KRELE

anon1mus

Zainteresovan član
Poruka
217
Juce sam otisao da svoju 1 mesec staru memoriju ddr400/256 zamenim za nesto jace,a covek mi rece da mu doplatim 45e za kingston ddr333/256(ja sam svoju memoriju platio 45e).zar covek nije ono iz naslova?
 
anon1mus:
Juce sam otisao da svoju 1 mesec staru memoriju ddr400/256 zamenim za nesto jace,a covek mi rece da mu doplatim 45e za kingston ddr333/256(ja sam svoju memoriju platio 45e).zar covek nije ono iz naslova?
Kako misliš da je zameniš za nešto jače? Misliš za 512MB? Nisam baš razumeo.
 
Ma ja sam trebao da kupim bar jos GB Kingston HyperX-a... ali rekoh 1GB ce mi biti dovoljan...

Ne da sada prodajem, nego da ne padam u nesvest kad vidim nove cene... Doduse, pricalo se jos pre par meseci da ce memorija drasticno poskupeti...
 
HAHAHA pa ja mislio da si ti pronasao zlatni rudnik kad ono sipak imas za 85 ili 90 e 512/400 pqi u MONITORU, a najjeftiniju kinkstonku 512/400 sam nasao za 95e u KAPETAN MISINOJ.
 
sonne:
Кулиража:
sonne:
anon1mus:
i kazes nije skocila pa ta memorija je bila 33 evra!!!

Bila nekad, kud ne znadoh da kupim par GB memorije, sad bi namlatio novaca za godinu dana.
kuli pa ti bar znas da je ovakvih oscilacija bilo dosta i da se na kraju sve vrati ako ne ana isto onda na slicno!!!

Pa znam, zato sam i rekao koji GB, kad bi ovakve cene ostale kupi bi koji TB (kad bih imao novaca naravno), pa do kraja zivota prodavao.
 

Back
Top