Google o regionu u slikama

Kyo, pa zar ti mislis da ce ovakav covek da oblaci majce i farmerke i da skida junfere?

476px-Eremita.jpg


Ovo je prva slika za pojam 'eremita' na googlu.
 
:evil::eek::dash::dash::dash:
A KOLIKO PUTA SAM JA JAVNO NA OVOM FORUMU SE::arrow:
1. ogradio od tih ustaša:rtfm:
2. rekao da nit spadam među njih nit je itko od moje uže i šire porodice nije podržavao a kamoli da je bio u njihovim redovima:rtfm:
3. osuđivao svaki zločin ustaša koje su učinili:rtfm:
4. nebrojeno puta naglašavo da su isti trebali biti procesuirani kako za Jasenovac tako i ovi iz 90ih:rtfm:
5. ne volim Tupsona i ostale kvazi pariJote iz hrvatskih redova "viteza de PatriJotizma":rtfm:
6. kako me sram svaki put kad se u Hrvatskoj ili bilo gde dogodi kakav proustashki eksces jer smatram da većina ljudi u Hrvatskoj ipak to ne podržava...samo što je ona manjina toliko glasna i bučna da se dobija dojam da su večina itd:rtfm:


al ti i dalje $ereš:evil::evil::evil:...pa naravno tebi i tvojoj partiji odgovara takva situcija:idea:, :arrow:svaki zločin ustaša, :arrow:svaka provokacija, :arrow:svaki polupani auto srpskih registracija,,,:arrow::arrow::arrow:JER NA TAKVIM TUĐIM NESREĆAMA TI I TVOJA PARTIJA UBIRETE JEFTINE POLITIČKE POENE:idea:,,,......al kažem ja nisu ljudi stoka i većina polako shvaća tu vašu jeftinu demagogiju:!:...zato i jeste u oporbi i zato i dss kao kvazipatriJotska partija gubi na značaju:ok:...pitanje da su išli solo na ove posljednje izbore dal bi prošli i cenzus::rotf:

zato ću ti ja lepo reći:arrow:....Mito:) ...petak je:) ...lepo obuci neke lepe farmerke:D i neku majcu pomogućnosti bez političkih konotacija:) (nadam se da imaš kakvu - nadam se da nisi baš toliko zabrazdio):mrgreen: i prošeći malo gradom:idea: ...možda nađeš kakvu curu:super: pa skineš junfer:rumenko:....a ko zna nakon toga možda i progledaš i politički kao i u svakom drugom pogledu:mrgreen::hahaha:
:bye:

Bravo majstoreeeeeeeeeeeeee:worth::super::klap::hahaha:
 
eto otići ću na spawanje bez Mitinog odgovora...jel to moguće...:sad2:

ajd nadam se da je bar poslušao moj savet pa više skine taj nasrećni yumfer:mrgreen:
videćemo danas ujutro kad svane i kad bude opet sa nama po njegovom raspoloženju....već sam toliko dugo na ovom forumu da ga čitam ko knjigu:cool:
 
:evil::eek::dash::dash::dash:
A KOLIKO PUTA SAM JA JAVNO NA OVOM FORUMU SE::arrow:
1. ogradio od tih ustaša:rtfm:
2. rekao da nit spadam među njih nit je itko od moje uže i šire porodice nije podržavao a kamoli da je bio u njihovim redovima:rtfm:
3. osuđivao svaki zločin ustaša koje su učinili:rtfm:
4. nebrojeno puta naglašavo da su isti trebali biti procesuirani kako za Jasenovac tako i ovi iz 90ih:rtfm:
5. ne volim Tupsona i ostale kvazi pariJote iz hrvatskih redova "viteza de PatriJotizma":rtfm:
6. kako me sram svaki put kad se u Hrvatskoj ili bilo gde dogodi kakav proustashki eksces jer smatram da većina ljudi u Hrvatskoj ipak to ne podržava...samo što je ona manjina toliko glasna i bučna da se dobija dojam da su večina itd:rtfm:


al ti i dalje $ereš:evil::evil::evil:...pa naravno tebi i tvojoj partiji odgovara takva situcija:idea:, :arrow:svaki zločin ustaša, :arrow:svaka provokacija, :arrow:svaki polupani auto srpskih registracija,,,:arrow::arrow::arrow:JER NA TAKVIM TUĐIM NESREĆAMA TI I TVOJA PARTIJA UBIRETE JEFTINE POLITIČKE POENE:idea:,,,......al kažem ja nisu ljudi stoka i većina polako shvaća tu vašu jeftinu demagogiju:!:...zato i jeste u oporbi i zato i dss kao kvazipatriJotska partija gubi na značaju:ok:...pitanje da su išli solo na ove posljednje izbore dal bi prošli i cenzus::rotf:

zato ću ti ja lepo reći:arrow:....Mito:) ...petak je:) ...lepo obuci neke lepe farmerke:D i neku majcu pomogućnosti bez političkih konotacija:) (nadam se da imaš kakvu - nadam se da nisi baš toliko zabrazdio):mrgreen: i prošeći malo gradom:idea: ...možda nađeš kakvu curu:super: pa skineš junfer:rumenko:....a ko zna nakon toga možda i progledaš i politički kao i u svakom drugom pogledu:mrgreen::hahaha:
:bye:

Уф,уф,уф....... све лицемерство до лицемерства и то под 6 тОчака... да је тако онда не би крештао и тражио да уклоним фотографију уссташког злочина у Борову селу - него би зажалио што злочинци нису похватани и осуђени. Да је већина 'рвата опредељена као што комуњарски покушаваш овде да се лажно представљаш не би сте још дане злочина прогласили за сопствене државне празнике.

Исто тако сам ја милиЈон пута објашњавао да нисам члан ни једне странке, али твоја плиткоумност то наравно не може ни да схвати ни да разуме. А Коштуницу смаатрам за јединог на политичкој сцени који задовољава критеријуме једног државника за разлику од осталих слугерања.


И немој никоме на пдф у нади да си духовит делити савете из области сексологије, делује у најмању руку отужно. Ако немаш било шта аргументовано боље ћути него да овако јавно онанишеш.:rtfm::rtfm::rtfm:
 

Back
Top