Jel trenira neko Tenis?

dexter021:
Ja sam trenirao tenis 12 godina , sad radim kao trener.Jel ima nekog na ovom forumu da trenira ili je trenirao tenis?

E Dekxteru dobro si se pojavio. Bas ovih dana razmisljam nesto o onom metodu gospodina koji se zove Mili. Ne znam tacno puno ime i prezime, ali sam cuo da je bio trener i u inostranstvu i ovde i.t.d. a ima neki sistem rada kojim za kratko vreme...

Ostatak i ako ne znas mozes da pretpostavis, kao skola racunara Zarka Radosavljevica.

Elem ako znas nesto o tome, podeli svoje strucno misljenje molim te.
 
Tennis Girl:
silver-girl:
dexter021:
Ja sam trenirao tenis 12 godina , sad radim kao trener.Jel ima nekog na ovom forumu da trenira ili je trenirao tenis?

ja trenirala kao klinka u osnovnoj, posle u srednjoj batalila, e sad se kajem samo tako.. ali kasno marko na kosovo stize..

Ko ji je najbolji trener u Beogradu i koliko kosta cas sto daje?

Ne znam, nisam iz Beograda:)
 
OVO SA FORUMOM JE JAKO ZANIMLJIVO. U AMERICI SAM GDE OBUCCAVAM 2 TRENERA SVOJOM SPLIT METODOM. PA MLADI GOSPODIN KOJI MI JE UDELIO KOMPLIMENT ME JE MOZZDA VIDEO? NEKOG OD MOJIH UCCENIKA? VISSE PUTA SAM JAVNO REKAO...BUDITE DOSTOJANSTVENI I KULTURNI. NEMOJTE LJUDI DA PLJUJETE AKO NE ZNATE O CCEMU PRICCATE. JUCCE SU MI NEKI MOJI UCCENICI REKLI(SMS) DA ME POMINJU PA SAM SE UCCLANIO U FORUM. TRENUTNO SAM PO AMERICI I KANADI PO POZIVU TENISKIH TRENERA KOJI SU PROFESIONALCI ...
MOLIM VAS, NIJE MI TESSKO..PITAJTE, DODJITE U JEDAN OD KLUBOVA KADA SAM U BG...AKO VAS ZANIMA. METOD DONOSI REZULTAT ZA 3 DANA - FORHEND..PA JOSS 3 - BEKHEND. TO JE BRZO PA SE DOKAZ NE MORA CCEKATI DUGO. VAZZI?
AKO NEKO HOCCE DA BUDE PODRUGLJIV, NEKA SE PREDSTAVI I OBAVEZNO STAVI PARE A NE KAO NEKA BABA DZAFTARA...
NEKA ZOVE SVOJE DRUSSTVO ZA SVEDOKE NA TERENU PO SVOM IZBORU. JA STAVLJAM 10 PUTA VISSE. NARAVNO SVE JAVNO..I NOVINARI CCE DOCCI. NIJE TO PRVI NI POSLEDNJI PUT DA ME NEZNALICE OGOVARAJU. MISLIM DA JE OVO POSSTENO SA MOJE STRANE. CCEKAM ODGOVOR. JAVNO!
MIODRAG MILI VELJKOVIC (MAX, GEMAX, PARTIZAN, DJUKIC)
PRIJATNO..I THINK PINK!



milosmalic:
dexter021:
Ja sam trenirao tenis 12 godina , sad radim kao trener.Jel ima nekog na ovom forumu da trenira ili je trenirao tenis?

E Dekxteru dobro si se pojavio. Bas ovih dana razmisljam nesto o onom metodu gospodina koji se zove Mili. Ne znam tacno puno ime i prezime, ali sam cuo da je bio trener i u inostranstvu i ovde i.t.d. a ima neki sistem rada kojim za kratko vreme...

Ostatak i ako ne znas mozes da pretpostavis, kao skola racunara Zarka Radosavljevica.

Elem ako znas nesto o tome, podeli svoje strucno misljenje molim te.
 
DOBIH DOBRO PITANJE...DA LI NAUCCIM NEKOGA UDARAC ZA 3 DANA.
NE...NE UDARAC NEGO GA/JE NAUCCIM POKRETU. UDARAC ZAVISI OD MOTORIKE, NE OD MENE.
OD MENE ZAVISI TEHNICCKI PERFEKTAN POKRET KOJI KOD ONIH NESSTO TALENTOVANIJIH (ILI ONIH NAZOVI ISKUSNIJIH,..ALI SA LOSSOM TEHNIKOM)PRERASTE ODMAH U 'SJAJAN UDARAC'.

teniski trener
Mili Veljkovic, profesor fiziccke kulture

milosmalic:
dexter021:
Ja sam trenirao tenis 12 godina , sad radim kao trener.Jel ima nekog na ovom forumu da trenira ili je trenirao tenis?

E Dekxteru dobro si se pojavio. Bas ovih dana razmisljam nesto o onom metodu gospodina koji se zove Mili. Ne znam tacno puno ime i prezime, ali sam cuo da je bio trener i u inostranstvu i ovde i.t.d. a ima neki sistem rada kojim za kratko vreme...

Ostatak i ako ne znas mozes da pretpostavis, kao skola racunara Zarka Radosavljevica.

Elem ako znas nesto o tome, podeli svoje strucno misljenje molim te.
 
Ne znam cemu ovakva reakcija. Ja sam za metod cuo, i postavio sam pitanje. Da mi lici na skolu kompjutera za 7 dana, lici mi.

Kakve pare, kakvi novinari, sta pricate vi? Mene je interesovalo ponesto o metodu posto sam bas u Max-u video zalepljen flyer. Interesuje me i dalje, i vrlo rado cu doci da vidim kad budete radili ponovo tamo. Posto su mi vlasnici prijatelji, znacu kada je to.

Emocionalna reakcija je prebacila sve granice ukusa :-) Niti je u pitanju bilo nipodastavanje, niti kako vi kazete "pljuvanje".

Elem, da sam neznalica za tenis ne krijem, ali isto tako nisam hteo nikoga da uvredim. U danasnje vreme su sva trzista preplavljena svim i svacim sto moze da se uradi/nauci/osposobi za 2-3 dana... Ne sumnjam da kad krene sabiranje 3 + 3 + 5 + 3... na kraju dodje do nekog normalnog perioda da neko proigra stvarno.

Hvala na odgovoru.

P.S.
Sto se tice imena i prezimena, moje se videlo i u prvoj poruci.
 
hi,
mozda je moja reakcija bila over d limit, ali nije mi sve jedno kada dobijem poruku 'preko bare' da mi neko pripisuje, ko nista ne zna o meni i mom radu , da sam ....whatever.Naravno Milena , vlasnica Maxa ce vam recci vecc ssta cce vam recci. Tako se to radi a ne : to mi licci na nekog zzarka ili koga vecc.
Na prolecce ste dobrodossli, ne placca se ako niste zadovoljni. i uvek je tako. i nikada nikada se nije desilo da neko ne naucci POKRET do j...(jasnocce).
Samo da imate najproseccniju motoriku, makar imali i 74 godine, koliko je imao najstariji uccenik... :lol:
Pozdrav iz Amerike,
Mili



milosmalic:
Ne znam cemu ovakva reakcija. Ja sam za metod cuo, i postavio sam pitanje. Da mi lici na skolu kompjutera za 7 dana, lici mi.

Kakve pare, kakvi novinari, sta pricate vi? Mene je interesovalo ponesto o metodu posto sam bas u Max-u video zalepljen flyer. Interesuje me i dalje, i vrlo rado cu doci da vidim kad budete radili ponovo tamo. Posto su mi vlasnici prijatelji, znacu kada je to.

Emocionalna reakcija je prebacila sve granice ukusa :-) Niti je u pitanju bilo nipodastavanje, niti kako vi kazete "pljuvanje".

Elem, da sam neznalica za tenis ne krijem, ali isto tako nisam hteo nikoga da uvredim. U danasnje vreme su sva trzista preplavljena svim i svacim sto moze da se uradi/nauci/osposobi za 2-3 dana... Ne sumnjam da kad krene sabiranje 3 + 3 + 5 + 3... na kraju dodje do nekog normalnog perioda da neko proigra stvarno.

Hvala na odgovoru.

P.S.
Sto se tice imena i prezimena, moje se videlo i u prvoj poruci.
 
milisplit:
.Naravno Milena , vlasnica Maxa ce vam recci vecc ssta cce vam recci.

Milena prvo ima zadatak da me dobije, pa onda da mi prica nesto o tenisu. Posto sam ja em samouk, to jest proigrao sam sa njenom sestrom Danicom, em antitalenat za sportove s loptama a ona em ima klub pa ne moze nikako samnom na kraj da izadje. Salim se naravno, to su neke nase interne prozivke.

Elem, za mene je vec kasno posto mi se svidja da igram 'kao divljak', ali cu vrlo rado dovesti cerkicu koja ima 8 godina da napravi prve korake kako treba a ne kao tata.

Pozdrav iz Srbije
 
i te kako je vreme je da poccne da se igra a ne da trenira.a za metod joss 1 god da sacceka ili bar do prolecca.
pozdrav
Anonymous:
milisplit:
.Naravno Milena , vlasnica Maxa ce vam recci vecc ssta cce vam recci.

Milena prvo ima zadatak da me dobije, pa onda da mi prica nesto o tenisu. Posto sam ja em samouk, to jest proigrao sam sa njenom sestrom Danicom, em antitalenat za sportove s loptama a ona em ima klub pa ne moze nikako samnom na kraj da izadje. Salim se naravno, to su neke nase interne prozivke.

Elem, za mene je vec kasno posto mi se svidja da igram 'kao divljak', ali cu vrlo rado dovesti cerkicu koja ima 8 godina da napravi prve korake kako treba a ne kao tata.

Pozdrav iz Srbije
 

Back
Top