Najsavršenija zemlja na svetu

sloboda

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.246
Koja je po vama najsavrshenija zemlja na svetu? Kazhem najsavrshenija, poshto savrshene naravno nema. Pod tim pojmom podrazumevam razvijenost nauke, tehnike i kulture, zhivotni standard, nachin zhivota, prirodne lepote... Po mom mishljenju to je Francuska. Kod Francuske me fascinira to shto je istovremeno prestonica kulture i mode, kosmichka i nuklearna sila, ima TGV(najbrzha pruga na svetu), najbolja vina na svetu, Mon Blan, Azurnu obalu, svestrano je razvijena i lepa.
 
Poslednja izmena:
BEZ KONKURENCIJE

SFRJ.jpg
 
Hocesh da kazhesh da bi morao obici ceo svet da bi bio kompententan da odgovori na temu?
Tema je zanimljiva ali da li mogu na osnovu turistickog putovanja ili kao nacitan sam..pratim desavanja u svetu dati relevantan odgovor..licno bih rado izuzeo nauku..tehniku i standard kao pojam savrsene drzave..znaci ostaje kultura..nacin zivota..prirodne lepote..sve naprednije drzave bih zaobisao.
 
Izvini, nisam dobro uradio uvod u temu. Kod Francuske me fascinira to shto je istovremeno prestonica kulture i mode, kosmichka i nuklearna sila, ima TGV(najbrzha pruga na svetu), najbolja vina na svetu, Mon Blan, Azurnu obalu, svestrano je razvijena i lepa.

Kako moze da te fascinira zemlja koja je nuklearna sila a uz to "prestonica kulture"?
Te dve stvari se pobijaju(mislim glede divljenja doticnom).
 
Tema je zanimljiva ali da li mogu na osnovu turistickog putovanja ili kao nacitan sam..pratim desavanja u svetu dati relevantan odgovor..licno bih rado izuzeo nauku..tehniku i standard kao pojam savrsene drzave..znaci ostaje kultura..nacin zivota..prirodne lepote..sve naprednije drzave bih zaobisao.

Izvini, ali ako hocesh savrshenost, ne mozhesh zapostaviti nauku, tehniku, a ni standard.
 

Back
Top