Da li zvezda moze u ligu sampiona

Bojim se da nema.
Ja mislim da je njima u glavi samo partizan,vise vole da pobede partizan sa 3:0 nego u evropi tri puta po 1:0..mislim da je to veoma glupa filozofija.
Mora uprava jos dosta da sazri ili da nesto menja,pogotovo sto u evropi barem za nas nema namestanja.
 
DA ZVEZDA MOZE ALI KADA BUDU IZ SRBIJE I CRNE GORE DVA TIMA IMALI SANSU DA SE NADJU U LIGI SAMPIONA A OVAKO NE MOZE JER KAO STO ZNATE SAMO JEDAN TIM IZ NASE ZEMLJE IDE U KVALIFIKACIJAMA ZA LIGU SAMPIONA A PRVI CE BITI NARAVNO PARTIZAN A ZVEZDI KUP UEFA
 
Zvezda ove sezone mora da udje u ligu sampiona. Za to joj fale neki iskusniji igraci. da se ne lazemo sa Zigicem u spicu male su nam sanse. Ja bi probao da vratim Drulica na pozajmicu. I jos nesto dokle cemo da igramo sa 3 igraca u zadnjoj linij. da li to jos neka ozbiljnija ekipa igra
 
Nema nikakve sanse,neznam samo ovim napacenim navijacima sta daje nadu?
Zvezda ostaje bez Vidica,Mladenovica,Zigica kasni zveza bar 3 godine za Partizanom.

Navijac sam Satrida i nislim da cemo postici mnogo bolje rezultate od zvezde u kupu UEFA(ako udju)jer tamo nema jao sudija sviraj mi penal da te piksi neposalje u drugu ligu,e mislim da ce bes to presuditi u evropi i da zvezda nema ama bas nikakve sanse sto govore i kladionice.
 

Back
Top