Hitman 5 !?!

Southwind

Domaćin
Banovan
Poruka
3.015
OMFG!

Ovo sam nasao na wikipediji:

untitl11.jpg
 
au ***.... meni treba barem 3-4 sata na najnizhem nivou....
On nije rekao prosecno vreme za celu igricu, ne moze je niko preci za 27 minuta... to je vreme po misiji. Moguce je da si i razumeo... ali onda... batali igrice!
BTW, moguce je da uopste nece izaci, tacno je da na wiki... stavlja svaki kreten sta god stigne.
 
On nije rekao prosecno vreme za celu igricu, ne moze je niko preci za 27 minuta... to je vreme po misiji. Moguce je da si i razumeo... ali onda... batali igrice!
BTW, moguce je da uopste nece izaci, tacno je da na wiki... stavlja svaki kreten sta god stigne.

Jel si siguran?:evil:
Presao sam sve misije ukupno za 27 minuta..ako ne verujes mogu da ti posaljem save game:rtfm:
 
On nije rekao prosecno vreme za celu igricu, ne moze je niko preci za 27 minuta... to je vreme po misiji. Moguce je da si i razumeo... ali onda... batali igrice!
BTW, moguce je da uopste nece izaci, tacno je da na wiki... stavlja svaki kreten sta god stigne.

sto ne bi moglo:hahaha::hahaha::hahaha: sve je stvar koliko si igrao tu igru i koliko je poznajes posto je dosta misija u 3 koje se resavaju za manje od 3-4 min ima cak jedan za 1 i po minut tako da je to sasvim moguce jel ti znas tacno gde treba da ides gotovo ni negledas mapu nego samo vozis;)
 
Poslednja izmena:
pa ako ste presli 4 i videli kraj onda bi trebali da znate da mora da ima petog nastavka;)
Ako se ovo odnosi na mene, nikada je nisam ni igrao, da sam je igrao, presao bih...
sto ne bi moglo:hahaha::hahaha::hahaha: sve je stvar koliko si igrao tu igru i koliko je poznajes posto je dosta misija u 3 koje se resavaju za manje od 3-4 min ima cak jedan za 1 i po minut tako da je to sasvim moguce jel ti znas tacno gde treba da ides gotovo ni negledas mapu nego samo vozis;)
Ako neko igricu predje za 27 minuta, bilo ko, ta igrica je sranje... ili taj neko mora da visi za kompom kao Stan, Kyle, Cartman i Kenny kada su igrali WoW da bi ubili onog tipa... ja se onda tom coveku divim
 
Ako se ovo odnosi na mene, nikada je nisam ni igrao, da sam je igrao, presao bih...

Ako neko igricu predje za 27 minuta, bilo ko, ta igrica je sranje... ili taj neko mora da visi za kompom kao Stan, Kyle, Cartman i Kenny kada su igrali WoW da bi ubili onog tipa... ja se onda tom coveku divim

Ne mora da visi na kompu uopste..svaka misija ima brdo nacina da se predje..samo nadjes najlaksi i najbrzi i to je to ;)
I pazi..ja racunam ono sto pise na kraju za koliko si zavrsio sve misije kad ides na ono ,,Overal''..meni je tu pisalo Completed in 27 minutes..ali sam neke misije ponavljao nekoliko puta zbog najsitnijih greski jer sam hteo da mi rank bude savresn tj Silent Assassin..i kako uopste nesto mozes da komentarises o igri ako je,kako si sam rekao,nisi ni igrao?:roll:
 
Ako se ovo odnosi na mene, nikada je nisam ni igrao, da sam je igrao, presao bih...

Ako neko igricu predje za 27 minuta, bilo ko, ta igrica je sranje... ili taj neko mora da visi za kompom kao Stan, Kyle, Cartman i Kenny kada su igrali WoW da bi ubili onog tipa... ja se onda tom coveku divim

odnosi si se na sve ;) a to sto je presao igru vec sam rekao to je stvar igranja i koliko puta si odigrao tu igru , odigraj ga i ti malo vise puta i videces;) i zasto kazes da nece biti petog dela ako nisi odigrao 4 i video kraj???
 
Zbog sugave wikipedije, svako moze da stavi na nju sta hoce i da te sjebe, kada procitas na wikipediji nisi 35 % siguran da je to tacno. I nisam napisao da nece izaci nego da je !@#$%^ moguce da nece izaci!!!
@Steva Mustaine
Koliko si ti igrao celu igru?
 

Back
Top