Gossip Girl

MadonnaGirl

Elita
Poruka
23.835
Serija se još ne emituje u Srbiji, ali je u Americi zasad veoma popularna. Izašle su dve sezone, od kojih se jedna već odavno nalazi na rapidshare-u i torrentima. Da li neko slučajno prati? Rađena je po knjizi Tračara, kod nas su izašla 4 nastavka do sad...
book.jpg
 
Pa da, kao što rekoh, tek se druga sezona prikazuje u Americi.
Iskreno, ja sam se navukla na seriju, iako opisuje Menhetn, Upper East Side, i decu bogataša... Malo je površna, ali ima zaplete, ima ubistva, probleme sa drogom, kao i obične teen probleme, i zbog toga mi se i sviđa...
 
Odlicna serija. Meni se knjige nisu dopale pa se nisam mogla naterati da pogledam seriju dok me drugarica nije bukvalno dovukla. Bas mi se dopada, jeste malo sve onako napakovano - svi su bogati osim jednog klinca koji se bori itd...Ali za opustanje dusu dalo.
I nije bas toliko praznoglava, ima tu realnih situacija kao i karaktera.
 
Imam 4knjiga i ceo prvi serijal .. serija je dojajnaaa .. pogledala sam vetj 3 puta ceo serijal i nije me smorila.. odetja,glumci ahh swe je vrhunski <3 love it! ;)
p.s. slazhem se sa bler ,chuck je aww ;DD
 
dan smara za medalju
kao i svi ostali kad se uzme u obzir
chuck je najbolji lik al sad i on smara isto

prve dve sezone su bile ok, ova treca je bezveze
pogotovu otkad su ubacili i hilari duff da 'glumi' tj trepce okicama
 
Obozavao sam seriju tokom prve dve sezone! :D Uspeo sam da odgledam samo pola trece i to jedva, jer je uzasno smarala! Msm da cu da odustanem, krenuo samd a gledam 4. sezonu, delovala je zanimljivo, ali nije nista bolja od trece! :(
Uzasno me nervira Blake Lively, dobra je riba, jedino bez glave, uopste mi se ne svidja, najgore glumi od svih njih! :@ A Dan je najpateticniji! :@
 

Back
Top