Google o regionu u slikama

Kakva je to 8 ofanziva na druga Mitu Kyo hahaha

samo čekam da mi 0ileja odgovori na ovaj post:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7380630&postcount=79

Уф,уф,уф....... све лицемерство до лицемерства и то под 6 тОчака... да је тако онда не би крештао и тражио да уклоним фотографију уссташког злочина у Борову селу - него би зажалио што злочинци нису похватани и осуђени. Да је већина 'рвата опредељена као што комуњарски покушаваш овде да се лажно представљаш не би сте још дане злочина прогласили за сопствене државне празнике.

Исто тако сам ја милиЈон пута објашњавао да нисам члан ни једне странке, али твоја плиткоумност то наравно не може ни да схвати ни да разуме. А Коштуницу смаатрам за јединог на политичкој сцени који задовољава критеријуме једног државника за разлику од осталих слугерања.


И немој никоме на пдф у нади да си духовит делити савете из области сексологије, делује у најмању руку отужно. Ако немаш било шта аргументовано боље ћути него да овако јавно онанишеш.:rtfm::rtfm::rtfm:

OMG:dash::dash::dash: tebi stvarno ne vredi ništa objašnjavati:dash::dash::dash:
lepo ti kažem da se opustiš:mrgreen: i da ne misliš toliko na ustashe:roll:...to može vrlo nepovoljno uticati na tvoje polne preferencije:cool:...eto primerice više misliš na ujke i više si opterećen njima i njihovim sličicama nego li ženama:whistling:...i sad zamisli da i naiđe neka devojka:idea: i onako nesvesna na šta je bacila pogled:mrgreen: zaljubi se u tebe:heart:...a ti joj već kod prvog dejta počneš o ujkama:???:...:arrow::arrow::arrow:pa ima žena da odlepi:( i da rezerviše odmah deluxe suite sobu u £azi na jedno koju godinu dana minimum:sad2:

al ipak da ne ostane na ovome:idea::arrow: ti si ipak forumaš ovde na ovom forumu kojem treba prstom uperiti i sve reč bukvaLno jer drukčije ne možeš da ukapiraš:dash:
pa ajmo redom...:arrow:
kažeš da sam kreštao zbog tamo neke slike i da lažem po svih 6 tOčaka...:roll:
eto par primera pa nek kažu drugi jel bi to napisao neki povampireni ujka il ne:!::?::dash:

:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6529891&postcount=178
:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6406293&postcount=159
:arrow:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6370139&postcount=137

itd...itd... (stvarno me mrzi da ti dalje sitiram....stari forumaši znaju kako reagujem na ujke:evil: kao uostalum i na patriJote):evil:

napomena: ovo su svega par od stotine primera:idea:...gde sam vest naveo i komentirao i još je smestio na svoju temu no comment:!:...a onda se neko setio uvek da od te vesti napravi posebnu temu:roll: samo da vređa celokupan jedan narod:otkacio:... al ne bih o tim nesrećnicima koji kako sam već rekao ubiru jeftine političke poene na nesreći ljudi do kojih im ionako nije ni stalo:dash::evil:
i ne moram više uopšte da ga doživljavam:lol:....ima još poput njega na ovom forumu:rumenko:....eto forumaš "sloboda" opasno naginje da dosegne mitinu "titulu":mrgreen::hahaha::dash:
 
Eremita, vidim da se ti i kyoatia lepo slazete, i obicno ne reagujem u tim stvarima, ali eto sada moram. Malo su kocile slike sinoc, pa nisam ukapirala sta si postavio. Ono je zaista previse. Kapiram ja da se ti bavis prosvetljavanjem neuke srpske mladezi i natrljavanju na nos Hrvatima, ali ono je zaista preterano.

Licno nisam nikoga izgubila u ratu ali eto, deo porodice moga supruga je iz Borova. Meni je, recimo, tvoj postupak sasvim neprimeren i uvredljiv. Cini mi se kao da likujes nad necijom smrcu, samo da bi mogao da okrivis ustase ili ne znam koga. Ti ubijeni nisu bili pre svega Srbi kao sto izgleda zelis da naglasis, bili su na prvom mestu LJUDI, sa imenom i prezimenom, i degutantno je koristiti ih u usputnim forumskim raspravama.

Звездице, ако погледаш НАСЛОВ ТЕМЕ видећеш да сам ја само постовао оно што излази на гуглу када укуцаш реч ustasha. Трагично је ово што си написала и трагично је ово што раде потомци и присталице комунистичких зликоваца. Исто тако је учињено са жртвама Јасеновца и других бројних логора смрти и стратиша - ПА СЕ ЗЛОЧИН ПОНОВИО. И уместо да људи свакодневно ТРАЖЕ и ОБЕЛОДАЊУЈУ ЗЛОДЕЛА - такви као ти поново покушавају да гурну под тепих и у заборав и да уопште помињање злочина прогласе, о беде, УВРЕДОМ! То је саучесништво у злочину и да уопште мислиш да су у питању ЉУДИ не би тако реаговала. А пре свега су у питању Срби - иначе не би доживели овако трагичну смрт о којој такви као ти чак не желе ни да расправљају.

Када је РТС данима емитовао снимљену ликвидацију неколико муслимана у БиХ - НИЈЕ БИЛО ОВАКВИХ КОМЕНТАРА!!!

Уопште не разумем твој пост, осим ако си и ти 'рватица.


Надам се да си чула за ову прикупљену документацију - и надам се да још увек ПОСТОЈЕ ЉУДИ КОЈИ ЖЕЛЕ ПРАВДУ ЗА ЖРТВЕ - А НЕ ЗАБОРАВ...

Tudjman & the Croatian Ustashe Nazi genocide of Krajina Serbs: Part 2

www.juliagorin.com/images/croatia/Borovo3.jpg
Испод је слика у оригиналном контексту на страници: 4international.wordpress.com/.../
 
Poslednja izmena:
A i ti se svezao nekog nevidljivog ustasko-komunistickog saveza, ne znam da li time samo zelis da vredjas komuniste iz slepe mrznje ili ti je paranoja stvarno dosegla zabrinjavajuce razmere, a da ti je nacin razmisljanja identican kao kod ustasa govori i cinjenica da extremni Hrvati - ustase, kao i TI, ISTO TAKO trpaju petokraku i kokardu pod jedno, dosadni deja vu, istorija se ponavlja

http://img222.imageshack.us/my.php?image=00001pa1.jpg
 
MRZIM KOMUNJARE!!!!!

AV-AV-AV-AV-AV-AV


mouth5jgmn6.gif
 
Звездице, ако погледаш НАСЛОВ ТЕМЕ видећеш да сам ја само постовао оно што излази на гуглу када укуцаш реч ustasha. Трагично је ово што си написала и трагично је ово што раде потомци и присталице комунистичких зликоваца. Исто тако је учињено са жртвама Јасеновца и других бројних логора смрти и стратиша - ПА СЕ ЗЛОЧИН ПОНОВИО. И уместо да људи свакодневно ТРАЖЕ и ОБЕЛОДАЊУЈУ ЗЛОДЕЛА - такви као ти поново покушавају да гурну под тепих и у заборав и да уопште помињање злочина прогласе, о беде, УВРЕДОМ! То је саучесништво у злочину и да уопште мислиш да су у питању ЉУДИ не би тако реаговала. А пре свега су у питању Срби - иначе не би доживели овако трагичну смрт о којој такви као ти чак не желе ни да расправљају.

Када је РТС данима емитовао снимљену ликвидацију неколико муслимана у БиХ - НИЈЕ БИЛО ОВАКВИХ КОМЕНТАРА!!!

Уопште не разумем твој пост, осим ако си и ти 'рватица.


Надам се да си чула за ову прикупљену документацију - и надам се да још увек ПОСТОЈЕ ЉУДИ КОЈИ ЖЕЛЕ ПРАВДУ ЗА ЖРТВЕ - А НЕ ЗАБОРАВ...

Tudjman & the Croatian Ustashe Nazi genocide of Krajina Serbs: Part 2

www.juliagorin.com/images/croatia/Borovo3.jpg
Испод је слика у оригиналном контексту на страници: 4international.wordpress.com/.../


Ja sam ti vec rekla da razumem tvoju potrebu "edukovanja" mladezi i natrljavanja na nos Hrvatima... Ali onakve fotografije zaista nisu umesne. Ne edukuje se ovako usput, na forumu. Te osobe nisu statistika, vec ljudi, a vidim da ti to ne razumes. Kako bi se ti osecao da neki levi forumas postavi ovakve fotografije (pu pu daleko bilo) clanova tvoje porodice, samo da bi usput nesto natrljao na nos drugim forumasima? Ne verujem da bi ti bilo prijatno.

Kao sto sam vec pomenula, deo porodice mog supruga je iz Borova, pobogu, mozda su poznavali te ljude, sta mislis kako bi se oni osecali sto ti tako usput koristis ove fotografije da bi ispao "pametniji" u nekoj diskusiji?

Moras da shvatis gde se nalazis. Ovo nije politicko telo niti organizacija vec internet forum koji, manje-vise, sluzi za prekracivanje vremena. Naravno da je podforum politika nesto ozbiljniji od podforuma Humor (bar bi trebalo da bude), ali i dalje je nesto ne cemu se prekracuje vreme. Postravljanje onakvih fotografija samo pokazuje nepostovanje prema zrtvama i zelja da se oni pretvore u statistiku. Ponekad ostavljas utisak kao da se nasladjujes ovakvim stvarima, jer mozes da pokazes Hrvatima da su zli.

J.bt, zar ti nije zao tih zrtava? Zar mislis da bi njihovim porodicama (ili bilo kome ko ih je licno poznavao) bilo milo sto ih neka budala na internet forumu koristi za prepucavanja?

PS-O mom poreklu, politickom opredeljenju, porodici, uverenjima, veri i ostalom apsolutno nista ne znas i glupo je da sebi dajes pravo da tumacis moje reci onako kako ti mislis da ce ti biti lakse. Ja sam jasno rekla sta mislim i zbog cega mi smeta to sto si uradio. Da ti objasnim: nije problem u tvojim tvrdnjama o zlocinima, problem je postavljanje onakve fotografije iz nasladjivanja, kako bi natrljao nos forumasima Hrvatima i ne znam jos kome, a da pritom ne vodis racuna o tim zrtvama kao ljudima i njihovim porodicama, koje sigurno ne bi volele da se masakrirana tela njihovih najmilijih povlace po forumima, izmedju fotografija gej oralnog seksa i modernih partizanki.

Ako si toliko nesposoban da shvatis neku osnovnu humanost i logiku koja stoji iza mog protivljenja, mislim da nemamo vise o cemu da pricamo.
 
Ja sam ti vec rekla da razumem tvoju potrebu "edukovanja" mladezi i natrljavanja na nos Hrvatima... Ali onakve fotografije zaista nisu umesne. Ne edukuje se ovako usput, na forumu. Te osobe nisu statistika, vec ljudi, a vidim da ti to ne razumes. Kako bi se ti osecao da neki levi forumas postavi ovakve fotografije (pu pu daleko bilo) clanova tvoje porodice, samo da bi usput nesto natrljao na nos drugim forumasima? Ne verujem da bi ti bilo prijatno.

sad ćeš opet čekat dan dva odgovor:mrgreen: Mlohavi odmara nedeljom, u prostorijama DSS ni pacova a kamoli ljudi:mrgreen:...nema mita s kim da se konzultira:mrgreen:...neče on ovako na slepo bez konzultacja:mrgreen:...bi on:whistling:...al ipak Mlohavi je glavni dasa:mrgreen: ...i valja slušat kako on kaže:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Исто тако сам ја милиЈон пута објашњавао да нисам члан ни једне странке, али твоја плиткоумност то наравно не може ни да схвати ни да разуме. А Коштуницу смаатрам за јединог на политичкој сцени који задовољава критеријуме једног државника за разлику од осталих слугерања.

:hahaha::hahaha::hahaha:
koje li kontradikcije...kao nije on ničiji....a ne može da zine a da mu dss nije u ustima
:mrgreen::arrow:

Гласао сам негде око 12:00 за ДСС на све три листе - иначе видео сам 2 женске потпуно удуване особе, убуљене у исцепаним фармеркама негде од 18-20 година, сигурно ЛДП-овци....:mrgreen::mrgreen::mrgreen: када сам дошао није било гужве - а када сам излазио одједном се створила велика гужва...
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6556239&postcount=659

:evil:
:dash::dash::dash:
 

Back
Top