Zene koje imaju decu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:bye:
cao svima evo ja sam mama jednog djecaka od skoro 5 godina i djevojcice od 3 mjeseca!
trebaju mi savijeti koji govore o ljubomori starije brace,kako reagovati na klasicnu recenicu ;vi mene vise nevolite!!!!
Kao i sve mame,zelim da izmedju njih vlada ljubav :cmok: a bojim se da mi veliki nesto ne zabrljamo!!!!
 
Ima tamo negde tema bas drugo dete...

Moja starija kcerka nam je svima, tek nakon vise od dve decenije priznala:
"Znas mama ono kad je T... bila beba pa pala sa kreveta, nije bila pala, to sam je ja bila gurnula."

Jesu deca ljubomorna na mladje dete, to je obavezno.
Ali bice manje ljubomorni ako im i dalje poklanjas paznju, odvojis neko vreme samo za njih, bez bebe, i ako starije dete ukljucis u sto vise aktivnosti oko bebe.
Oni vole da se osecaju vazni i potrebni.

Osnovno je da ne shvati da je dolaskom brata/sestre uskracen, vec obogacen....
 
Pa, sad, da ne sitničarimo, kako je koja došla do deteta... Važno da je njeno, da ga nije ukrala! :heart:

Majka je i ona koja je othranila. Ima majki koje su usvojile decu, i, osim porođaja, sve ostalo nam je zajedničko.
 
Ovo je tema na kojoj mozete razmenjivati iskustva,zene,kojima je bog dao da imaju decu,ostali se ne racunaju.

Е, изеш га, хвала је Богу што их имам, али ми их је нико није дао, направисмо их сами, те спадам у оне које се не рачунају!
Тј. неурачунљива сам.
 
Ако погледате само прву страну овог подфорума видећете јааако много тема везаних за децу, мајчинство, васпитавање... Тако да нема потребе отварати овакву тему, јер жене које имају децу своја искуства већ размењују на тим темама са конкретном тематиком.

Иначе, никако није у реду отварати тему на којој ће било ко бити унапред непожељан, нарочито ако му није Богом дато да има нешто што други имају.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top