lep a glup

Ne, zato sto poznajem izuzetno lepog muskarca ( inace, dugogodinji prijatelji ) i covek ne sto ima visoki IQ nego ima i veliku kitu..tako da je srusen mit o lepim i glupim ( mada ima )
 
da li mislite da su lepi frajeri najcesce malo pritupasti, onako, moze to da bude i simpaticno, nije vazno, ali onako malo zatrokirani mentalno, tupavi? :hahaha:

ne mislim, kao ni za žene
lepota je u oku posmatrača
a glupi mi nisu lepi
mogu da mi budu simpatični, prijatni na oko, hebozovni...

lepota je po meni zaukružena, kao celina neke osobe
čak i ako ima detalja koji mi se ne dopadaju posebno
ako su zaokruženi
i stoje kako treba
kao celina
onda mogu reći da je neko i lep
 
ne mislim, kao ni za žene
lepota je u oku posmatrača
a glupi mi nisu lepi
mogu da mi budu simpatični, prijatni na oko, hebozovni...

lepota je po meni zaukružena, kao celina neke osobe
čak i ako ima detalja koji mi se ne dopadaju posebno
ako su zaokruženi
i stoje kako treba
kao celina
onda mogu reći da je neko i lep


samo da ponovim, lepo receno
 
da li mislite da su lepi frajeri najcesce malo pritupasti, onako, moze to da bude i simpaticno, nije vazno, ali onako malo zatrokirani mentalno, tupavi? :hahaha:

Ne. Mislim da lepota sama po sebi ne može da kaže da li je neko pametan ili glup. To bi značilo da su svi ružni pametni. Obe tvrdnje polaze od onog da se lepi ljudi ne trude da dobiju pažnju, pa im mozak ode u aut, dok se ružni bore mozgom. Ali to nije istina, osim kod onih koji tako rade. Znam neke lepe a glupe, ali znam i lepe i pametne. Ko je glup, on je glup. Sve jedno je da li je lep ili ružan. Muškarci su inače manje lepi nego žene, a više ih je koji veruju da su lepi, nego što ima lepih žena koje veruju da su lepe. Najtužnije mi je kada vidim ružnog muškarca koji je glup, a, naravno, ponaša se kao da se Apolon. Valjda zato što je glup.
 

Back
Top