnih naci u bibliotekama....
Pozdrav!
 
Sto se kursa tice, postoji jedan koji ja pohadjam vec 2 godine. Kurs organizuje Narodna tehnika "Stari grad", i kurs je potpuno besplatan, jedino postoji ogranicenje u godinama, mislim da mogu samo srednjoskolci

to je ql..moze malo vishe detalja..smotana sam, ne mogu da ih nadjem na netu..:mrgreen:
inache, zanimaju me i drugi kursevi..bilo kakva pomoc, savet...pozz svima...:heart:
 

Back
Top