Google o regionu u slikama

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Kad ukucate recimo srbin hrvat itd. od bivshih nam bratskih republika,na google-u pa idete na opciju za slike evo shta medju prvim izadje:

Srbi:

20070116034200hrvati_srbi_tucnjava_australian_open_melbourne_kick.jpg

11V-1.jpg

beta%203%20srbi%20propustaju%20pojacanje%20kfora%20caglavica%2017%2003%202004%20.jpg


Hrvati:

mi_hrvati4448.jpg

oc-sakoguchi-144-hrvati-herceg-bosne-dje-1.jpg

793px-Hrvati-Valvasor.jpg


Bosanci:

bosanci-1.jpg

8240a_0_5JZ0L.jpg

7059piramidank6.jpg


Kosovari:

kosovo_04.jpg

mir-se-vini.gif

205530.jpg


Slovenci:

slovenci.jpg

slovenci_primerjava_ozemlja-1.jpg

tito-med-slovenci.jpg


Makedonci:

Makedonci_2.JPG

rif00002db7.jpg

makedonci.jpg


Crnogorci:

crnogorci.jpg

crnogorci.jpg

tn_crnogorci_u_bg.jpg


Shta mislite da li slike dostojno reprezentuju ove narode kako prvi utisak?
Uzimao sam najcheshtje prve tri na google image-u...osim kad nije htelo da otvori ili bash bash nije imao veze sa srbin/hrvat..whatever...
 
Kako si uspeo ovo da dobijes kada je za termin "Srbin" prva slika "Supersrbin", pa neki crnac, itd.
Za termin "Srbi" slike koje si ti pokazao su na nekom 10 mestu.

Inace, ovo odlicno pokazuje o cemu se pise po Internetu bivsis republika.
 
Kad ukucate recimo srbin hrvat itd. od bivshih nam bratskih republika,na google-u pa idete na opciju za slike evo shta medju prvim izadje:



Shta mislite da li slike dostojno reprezentuju ove narode kako prvi utisak?
Uzimao sam najcheshtje prve tri na google image-u...osim kad nije htelo da otvori ili bash bash nije imao veze sa srbin/hrvat..whatever...


То смо ми Срби сами криви што дозвољавамо да о нама каче слике и текстове све саме шушмиге - уместо ДА САМИ ПОСТАВЉАМО ОНО ШТО ЈЕ ЛЕПО И О СРБИЈИ И О СРБИМА...
 
То смо ми Срби сами криви што дозвољавамо да о нама каче слике и текстове све саме шушмиге - уместо ДА САМИ ПОСТАВЉАМО ОНО ШТО ЈЕ ЛЕПО И О СРБИЈИ И О СРБИМА...

Mi nismo krivi zbog toga, nego sto nam je najcesci vid rasprave po forumima ko je koga ubio i ko je koga zaklao.
Vidis, Gugl je automatski servis koji kesira najposecenije i najtrazenije stranice. Niko NE POSTAVLJA slike na Gugl.
 
Mi nismo krivi zbog toga, nego sto nam je najcesci vid rasprave po forumima ko je koga ubio i ko je koga zaklao.
Vidis, Gugl je automatski servis koji kesira najposecenije i najtrazenije stranice. Niko NE POSTAVLJA slike na Gugl.

Па нарано *** да нико не поставља слике на Гугл - али рецимо хајде узми за пример овај пдф и шта се догађа на њему КАДА НЕКИ СРБИН О СРБИМА ЖЕЛИ НЕШТО ЛЕПО ДА НАПИШЕ ИЛИ СЛИКОМ ПОКАЖЕ...
 
Па нарано *** да нико не поставља слике на Гугл - али рецимо хајде узми за пример овај пдф и шта се догађа на њему КАДА НЕКИ СРБИН О СРБИМА ЖЕЛИ НЕШТО ЛЕПО ДА НАПИШЕ ИЛИ СЛИКОМ ПОКАЖЕ...

Pa nije ovaj forum jedino iz Srbije.
Zato treba krenuti u akciju sa blogovima, ali ne politickim, sajtovima o SRbiji, prirodi, ljudima itd itd.
Pa da vidis kako bi se za mesec dana situacija bitno promenila.
 
Pa nije ovaj forum jedino iz Srbije.
Zato treba krenuti u akciju sa blogovima, ali ne politickim, sajtovima o SRbiji, prirodi, ljudima itd itd.
Pa da vidis kako bi se za mesec dana situacija bitno promenila.

Добро - и то није лоша идеја, с тим што ја технички лоше стојим па немам довољно могућности да направим нешто квалитетно, али подржавам идеју.
 

Back
Top